PDA

Zobacz pełną wersję : Za głośny dźwięk



EmiLowaTy
05-07-2023, 17:14
Nie wiem czy to jest tylko w Wyklętej Świątyni, ale podczas afczenia i ustawienia muzyki i dźwięków na 1 w grze, nadal słychać za głośno muzykę w grze. Wyciszać zakładki nie mam zamiaru bo chcę słyszeć powiadomienia z gry, a przyciszenie na komputerze mało daje

Fresher
05-07-2023, 17:18
Nie wiem czy to jest tylko w Wyklętej Świątyni, ale podczas afczenia i ustawienia muzyki i dźwięków na 1 w grze, nadal słychać za głośno muzykę w grze. Wyciszać zakładki nie mam zamiaru bo chcę słyszeć powiadomienia z gry, a przyciszenie na komputerze mało daje

Wycisz muzykę i zostaw dźwięki, to będziesz słyszał tylko powiadomienia.

DawidXD
05-07-2023, 18:34
Ja nie spotkałem się z czymś takim. Możesz wyłączyć muzykę całkowicie albo i dźwięki, w końcu i tak gra pokazuje kiedy miniboss się zrespi.

Tomi
05-07-2023, 20:55
Nie wiem czy to jest tylko w Wyklętej Świątyni, ale podczas afczenia i ustawienia muzyki i dźwięków na 1 w grze, nadal słychać za głośno muzykę w grze. Wyciszać zakładki nie mam zamiaru bo chcę słyszeć powiadomienia z gry, a przyciszenie na komputerze mało daje

Dotyczy tylko muzyki i tylko w Wyklętej Świątyni?

DEWASTATOR Leon Full
05-07-2023, 21:30
W niektórych lokalizacjach również jest głośna muzyka

Tomi
06-07-2023, 01:55
W niektórych lokalizacjach również jest głośna muzyka

Poproszę o przykład mapy gdzie nie działa ściszenie muzyki w konfigu mapy i przykład gdzie działa.

Kamillo
06-07-2023, 10:10
Potwierdzam błąd występuje ale nie jestem w stanie sprecyzować gdzie dokładnie.

EmiLowaTy
06-07-2023, 11:42
Muzyka musi być w moim przypadku ustawiona na 0, bo jak się da na 1 to słychać tę muzykę w Wyklętej Świątyni, jakbym miał ustawioną na ok. 40
https://i.imgur.com/6cWSQtu.png

Tomi
06-07-2023, 12:24
Sprawdzałem na tej mapie i u mnie poziom głośności reaguje na zmianę wartości w konfigu.

EmiLowaTy
06-07-2023, 12:28
Sprawdzałem na tej mapie i u mnie poziom głośności reaguje na zmianę wartości w konfigu.

Tak, reaguje, tylko wartość "1" jest wg mnie za głośna. Może też inny niech się wypowiedzą, czy mają też tak, tylko porównując: głośność muzyki np. z eternii do muzyki z świątynii wcale nie jest równa ustawiając te same wartości

DEWASTATOR Leon Full
06-07-2023, 13:42
Potwierdzam błąd występuje ale nie jestem w stanie sprecyzować gdzie dokładnie.

również nie jestem w stanie dokładnie określić lokalizacji

Tomi
06-07-2023, 15:38
Tak, reaguje, tylko wartość "1" jest wg mnie za głośna. Może też inny niech się wypowiedzą, czy mają też tak, tylko porównując: głośność muzyki np. z eternii do muzyki z świątynii wcale nie jest równa ustawiając te same wartości

Ok, to już jest zupełnie inna kwestia - raczej związana z samym plikiem muzycznym.
Coś może uda się tu pokombinować.