PDA

Zobacz pełną wersję : mag 11 lvl staty



Zabol
25-08-2011, 12:13
doradzcie co zmienić

HP 27
MP 20
Atak 10
Obrona 15
Atak magiczny 29
Obrona magiczna 20
Szczęście 12
Szybkość 37

EQ:
różdżka mroku +1
żelazny hełm
żelazna zbroja
trzewiki+1`
totem+1

usunąc to konto
25-08-2011, 12:17
staty nie są najgorsze, troche wiecej w hp, MP dodawaj tak, abys mial na pare ataków mag, i zeby Ci zostawalo 0, czy tam 1-2mp.

Co do EQ : rozdzka mroku, zmienilbym ją na zelazną rozdzke, bo tamta chyba lepsza.
Helm, jak nie masz golda to nos ten, ale lepszy jest kajana.
zbroja, tez jak nie masz pieniedzy nos to, ale lepsza jest zbroja kajana.
trzewiki, lepsze są chyba buty ze sklepu, bo mają wiecej speeda, masz tez dobre Lekkie buty i buty kajana.
Totem, to jest najgorsze z twojego EQ, ma speeda na - i wgl. najlepszy jest amulet kajana, ale zapewne Cie nie stac, jak cie nie stac, to moze magiczna broszka, ten pierscien ze sklepu. :)

Nerus
25-08-2011, 12:20
Daj 6 hp i 4 obrona jak wbijesz poziom. I kompletuj jak najlepsze eq na 10 lvl dobre jest eq kajana, ale dośc drogie.

musaraj
25-08-2011, 12:28
Jak to totem jest najgorszy?
Totem nosi się czasem i na 31 lv ;p
Ale nie powinno być podstawowym EQ - szykuj się na bojowy pas lub inne dodatki.
NIe kupuj już setu Kajana - lada chwila bedziesz mial wyzszy lv.
POzbieraj skrzynki z Równiny Błyskawic - jest tam EQ na 12-13 lv.
Od trzewików lepsze są buty Kajana, lecz jeśli Cię na nie nie stać (mogę sprzedać), to noś te na magów, sklepowe na wojów.
Zbroja - od 12 lv jest bawełniana kamizelka, w któej biegałem do 16 lv - wtdy założyłem Łuskową i pokonałem Rapsa. POtem polecam założyć Pelerynę Nimfy - najlepsza zbroja do expienia przed 27 lv.
Na hełm polecam ci Duży/Ozdobny Hełm na wojowników i łuskowy na Magów.
Jesteś magiem - od 14 (dopiero ;() lv jest Cisowa Różdżka. Jeśli jej nie znajdziesz (jest w skrzynce na Samotnym Wzgórzu), to wbijaj 16 lv i szukaj Różdżki Nimfy, z którą biegaj do 20 lv - wtedy założysz Płomienną, któą polecam sobie zachować ;)
Jeśli chodzi o buty, to narazie nie musisz zmieniać trzewików, choć polecam ci buty kajana, jesli chcesz expić w Mroźnej grocie (bonus do lodu). na 15 lv załóż łuskowe, ew. Ciężkie na wojów i biegaj z nimi chwile. Jeśli za pokonanie Rapsa dostaniesz Błyszczące - załóż je niezwłocznie.
Dodatek - Totem na razie ci starczy. Na 12 lv możesz znaleźć Bojowy Pasek, a na 15 zakładaj Łusowy PIerścień.

usunąc to konto
25-08-2011, 12:30
musaraj, tak, noszą, po to aby uniknąc walki z potworami bo ma -50%..