PDA

Zobacz pełną wersję : szybsze rundy na kg



EmiLowaTy
17-05-2023, 20:59
Proponuję zrobić tak, że:
Jeżeli każdy gracz skończy swoje walki w danej rundzie, to szybciej zacznie się kolejna. Uniknie to siedzenia na kg do 21:00

Amaski
17-05-2023, 22:00
Proponuję zrobić tak, że:
Jeżeli każdy gracz skończy swoje walki w danej rundzie, to szybciej zacznie się kolejna. Uniknie to siedzenia na kg do 21:00

Jestem na nie, często ludzie po wygranej wcześnie walce robią sobie kilkuminutową przerwę i wracają przed wejściem. Zrobienie czegoś takiego uniemożliwi robienie jakichkolwiek przerw.

Raadzio
18-05-2023, 14:44
Lub znerfić tryb Boga bo jest najdłuższy i najnudniejszy

DeAtH RaiN
18-05-2023, 15:18
Nie miałem nigdy takiego problemu, starczała mi 19.30...

A tak serio zgodzę się z amaskim - ludzie wtedy nie beda mogli na minute sie oderwac of mf'owania

Kamillo
18-05-2023, 15:42
Jestem na nie, często ludzie po wygranej wcześnie walce robią sobie kilkuminutową przerwę i wracają przed wejściem. Zrobienie czegoś takiego uniemożliwi robienie jakichkolwiek przerw.

Akurat tu się zgadzam z tobą może coś wypadnie komis w realu że będę musiał na 5 min odejść od komputera jak szybciej skończy się runda

- - - - - - - - - -


Lub znerfić tryb Boga bo jest najdłuższy i najnudniejszy

50/50% prawdy tutaj wszystko w rng co dany gracz dostanie zq eq możesz mieć gracza co może wszystko dobre a możesz mieć gracza co nic nienma

Bartolome
18-05-2023, 18:29
Proponuję zrobić tak, że:
Jeżeli każdy gracz skończy swoje walki w danej rundzie, to szybciej zacznie się kolejna. Uniknie to siedzenia na kg do 21:00

Czyli ty emil jesteś głównym winowajcą mojego cierpienia gratulacje.

Wiem że to kamil cię zmanipulował byś założył ten pato troll temat.
Proszę o zamknięcie tematu bo chcą żebym płakał ale się im to nie uda