PDA

Zobacz pełną wersję : by nie było pomyłek...



anoria
23-08-2011, 09:31
POZDRAWIAM WSZYSTKICH!!!
Ostatni temat dał mi do zrozumienie że trzeba zrobic w my fantasy coś takiego:jak gracz robi turę w walce, to by sie pokazywało czemu i co sie stało,
apeluje o to gdyż wiele graczy może uznac to za błędy,np:
(przed)
gracz maksusek nie ma już statusu zatrucie
gracz maksusek używa wiatr 1
fechmistrz kamil stracił 105 hp
gracz maksusek stracił 100hp
(po)
gracz maksusek nie ma już statusu zatrucie
gracz maksusek używa wiatr 1
fechmistrz kamil stracił 105 hp
gracz maksusek stracił 100hp z powodu osłabienia zaklętego topora

by nie było takich pomyłek jak ta
https://forum.mfo3.pl/showthread.php?4972-b%C5%82%C4%85d-Gracz-nie-ma-statusu-quot-zatrucie-quot-a-traci-hp

dziękuje za uwagę
pozdrawiam

musaraj
23-08-2011, 09:35
1. Dziwne to "osłabienie zaklętegotopora"
2.To poprostu wasza głupota - w walce piszecie o bugu w grze, a po prostu wystarczyło sobie spojrzeć do EQ. Zamiast tego robisz psychoze na forum o rzekomym bugu.
3. Z tym mogły by wyniknąć błędy typu "Gracz stracił 200 HP z powodu statusu Uśpienie" itd.

Doktor Lewatywa
23-08-2011, 09:35
Wg mnie wystarczyło by poprawić opis topora no bo faktycznie nie każdy może to zrozumieć :)

anoria
23-08-2011, 09:50
zgadzam sie z Wami faktycznie głupio to napisałem ale coś tam sie zawsze wymyśli, i jeszcze wracając do tego to żeby w raporcie tak było napisane to że maksusek coś tam z toporem....
gracz maksusek stracił 100hp z powodu osłabienia przez swoją broń

Jaskier
23-08-2011, 11:37
Na dodatek po zatruciu traci sie 10 % max hp, a nie niecale 5% (jesli dobrze pamietam z raportu).

Tomi
23-08-2011, 12:39
Nie przesadzajcie. Jak się używa danego Eq to raczej powinno się wiedzieć skąd dane obrażenia. Opis jest "niedokładny", bo takie było założenie - trzeba odkryć samemu w praktyce jak dokładnie działa (element zagadkowości ;]).