PDA

Zobacz pełną wersję : Sprawdzenie gracza Kagome pod kątem skryptów



Cumliak
19-07-2023, 22:04
Hejka proponuje rutynowe sprawdzenie gracza Kagome ponieważ bardzo często łapie amy od kiedy został wprowadzony "mega drop" i jest to bardzo podejrzane. Dodatkowo można by było też innych graczy posprawdzać pod kątem skryptów. A żeby ta propozycja miała dodatkowy sens to proponuje kompletny rework amaterasu ponieważ to co się tu dzieje to jest czysta patologia. :cool:

Kagome
19-07-2023, 22:12
Zgadzam się co do sprawdzenia mnie i innych pod kątem skryptów. Na pewno nie korzystam z czegoś takiego i jestem pewien, że gram zgodnie z regulaminem.


proponuje kompletny rework amaterasu ponieważ to co się tu dzieje to jest czysta patologia. :cool:

Zdecydowanie się zgadzam. Uważam, że najlepszym wyjściem byłoby zupełne usunięcie akceptacji pomocy (poza pierwszą walką) i zniesienie wszystkich limitów związanych z dziennym łapaniem/ biciem Amaterasu.

Cumliak
19-07-2023, 22:25
Zgadzam się co do sprawdzenia mnie i innych pod kątem skryptów. Na pewno nie korzystam z czegoś takiego i jestem pewien, że gram zgodnie z regulaminem.



Zdecydowanie się zgadzam. Uważam, że najlepszym wyjściem byłoby zupełne usunięcie akceptacji pomocy (poza pierwszą walką) i zniesienie wszystkich limitów związanych z dziennym łapaniem/ biciem Amaterasu.

Proponuję abyś na swoim serwerze pokazał graczom na udostępnianiu ekranu jak łapiesz amaterasu. :rolleyes:

GalaxyPL
19-07-2023, 23:10
Zmienić Amę jako minibossa, zmniejszyć dropa (nieznacznie) i niech skończy się to wielkie nieporozumienie ;p

Ashley
19-07-2023, 23:18
uwazam ze kagome gra w 100% uczciwie i nie uzywam zadnych skryptow, na nie

Huzii
19-07-2023, 23:30
Uważam że amaterasu powinien być dla każdego raz na dzień prywatnie respi się każdemu i może zbić sobie z grupą jaką chce!!!!
Polska dla polaków

damianxp
20-07-2023, 00:05
Najlepiej przywrócić amaterasu z 2020 kiedy cieszyła się dużym zainteresowaniem, ogólnie Tomi przez te limity dał sobie więcej roboty bo wystarczyło nic nie robić i nie musiałby znowu zachęcać graczy do bicia tego

DawidXD
20-07-2023, 00:07
Ewentualnie jeżeli by był problem z wbiciem bez akceptacji że wbijają te same osoby przez cała dobę sprawdzić czy nie używają skryptów i tyle.