PDA

Zobacz pełną wersję : Flakonik Diabelskiej Krwi



Toshiro
10-07-2023, 22:19
https://mfo3.pl/view/i/578

Proponuję by ten przedmiot nie ograniczał się do jednych typów - Diablątko, Diablice i Diabliki.
Skoro mamy 3 miejsca w podeście to dlaczego mamy ubić konkretne typy jeśli możemy 3x Diablice ubić po 200 sztuki albo 3x Diablątko po 200 sztuki?
To by ograniczało wracanie z miejsca farmowania do miejsca konkretnego gdzie są 3 podesty. Już nie wspomnę, że z miejsca farmowania Diablicy do tego miejsca zajmuje znacznie dłuższą trasę niż reszta.

damianxp
10-07-2023, 23:30
Nie rozumiem twojej propozycji możesz i wszystkiego ubić po 200 sztuk i wrócić się po 3 flakoniki

Toshiro
11-07-2023, 11:39
Właśnie nie - chcę by zmienili z konkretnych typów na 200 sztuk dowolnych potworków w tej terenie.

Np. Ubijasz 3x Diablice po 200 sztuk tylko i 3 razy i wracasz do tego miejsca gdzie stoją flakoniki, bo są 3 miejsca tylko na podestach.
Po prostu chcę zmiany z "wszystkiego ubić po 200 sztuk" na dowolne stwory w tym terenie i żeby flakoniki się odnawiały na 3 wolnych miejscach podestach co 200

musaraj
12-07-2023, 12:32
Z tego co pamiętam, nie ma możliwości technicznej - licznik zabitych potworów może tylko zliczać ile zabiliśmy Diablic i porównywać z wyznaczoną liczbą. Dodawanie wartości trzech różnych liczników - skomplikowane rzeczy.

Korzyści z wprowadzenia propozycji są... niewielkie szczerze mówiąc. Energii zbija się tyle samo. Nawet dostrzegam wadę - kiedy zrespię flakonik na Diablicach i mam lenia, mogę nie iść do Diablosa tylko przerzucić się na bicie Diablików. I idę raz zamiast 2 razy.

Skoro już jesteśmy w temacie, to inna sprawa - dlaczego flakonik respi się po 200 zabitych potworach? Standardem do respienia minibossów jest 150, tylko Rendels i Diablos się temu wymykają.

Duduś
12-07-2023, 20:59
To może zrobić jakiś portal, albo innego rodzaju połączenie pomiędzy dolną i górną częścią mapy w Siedlisku Zła (https://forum.mfo3.pl/showthread.php?30068-Diabelska-Forteca-Siedlisko-Z%C5%82a)? Portal oczywiście musiałby być do odblokowania na górze, podobnie jak to ma miejsce w Śnieżno-Złotych Górach. No i powinien być nieaktywny w trakcie ucieczki z Dende.

Tomi
14-07-2023, 18:56
Zmiana z 200 na 150 OK.
Zmiana samej mechaniki - problematyczna.

musaraj
18-07-2023, 14:07
Zmiana z 200 na 150 OK.


Wejdzie? Bo nie wiem czy expić, te 50 eny to sprawa życia i śmierci

Ashley
18-07-2023, 14:26
przypomnisz kto na poczatku nordii plakal o to ze nie ma depozytu w wiosce igloo wiec musi isc przez snieg do nordii i tracic kilka punktow energii???

GalaxyPL
21-07-2023, 20:18
Zmiana z 200 na 150 OK.
Zmiana samej mechaniki - problematyczna.

Taka zmiana jak najbardziej na plus. Tylko 25% mniej, ale dla osób często to bijących zawsze ułatwienie (a na tych poziomach faktycznie zanim wydropisz takie eq, to już wbijasz wyższy lvl).
Jeśli to też miałoby zepsuć mechanikę, to po co się z tym bawić. Obecna forma pozwala na spawn nawet 3 flakonów naraz, jakby nie było. W przeciwnym razie zakładam, że po spawnie jednego trzeba się wracać i zebrać.