PDA

Zobacz pełną wersję : Możliwość walki rankingowej z podobnymi lvlami



EmiLowaTy
26-10-2022, 17:18
Cześć. Piszę z propozycją o przywrócenie możliwości walki rankingowej z graczami ze swojego przedziału. Czyli jak ma się przykładowo 50 lvl, to można zaatakować 51 lvl z korzyściami (aktualnie tego nie ma, a było). Na 65 lvlu jest to samo, że nie można atakować rankingowo 66 lvl. Przy wprowadzaniu loterii żetonowej zniknęła ta opcja nie wiem czemu. Uważam, że poprzednia możliwość walki była lepsza, ponieważ teraz taki 51 lvl czy 66 lvl nie ma prawie z kim walczyć

Hubiot
26-10-2022, 22:01
Przy wprowadzaniu loterii żetonowej zniknęła ta opcja nie wiem czemu.Ta zmiana weszła wraz z innymi zmianami pvp. Od wtedy można walczyć z graczami wyłącznie ze swojego przedziału rankingowego. Gracz z 50lvl jest w tym samym przedziale rankingowym co gracze z lvl od 41 do 50lv, a gracz z 51lvl jest już w przedziale z graczami 51-65.

EmiLowaTy
26-10-2022, 22:08
Ta zmiana weszła wraz z innymi zmianami pvp. Od wtedy można walczyć z graczami wyłącznie ze swojego przedziału rankingowego. Gracz z 50lvl jest w tym samym przedziale rankingowym co gracze z lvl od 41 do 50lv, a gracz z 51lvl jest już w przedziale z graczami 51-65.

Tak, wiem, lecz według mnie ta zmiana niepotrzebna. Zmiany ostatnie mogły ożywić pvp ale tylko dla tych, co mają stały poziom rankingowy, czyli 50, 65 i 80 lvl. Nie zauważyłem by pvp dla niestandardowych lvli się polepszyło