PDA

Zobacz pełną wersję : [P3] Nieskończone szczury



Bessa
05-07-2023, 12:27
Z jakiegoś powodu próbując uruchomić walkę ze Szczurołakiem włączyły mi się szczury.
Wiem, że aby zacząć z nim walczyć to muszę pokonać 100 szczurów, jednak dziś po aktywacji szczurów spaliłem 300 energii (można sprawdzić moje raporty) i Szczurołak się nie uruchomił. Zanim się zorientowałem to spaliłem ponad 200 energii.
Myślałem, że to jakiś błąd z Internetem/przeglądarką/systemem operacyjnym jednak uruchomiłem grę na telefonie z Internetem mobilnym i błąd się powtórzył.

Podjęte próby naprawy przeze mnie:
- kilkukrotne wchodzenie i wychodzenie do komnaty walki,
- odświeżanie strony
- wylogowanie się i ponowne zalogowanie
- uruchomienie gry z innego urządzenia

Błąd się naprawił sam - po spaleniu całej energii.

Nie wiem czy to ważne, ale podczas błędu nie znikały szczury, więc spaliło mi ponad 200 energii w niecałą minutę, a nie pojawił się licznik odliczający do Szczurołaka.

Ps.: Odpowiadając na ewentualne zarzuty: myślałem, że gra laguje i nie chce ani jednego szczurka zaatakować, jak zauważyłem co się święci to próbowałem się ewakuować stamtąd, ale nieznikające szczury to dosyć poważne utrudnienie sterowania postacią.

Przeglądarka/OS: Chrome Wersja 114.0.5735.134 (Oficjalna wersja) (64-bitowa)

damianxp
05-07-2023, 18:32
Jak ty te szczury tak szybko łapałeś i to jeszcze 3 grupy w tej samej sekundzie? Jak wiadomo że to wygląda podobnie jak bicie nieumarłych.
Wygląda mi to na użycie jakiegoś skryptu który zbugował grę.

Hubiot
05-07-2023, 19:19
Jak ty te szczury tak szybko łapałeś i to jeszcze 3 grupy w tej samej sekundzie? Jak wiadomo że to wygląda podobnie jak bicie nieumarłych.
Wygląda mi to na użycie jakiegoś skryptu który zbugował grę.Nie wygląda jak bicie nieumarłych, bardziej jak bicie potworów eventowych (jak np. zające czy dyniogłowi) mając włączoną miksturę, która ich przyciąga do nas. Szczury też w nas wbiegają, wystarczy stać, są trochę mniej "agresywne".

Od siebie dodam, że zdarzyło mi się czasem złapać parę grup już po ubitej setce (i ubić jednego dnia ok. 110 szczurów) zanim odpaliła mi się animacja respu.

Bessa
07-07-2023, 13:58
Wygląda mi to na użycie jakiegoś skryptu który zbugował grę.

Nie mam włączonych żadnych zaawansowanych skryptów. Potworki biję na tym skrypcie automatycznych udostępnionym przez autorów gry, więc chyba to nie to. Nie wiem jak to z nieumarlymi, ale szczury same wbiegają na gracza. Co dla mnie jest bardzo dobre, bo obecnie nie mam czasu na grę a miło chociaż raz w tygodniu powalczyć z jakimś minibossem nigdzie biegając. A tu przy okazji trochę więcej exp wpadnie.

Źdźbło
07-07-2023, 21:59
"Nieskończone szczury"- Coni by się ucieszył

Bartolome
10-07-2023, 19:45
Ogólnie ta mapka jest cała zbugowana, miałem podobny problem około pół roku temu moja postka sie zacieła na jednym polu. Najskuteczniejszą metodę na szczury ponad limit jak i inne bugi jest poprostu zmienienie typu walki na manualny i poddanie. Wszystko po tym wraca do normy