PDA

Zobacz pełną wersję : Rekrutacja na stanowisko testera - grudzień 2022



Tomi
04-12-2022, 01:12
***REKRUTACJA ZAMKNIĘTA***

Wszystkie osoby, które chciałyby wspomóc proces tworzenia i testowania nowych elementów gry, zapraszamy do wzięcia udziału w otwartym naborze na stanowisko testera.

Zanim dokonasz zgłoszenia, zapoznaj się z zasadami rekrutacji:

1) Zgłosić może się każdy użytkownik forum poprzez formularz pod adresem: https://forum.mfo3.pl/forms.php?do=form&fid=34
2) Minimalne wymagania, aby kandydatura została rozpatrzona to brak historii poważnego/wielokrotnego naruszania regulaminu gry i forum (np. kradzieże, celowe działania na szkodę gry itp.).
3) Można wysłać tylko jedno zgłoszenie. Przed wysłaniem formularza, proszę dokładnie sprawdzić odpowiedzi, gdyż poprawki nie będą możliwe.
4) Nie ma wymogu, aby osoba zgłaszająca się była pełnoletnia. Nie ma też wymogu posiadania określonego stażu w grze.
5) Termin zakończenia naboru nie jest ściśle określony. Rekrutację zakończymy w momencie, gdy liczba zgłoszeń okaże się wystarczająca do wyboru odpowiednich kandydatów. Bez względu na powyższe, formularz będzie aktywny co najmniej do 8 stycznia 2023, także nie ma powodu, aby wysyłać zgłoszenie w pośpiechu. Nie kolejność zgłoszeń, a ich zawartość merytoryczna będzie miała decydujące znaczenie.
6) Nie ma ściśle określonej liczby osób, które zostaną przyjęte.
7) Skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami - poprzez PW na forum lub w grze. Brak kontaktu w ciągu 30 dni od daty zgłoszenia, prawdopodobnie oznacza brak akceptacji Twojej kandydatury w tej edycji naboru.
8) Treść wysłanego zgłoszenia będzie dostępna dla administracji gry i forum, osób tworzących treści do gry, a także może być udostępniona gronu testerów.
9) Funkcja testera pełniona jest na zasadzie wolontariatu.
10) Zalecamy zapisanie kopii odpowiedzi przed ich wysłaniem, aby z powodu ewentualnych problemów technicznych nie utracić przygotowanego tekstu.
11) Jeśli coś wymaga dodatkowych wyjaśnień, proszę pytać w tym temacie.

Formularz zgłoszeń: https://forum.mfo3.pl/forms.php?do=form&fid=34

***REKRUTACJA ZAMKNIĘTA***

Nullux
05-12-2022, 19:44
Życzę powodzenia wszystkim w rekrutacji ;)

Łukasz
05-12-2022, 22:48
Ale się ciekawie zrobiło ;) Powodzenia wszystkim rekrutom.

Kamillo
06-12-2022, 00:14
Szansa jest nikła ale pow.

The Worst Nightmare
06-12-2022, 14:16
16910

Rozumiem, że w tym przypadku jestem zmuszony czekać miesiąc, aż odblokuje mi się całe forum?

Asteronitum
06-12-2022, 17:13
16910

Rozumiem, że w tym przypadku jestem zmuszony czekać miesiąc, aż odblokuje mi się całe forum?

Prawdopodobnie tak, chyba że ktoś ci odblokuje.

Cytrynqa aka gz
08-12-2022, 17:34
Jakie są główne wymagania?

Asteronitum
08-12-2022, 19:17
Jakie są główne wymagania?

Wszystko jest w regulaminie


2) Minimalne wymagania, aby kandydatura została rozpatrzona to brak historii poważnego/wielokrotnego naruszania regulaminu gry i forum (np. kradzieże, celowe działania na szkodę gry itp.).

Antybristler
08-12-2022, 19:41
11) Jeśli coś wymaga dodatkowych wyjaśnień, proszę pytać w tym temacie.

Jeśli ktoś już kiedyś był testerem MFO3 i zrezygnował to musi ponownie przechodzić cały proces rekrutacji? Raz zdobyte uprawnienia są na zawsze, inną kwestią jest korzystanie z nich. Jak ktoś ma np. kartę rowerową/wędkarską to po co miałby ją tworzyć po raz drugi?

Denol
08-12-2022, 21:02
Rozumiem, że w tym przypadku jestem zmuszony czekać miesiąc, aż odblokuje mi się całe forum?
Chyba najlepszym rozwiązaniem byłoby stworzenie konta z 1 lvl aby wysłać podanie, a po wysłaniu podania konto usunąć. Oczywiście podając w 1 pytaniu oryginalny nick.


Jakie są główne wymagania?
Przede wszystkim napisanie dobrego podania, do tego pewnie brak poważniejszych wykroczeń.


Jeśli ktoś już kiedyś był testerem MFO3 i zrezygnował to musi ponownie przechodzić cały proces rekrutacji? Raz zdobyte uprawnienia są na zawsze, inną kwestią jest korzystanie z nich. Jak ktoś ma np. kartę rowerową/wędkarską to po co miałby ją tworzyć po raz drugi?
Jest to kwestia indywidualna i zależy od danej osoby i sytuacji. Między innymi: z jakiego powodu dana osoba opuściła grono testerów, jak się spisywała pełniąc funkcje testera i jak się zachowywała po jej zakończeniu. Również ważne jest ile czasu minęło od rezygnacji, jeśli był to okres ponad 2 lat to uważam, że pozostaje tylko ponowna rekrutacja :).

hurzysta
08-12-2022, 21:18
Przede wszystkim napisanie dobrego podania, do tego pewnie brak poważniejszych wykroczeń.
.

Czyli jeśli dostałem rok czy 2 lata temu bana za multikonto to nadal mam szansę ubiegać się o stanowisko testera? Bo nie wiem czy rozumieć to jako poważne wykroczenie

EneDueRabe
08-12-2022, 21:22
Czyli jeśli dostałem rok czy 2 lata temu bana za multikonto to nadal mam szansę ubiegać się o stanowisko testera? Bo nie wiem czy rozumieć to jako poważne wykroczenie

Każdy ma szansę, tymbardziej że mineły dwa lata, jak dobrze pamiętam to się przedawania po jakimś czasie. I też trzeba być bez banów przez jakiś okres przed podaniem ;).

Golden Fish
10-12-2022, 23:26
Pytanie do zadania 7 i 8. Ile HP mają potworki i unikat? Chodzi mi o konkretną liczbę np. 3500 i 10000

Samael
11-12-2022, 02:09
Zgłaszam się.

fufcio
20-12-2022, 08:54
Powo

EmiLowaTy
28-12-2022, 18:56
Cześć. Pomoże ktoś napisać podanie?

EneDueRabe
28-12-2022, 19:11
Cześć. Pomoże ktoś napisać podanie?

Podanie niestety trzeba napisać samemu. W przypadku jakiejś niejasności można pytać w tym temacie ;).

Cytrynqa aka gz
30-12-2022, 20:03
16910

Rozumiem, że w tym przypadku jestem zmuszony czekać miesiąc, aż odblokuje mi się całe forum?

ja czekam już trochę więcej niż miesiąc ale idk:p

HugoBoss
02-01-2023, 12:37
Życzę sobie i innym powodzenia przyda się nam wszystkim :)

Tomi
09-01-2023, 16:23
Zamykamy rekrutację.
Dziękujemy za zgłoszenia.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami nie później niż do końca miesiąca.

Tomi
29-01-2023, 22:27
Do grona testerów dołączyli:

Azekami
Black Nightmare
Cumliak
Golden Fish
Rupimek

Gratulujemy.

Wszystkim pozostałym jeszcze raz dziękujemy za czas poświęcony na złożenia podania.