PDA

Zobacz pełną wersję : Powiadomienie o zdobyciu karty



Xbox
08-02-2023, 12:29
To trochę denerwujące, że np. rozwalam setki słabych potworów (na przykład czerwonych ogników), bo chcę mieć ich kartę, a za 600 mobem okazuje się, że dostałem tę kartę przy 20. Dlatego proponuję, żeby w prawym dolnym rogu wyskakiwało powiadomienie o zdobyciu karty (chodzi mi o powiadomienie takie jak przy uleczeniu się fontanną uzdrowienia). Proszę o wypowiedź każdą osobę, bez względu na doświadczenie.

GalaxyPL
08-02-2023, 22:01
To trochę denerwujące, że np. rozwalam setki słabych potworów (na przykład czerwonych ogników), bo chcę mieć ich kartę, a za 600 mobem okazuje się, że dostałem tę kartę przy 20. Dlatego proponuję, żeby w prawym dolnym rogu wyskakiwało powiadomienie o zdobyciu karty (chodzi mi o powiadomienie takie jak przy uleczeniu się fontanną uzdrowienia). Proszę o wypowiedź każdą osobę, bez względu na doświadczenie.

1. Zwracam uwagę, że po raz kolejny Pan xbox nie tworzy ankiety do propozycji...
2. Ilość tych "pomysłów" też jest zbyt duża, a zbyt mało jest w nich sensu.
3. W kwestii tego tematu akurat byłbym na tak, bo o zdobyciu karty często dowiadujemy się po zbiciu pełnej energii, mało kto sprawdza raporty co 10-20 potworków. Niby mały dodatek typu "Gratulacje, zdobyłeś kartę potwora xxxxx", a zawsze by cieszyło.

Xbox
09-02-2023, 11:24
1. Zwracam uwagę, że po raz kolejny Pan xbox nie tworzy ankiety do propozycji...
2. Ilość tych "pomysłów" też jest zbyt duża, a zbyt mało jest w nich sensu.
3. W kwestii tego tematu akurat byłbym na tak, bo o zdobyciu karty często dowiadujemy się po zbiciu pełnej energii, mało kto sprawdza raporty co 10-20 potworków. Niby mały dodatek typu "Gratulacje, zdobyłeś kartę potwora xxxxx", a zawsze by cieszyło.

Co do ankiety, po prostu nie wiem jak to zrobić.

Pustka
09-02-2023, 12:24
1. Zwracam uwagę, że po raz kolejny Pan xbox nie tworzy ankiety do propozycji...
2. Ilość tych "pomysłów" też jest zbyt duża, a zbyt mało jest w nich sensu.
3. W kwestii tego tematu akurat byłbym na tak, bo o zdobyciu karty często dowiadujemy się po zbiciu pełnej energii, mało kto sprawdza raporty co 10-20 potworków. Niby mały dodatek typu "Gratulacje, zdobyłeś kartę potwora xxxxx", a zawsze by cieszyło.

a). Nie ważne kto każdy powinien móc dać ankiete.
b). Ilość jego pomysłów mają osobny dział do rozmowy. Jeśli mówisz, że jego pomysły nie miały dużo sensu to idź na tamte pomysły, wkoncu mowa o tamtych tematach nie tu.
c). Dorzucę się, że ta zmiana po prostu daję nam wygodę i sprawia, że oszczędniej czas wykorzystujemy w zdobyciu karty i dodatkowo ciut więcej energii (nie mówię o energii w grze) zyskamy przy tym przez to, że nic nie musimy szukać jak wszyscy mówiliście zresztą. Plus adminowi praktycznie to nie zajmie sporo czasu wręcz nic tak myślę. Wiadomo jednak, że bez tego się obejdzie i na tej zasadzie mogli by tego nie dodać. Jednak nawet w tak małej ilości osób nawet później znajdą się osoby, które za to podziękują.

Tensa Zangetsu
10-02-2023, 23:29
Jezz, kto normalny szuka karty w raportach zamiast w zakładce karty xD

btw. propka na tak, ale chyba było już to kiedyś proponowane i albo nie przeszło albo siedzi w "do zrealizowania"

Pustka
10-02-2023, 23:35
Jezz, kto normalny szuka karty w raportach zamiast w zakładce karty xD

btw. propka na tak, ale chyba było już to kiedyś proponowane i albo nie przeszło albo siedzi w "do zrealizowania"

Nie ktorzy chca dac do ulubionych, ale w sumie karty z potworów nie są takie super, żeby sie chwalić. Więc powód nie ratuje sytuacji także masz rację kto by to robil.

JeGGeRr
11-02-2023, 15:04
Nie ktorzy chca dac do ulubionych, ale w sumie karty z potworów nie są takie super, żeby sie chwalić. Więc powód nie ratuje sytuacji także masz rację kto by to robil.
Ja czasami się tak zastanawiam ile Ci płacą za pisanie takich rzeczy :confused: Co do ich ("poziomu popularności" kwestia gustu na moje, kto co lubi). Gdzieś % chyba jest jaka jest szansa na danego moba, więc mniej więcej można zerkać co jakiś czas, a jak Wam przeszkadza sprawdzanie raportów to kupujcie zamiast bić ;) i nie jestem pewny czy wgl. Ktoś z Was zbiera karty :confused:

Sensei Sonquar
12-02-2023, 10:59
Temat już był poruszany na forum i został odrzucony, także do zamknięcia.