PDA

Zobacz pełną wersję : Co można robić dalej w MFO?



EmiLowaTy
10-06-2023, 11:33
To tak:
-wyexpiłem gemy
-wykułem eq
-inne podobne rzeczy
-zrespiłem prawie wszystkie opłacalne mini na kolejny bonus do dropu na każdej postaci
-nie mam slota na nową postać, aby wbijać 80 lvl (nie wydam 100 zł na to, wybaczcie)
-postacie z 30, 50, 65 lvlu zostawiam na tych poziomach i nie mam zamiaru wbijać na nich 80
-żetony na każdej postaci prawie maks
-niebieskich kryształów i rud złota dużo
-kart ani kolekcjonerek nie mam zamiaru zbierać bardziej niż teraz
-poty gotowe na scythe
(nie piszę tego wszystkiego po to, aby się chwalić)

W SKRÓCIE:
Czyli zostaje mi tylko kopanie codziennie rudy złota i za pozostałą energię bicie np. wilkołaków w eq północy? To jest najbardziej opłacalna i najmniej czasochłonna aktywność jak na teraz? Czy mogę coś jeszcze zrobić w tej grze? Wiadomo, z kopaniem schodzi, ale to można robić w tle

Violetta Valery
10-06-2023, 16:40
oddaj mi cały swój majątek i zdobywaj go od zera.

Antybristler II
10-06-2023, 16:43
Możesz sobie powbijać osiągnięcia.

Squadron
10-06-2023, 16:53
Pozostało tylko czekać na nowe miasto.

Varvinex
10-06-2023, 21:44
Możesz stanąć na jakimś unikacie i dropić karty i wartościowe zdolki/eq i sprzedawać :D golda nigdy za wiele.

JarseQ
11-06-2023, 16:42
Bądź drugą osobą z wszystkimi pożeraczami w mfo!!!

Pustka
11-06-2023, 16:46
Możesz to wszystko, ale jeszcze więcej nie ograniczaj się

Jeszcze dopiszę, że zostały ci 6 questów i 2 bossów do ubicia.

Fuckinslayin
11-06-2023, 19:44
Siedź na Globalach i atakuj każdego

smokaczka
12-06-2023, 17:57
Pozostaje ci wyzwanie dla prawdziwych twardzieli - wygraj sto bójek z rzędu.

RaZoR
13-06-2023, 20:25
Bądź drugą osobą z wszystkimi pożeraczami w mfo!!!

to to popieram, przydalby mi sie ktos z kim moglbym podzielic to osiagniecie

Cumliak
14-06-2023, 00:26
resp tanatosa pozdro

musaraj
14-06-2023, 10:29
postacie z 30, 50, 65 lvlu zostawiam na tych poziomach i nie mam zamiaru wbijać na nich 80

Błąd, posiadanie >2 postaci na najwyższym poziomie czyni cię członkiem absolutnej elity, polecam taki styl życia.
Bicie się PvP w przekokszonym EQ nie czyni nikogo koksem PvP. A na tym polega walczenie na low lv. Na biciu się w zbyt mocnym EQ i uznawanie się za lepszego dzięki temu.


W SKRÓCIE:
Czyli zostaje mi tylko kopanie codziennie rudy złota i za pozostałą energię bicie np. wilkołaków w eq północy? To jest najbardziej opłacalna i najmniej czasochłonna aktywność jak na teraz? Czy mogę coś jeszcze zrobić w tej grze? Wiadomo, z kopaniem schodzi, ale to można robić w tle


Polecam wbijanie osiągnięć. Jest aktywnością, której efekty zostają na całą grę.
RaZoR jest w moich oczach największym koksem w MFO, podejrzewam że dość małym wysiłkiem.

Oma Ghostrick
14-06-2023, 16:13
Zawsze jest ostateczne wyzwanie - przekonaj testera, ze się mylił.

RaZoR
14-06-2023, 19:28
Błąd, posiadanie >2 postaci na najwyższym poziomie czyni cię członkiem absolutnej elity, polecam taki styl życia.
Bicie się PvP w przekokszonym EQ nie czyni nikogo koksem PvP. A na tym polega walczenie na low lv. Na biciu się w zbyt mocnym EQ i uznawanie się za lepszego dzięki temu.



Polecam wbijanie osiągnięć. Jest aktywnością, której efekty zostają na całą grę.
RaZoR jest w moich oczach największym koksem w MFO, podejrzewam że dość małym wysiłkiem.

O dziekuje bardzo! Przydalby sie jakis ranking pozeraczy gdzie mozna "poswiecic" medalem dla leniwcow ktorzy nie maja ochoty sprawdzac kogos osiagniec

Pustka
20-06-2023, 21:01
Chciałbym coś ogłosić ważnego (Czyli tylko dla mnie)

Chcę pójść w ślady RaZoR'a (Naprawdę nie żartuje) i zacznę kolekcjonować wszystkie kolekcjonerskie itemy, karty, każde, ale to każde osiągnięcia, pożeracze itp. Wskrócie mieć 100% albuma. Mimo, że gram w to od 8 lat to nawet nie myślałem wcześniej o tym, by iść w tym kierunku więc czeka na mnie coś nowego. Jak coś skończyłem z tą słabością do EQ.

A powód dla którego tak zadecydowałem nie jestem wstanie tego opisać, ale po prostu poczułem w tym coś fajnego gdy zaczołem wklejać pierwsze karty i jakieś szczątkowe eventowe itemy to poczułem satysfakcję.

Lucy Gray
21-06-2023, 21:14
Chciałbym coś ogłosić ważnego (Czyli tylko dla mnie)

Chcę pójść w ślady RaZoR'a (Naprawdę nie żartuje) i zacznę kolekcjonować wszystkie kolekcjonerskie itemy, karty, każde, ale to każde osiągnięcia, pożeracze itp. Wskrócie mieć 100% albuma. Mimo, że gram w to od 8 lat to nawet nie myślałem wcześniej o tym, by iść w tym kierunku więc czeka na mnie coś nowego. Jak coś skończyłem z tą słabością do EQ.

A powód dla którego tak zadecydowałem nie jestem wstanie tego opisać, ale po prostu poczułem w tym coś fajnego gdy zaczołem wklejać pierwsze karty i jakieś szczątkowe eventowe itemy to poczułem satysfakcję.

Jest konkurencją :tf:
Tylko, że ja lecę same pozeracze.

Jin
23-06-2023, 00:09
Błąd, posiadanie >2 postaci na najwyższym poziomie czyni cię członkiem absolutnej elity, polecam taki styl życia.
Bicie się PvP w przekokszonym EQ nie czyni nikogo koksem PvP. A na tym polega walczenie na low lv. Na biciu się w zbyt mocnym EQ i uznawanie się za lepszego dzięki temu.



Polecam wbijanie osiągnięć. Jest aktywnością, której efekty zostają na całą grę.
RaZoR jest w moich oczach największym koksem w MFO, podejrzewam że dość małym wysiłkiem.

Widze, ze kolega po ciezkich przezyciach na low lvl pvp.To nie jest zabawa dla kazdego i wchodzisz tam na wlasna odpowiedzialnosc :D swoich przegranych nie usprawiedliwiaj gorszym eq.Od zawsze te przedzialy cechowaly sie brudnym i wyrachowanym stylem ;]

Cumliak
23-06-2023, 03:25
resp tanatosa pozdro

Podbijam 2 karty poleciały.

RaZoR
24-06-2023, 00:16
Chciałbym coś ogłosić ważnego (Czyli tylko dla mnie)

Chcę pójść w ślady RaZoR'a (Naprawdę nie żartuje) i zacznę kolekcjonować wszystkie kolekcjonerskie itemy, karty, każde, ale to każde osiągnięcia, pożeracze itp. Wskrócie mieć 100% albuma. Mimo, że gram w to od 8 lat to nawet nie myślałem wcześniej o tym, by iść w tym kierunku więc czeka na mnie coś nowego. Jak coś skończyłem z tą słabością do EQ.

A powód dla którego tak zadecydowałem nie jestem wstanie tego opisać, ale po prostu poczułem w tym coś fajnego gdy zaczołem wklejać pierwsze karty i jakieś szczątkowe eventowe itemy to poczułem satysfakcję.

Powiem tak ja to zaczalem wbijac jak upki zatrzymaly sie przy Eliar to zajmuje kupe czasu i sprawia satysfakcje ale jest meczace jak musisz palic 2000 eny zeby wbic pozeracza 2x krolika powiedzmy. Dalej mowiac to tez mnie zmotywowalo do zbierania wszystkich kart bo przez wbijanie kazdego pozeracza co jakis czas wyleciala karta czegos czego normalny gracz nie farmi i malo tego w obrocie.

JarseQ
24-06-2023, 07:25
Zrób sobie całą Arkadię na srebrno na kilku postaciach