PDA

Zobacz pełną wersję : [P?] niewykonalne zadanie dzienne



milk
19-10-2023, 18:34
no coz, tytul mowi sam za siebie
nie moge wymienic tego zadania, bo skorzystalam w tym miesiacu z darmowego resetu i nie chce wydawac golda na blad
18188 18189

xSans
19-10-2023, 19:45
Musisz wejść do kryjówki Sarina, a gdy ten cie spryska gazem to obudzisz się w chacie zielarza który zleci przy tym odblokowując zbieranie kwiatków

Lucy Gray
22-10-2023, 23:56
Musisz wejść do kryjówki Sarina, a gdy ten cie spryska gazem to obudzisz się w chacie zielarza który zleci przy tym odblokowując zbieranie kwiatków

To chyba nie tak powinno działać. Sam musiałem bawić się z bombem przez 20min na drugiej postce żeby zrobić zadanie dziene "ubić 100 orków"

Hubiot
23-10-2023, 14:18
To chyba nie tak powinno działać. Sam musiałem bawić się z bombem przez 20min na drugiej postce żeby zrobić zadanie dziene "ubić 100 orków"

Powinno. Zadania, które nie wymagają znaczącego postępu w fabule (np. Pokonanie bossa) tylko przeskoczenie parę linijek dialogowych mogą się trafić.

Pregnant
23-10-2023, 19:03
Powinno. Zadania, które nie wymagają znaczącego postępu w fabule (np. Pokonanie bossa) tylko przeskoczenie parę linijek dialogowych mogą się trafić.

Nie zalicza aktywności z danego dnia przed wzięciem misji - przykładowo po zabiciu jaszczura i wzięciu misji na jaszczura nie jesteśmy w stanie jej wykonać. Po pierwsze, to powinno brać aktywność z całego dnia, a nie aktywność od czasu wzięcia misji. A po drugie, to nie powinno być możliwości dostania takiej misji przy takich warunkach. To jest głupie.

Notatnik zleceniobiorcy nie pokazuje czy zadanie zostało już wykonane w danym dniu na danej postaci, notatnik przy misji z wykopywaniem minerałów w kopalni devos nie pokazuje ile już wykopaliśmy i trzeba albo się domyślać albo zapisywać zanim zaczniemy kopać, nie dodaliście rzezimieszka na mapy podlegające pod Devos i jesteśmy atakowani przez powietrze.

Z perspektywy developera może i jest to wszystko zamierzone, ale z perspektywy gracza to wygląda jak coś niedopracowanego. Graczy jest więcej od ludzi tworzących grę, a te zadania z naszej perspektywy wyglądają na słabo zaprojektowane. No ale zmiany dotyczące quality of life w tej grze nie są dodawane, bo skąd admin może wiedzieć co przydałoby się graczom, skoro w to nie gra.

Lucy Gray
24-10-2023, 15:49
Powinno. Zadania, które nie wymagają znaczącego postępu w fabule (np. Pokonanie bossa) tylko przeskoczenie parę linijek dialogowych mogą się trafić.

20, czy nawet 30 minut nie nazwałbym przeskoczeniem kilku linijek tekstu. Zadanie że świetlikami, które również dostaje na tej postaci wymaga ode mnie pchnięcia w dość znaczący sposób fabułe.

Duduś
24-10-2023, 17:25
20, czy nawet 30 minut nie nazwałbym przeskoczeniem kilku linijek tekstu. Zadanie że świetlikami, które również dostaje na tej postaci wymaga ode mnie pchnięcia w dość znaczący sposób fabułe.

Porozmawianie z trzema NPC (najpierw z Sabiną, później z Syriuszem i na koniec z Latarnikiem) to raczej nie jest jakiś ogromny przeskok fabularny.

Lucy Gray
26-10-2023, 17:01
Porozmawianie z trzema NPC (najpierw z Sabiną, później z Syriuszem i na koniec z Latarnikiem) to raczej nie jest jakiś ogromny przeskok fabularny.

Nie zmienia to faktu, że bomba prowadziłem dlużej niż przeklinanie kilku dialogów :/

Fresher
26-10-2023, 17:28
Nie zmienia to faktu, że bomba prowadziłem dlużej niż przeklinanie kilku dialogów :/

Przeprowadzenie bomba zajmuje około 80 sekund wolnym tempem. Dodać do tego jeszcze dojście do jaskini i z powrotem to wyjdzie tak z 3 minuty roboty, pozdrawiam.

Lucy Gray
27-10-2023, 07:24
Przeprowadzenie bomba zajmuje około 80 sekund wolnym tempem. Dodać do tego jeszcze dojście do jaskini i z powrotem to wyjdzie tak z 3 minuty roboty, pozdrawiam.

Jakbym to nie robił tego ostatnio to może bym uwierzył

Fresher
27-10-2023, 12:53
Jakbym to nie robił tego ostatnio to może bym uwierzył

Specjalnie poszedłem sprawdzić i samo prowadzenie zajęło 70 sekund:
https://www.youtube.com/watch?v=5rrsgLbF-9E&ab_channel=Fresher

Pozdrawiam.