PDA

Zobacz pełną wersję : Gracz roku - pytania co do regulaminu



Bartolome
15-09-2023, 14:34
Dzień dobry,
Zamierzam przeprowadzić plebiscyt na gracza roku.
W okresie czasu od października 2022 do końca września 2023. Z racji że to ma być gracz roku to uważam ze powinna być to taka osoba co nick się jej najbardziej wrył w pamięć w tym okresie czasu stąd mam pytania.
1) czy konkurs zostanie usunięty jeśli zrobię go w hyde parku? Ten plebiscyt to nie troll jak coś, zwycięzca otrzyma nagrody o wartości ok.1kk
2) Na ile można sobie pozwolić w nominowaniu jakiegoś gracza? Jeśli napiszę nominuję gracza xyz bo ma lepkie rączki, to czy to będzie uznane jako obrazę? czy skoro są twarde dowody to moze zostać że względu na krytykę patologicznych zachowań
3) Nominacje z racji że to gracz roku to uznaje wszelkie odchylenia od normy na +, nieważne czy ktoś bojkowal jednego gracza 999 razy czy tez pomagał kilkunastu graczom dzięki wysyłaniu skryptów lub zgłaszał do Tomiego różnego rodzaju przewinienia. Potrzebne będą dowody na takie czyny.
4) Jak wybrać gracza roku pośród nominacji? Ankieta ogólna czy jakieś skromne jury czekam na propozycje.

Działalność testerska się nie wlicza w plebiscyt gracza roku, jedyne co mogę uznać to że ktoś będąc na testowym wynosił informacje dla pozostałych graczy.

- - - - - - - - - -

A no i oczywiście dajcie feedback czy taki plebiscyt ma sens. Jeśli będzie dużo opini pozytywnych ruszamy z projektem

Tabson
15-09-2023, 14:48
Mogę się dołożyć do nagrody dla zwycięscy tego zacnego plebiscytu xd jestem ciekaw nominacji

Cumliak
15-09-2023, 16:12
Nominuje Dudusia pro gracz kilka rekordow i 80 szybkie pozdrawiam

Violetta Valery
15-09-2023, 18:47
1. W HP przechodziły juz plebiscyty na Króla MFO, więc raczej luz
2/4- na zasadach liberalnej demokracji proponuję. Niech gracze zdecydują, to bedzie fajny pokaz inteligencji naszej spolecznosci.
3- nominacje za to, za co mozna docenic czlowieka. Bandytów niektórzy tez cenią, więc czemu nie XD

Zresztą i tak wygra Harriours bo jest mistrzem w myciu kamieni.

Stara Gwardia
15-09-2023, 19:46
najbardziej w pamięci wyrył mi się nick irenci, więc nominuję ino uwu :o

EmiLowaTy
15-09-2023, 21:09
Nominuję: Bartolome, Kaidan, Andrzej Drzewo, Ryś.Osobiście uważam, że to najlepsze kandydatury.
Uważam też, że regulamin jaki by nie był to i tak takie coś fajnie by było zorganizować

Eresmel
15-09-2023, 22:00
Bartolome gracz roku, wzruszył i poruszył społeczność tej gry nie jeden raz w tym roku

Dorek
15-09-2023, 22:03
Uważam, że powinienem wygrać ten plebiscyt będąc żywą Legendą tej gry.

Także głosowanie nie jest potrzebne.

Pozdrawiam!

Bartolome
15-09-2023, 22:36
Ej ale plebiscyt jeszcze nie ruszył, póki co tylko pytanie czy przejdzie coś takiego. Bo nie chce stworzyć postu konkursowego żeby następnego dnia zobaczyć na forum. Cześć Bartolome! Twoje konto zostało zbanowane.
Koniec bana :25.06.2025

- - - - - - - - - -


1. W HP przechodziły juz plebiscyty na Króla MFO, więc raczej luz
2/4- na zasadach liberalnej demokracji proponuję. Niech gracze zdecydują, to bedzie fajny pokaz inteligencji naszej spolecznosci.
3- nominacje za to, za co mozna docenic czlowieka. Bandytów niektórzy tez cenią, więc czemu nie XD

Zresztą i tak wygra Harriours bo jest mistrzem w myciu kamieni.
Kurczę skoro mówisz że przechodzi to zostanie zrealizowany projekt. Temat do zamknięcia jak tak.

Ale argument o inteligencji społeczności mnie przekonał że to musi być jury. I chyba ja nie mogę być w jury bo jestem nominowany ajajaj. Muszę przemyśleć

Dark
15-09-2023, 23:25
Uważam, że powinienem wygrać ten plebiscyt będąc żywą Legendą tej gry.

Także głosowanie nie jest potrzebne.

Pozdrawiam!

Pustka
16-09-2023, 17:19
Uważam, że powinienem wygrać ten plebiscyt będąc żywą Legendą tej gry.

Także głosowanie nie jest potrzebne.

Pozdrawiam!

(Nominuję gracza Bartolome za to wszystko co pokazałeś na forum i co stworzyłeś w grze, żebyś miał większe wpływy i to powtórzył)

Harriours
16-09-2023, 21:13
Uważam, że powinienem wygrać ten plebiscyt będąc żywą Legendą tej gry.

Także głosowanie nie jest potrzebne.

Pozdrawiam!

(Nominuję gracza Bartolome za to wszystko co pokazałeś na forum i co stworzyłeś w grze, żebyś miał większe wpływy i to powtórzył)

Tak z ciekawości, co stworzył w grze?

Violetta Valery
16-09-2023, 21:22
Uważam, że powinienem wygrać ten plebiscyt będąc żywą Legendą tej gry.

Także głosowanie nie jest potrzebne.

Pozdrawiam!

Jest potrzebne, zebysmy mogli miec beke z tego jak przepieprzysz

- - - - - - - - - -


Tak z ciekawości, co stworzył w grze?

Eq +6

Arczan
16-09-2023, 22:06
z tego community całego nominuje dudusia i harego

Caliban
17-09-2023, 11:46
nominuje gracza Łukasz ,bo jest żywą legendą tej gry

EmiLowaTy
18-09-2023, 09:38
Skoro moderator przeniósł temat do inicjatyw graczy, to wychodzi na to, że to może się odbyć. Randolome, dawaj, lecimy z tymi wyborami

Bartolome
18-09-2023, 09:41
Co do wyborów utworzę osobny post. Póki co zastanawiam się kogo poprosić o bycie jury by konkurs był jak najbardziej obiektywny

Andrzej Drzewo
18-09-2023, 10:22
nominuje varvinexa na toxica/placzka roku


zrobcie ankiete z opcja tak/nie

Kyuubi
18-09-2023, 17:44
Uważam, że BOOa powinno wygrać ten plebiscyt jesteśmy żywymi Legendami tej gry.

Także głosowanie nie jest potrzebne.

Pozdrawiam!

Sensei Sonquar
18-09-2023, 18:20
nominuje varvinexa na toxica/placzka roku


zrobcie ankiete z opcja tak/nie

Myślę że to ma największą szansę powodzenia!