PDA

Zobacz pełną wersję : Kilka opcji "przyśpieszenia" walki



hurzysta
16-10-2022, 21:27
Dobry Wieczór, oto moje propozycje:
1) Automatyczne zamykanie walki, wybór w ustawieniach, wyglądało by to tak, że zamiast klikania # odrazu zamykało by się okno walki
2) Dodanie przycisku pomijania tur wrogich mobów, tzn. skrótu klawiszowego np. t
3) Wyświetlanie się, gdzieś z boku, najlepiej w prawym górnym rogu ilości zadanego dmga, wyleczonego hp oraz wykonanych ataków i tur

Myślę, że propozycje te są godne rozważenia i zaimplementowania do gry.
Pozdrawiam

Apollyon
16-10-2022, 22:13
2) f5

GalaxyPL
16-10-2022, 22:16
1. Na tak, na chacie mogłaby się pojawiać informacja o dropie.
2. Na tak.

2) f5
Niestety, przy okazji wyłączasz wszystkie prywatne wiadomości i chaty. To jest nieprzyjemny efekt uboczny tego triku.
3. Jeśli nie będzie bardzo przeszkadzało to tak.

Apollyon
16-10-2022, 22:49
Niestety, przy okazji wyłączasz wszystkie prywatne wiadomości i chaty. To jest nieprzyjemny efekt uboczny tego triku.


Jeżeli administracja jest w stanie dodać skrót klawiszowy zastępujący f5- super. Nie wiem tylko czy nie będzie problemu w aktualizowaniu HP, MP i statusów bez delay'u. Możliwe, że to złudne obawy, wtedy jak najbardziej. Amaterasu 30 sekund nawet nie pożyje.

Varvinex
17-10-2022, 06:10
Jeżeli już ma wejść jakiś skrót klawiszowy do tej gry niech to będzie taki, KTÓRY POZWALA NA WYŁĄCZANIE I WŁĄCZANIE WIDOCZNOŚCI POTWORÓW.

Hydrei
18-10-2022, 09:40
Jeżeli już ma wejść jakiś skrót klawiszowy do tej gry niech to będzie taki, KTÓRY POZWALA NA WYŁĄCZANIE I WŁĄCZANIE WIDOCZNOŚCI POTWORÓW.

tak tak i jeszcze raz tak

Varvinex
20-10-2022, 06:42
Jeżeli już ma wejść jakiś skrót klawiszowy do tej gry niech to będzie taki, KTÓRY POZWALA NA WYŁĄCZANIE I WŁĄCZANIE WIDOCZNOŚCI POTWORÓW.

F5

- - - - - - - - - -

@Tomi

hurzysta
31-10-2022, 21:54
f5

Lucy Gray
31-10-2022, 23:56
Dobry Wieczór, oto moje propozycje:
1) Automatyczne zamykanie walki, wybór w ustawieniach, wyglądało by to tak, że zamiast klikania # odrazu zamykało by się okno walki
2) Dodanie przycisku pomijania tur wrogich mobów, tzn. skrótu klawiszowego np. t
3) Wyświetlanie się, gdzieś z boku, najlepiej w prawym górnym rogu ilości zadanego dmga, wyleczonego hp oraz wykonanych ataków i tur

Myślę, że propozycje te są godne rozważenia i zaimplementowania do gry.
Pozdrawiam
1)Nie dokońca rozumiem propozycje
2) sama opcja "wyłączenia animacji" na tak, jakiś skrót klawiszowy na nie, skrót klawiszowy to masz f5
3)po co? na nie


2) f5

i? co szkodzi dodać opcje "pomiń animacje" nie klepiej 500 razy danego mini dla animacji czy czekania aż mi się odświeży.

GalaxyPL
01-11-2022, 12:48
Lucy Gray może pozwolę sobie na ponowne zacytowanie swojej wypowiedzi... Użycie F5 jednocześnie zamyka ci wszystkie chaty w grze ;) A czasem istotne jest coś, o czym się rozmawia. Co, przed odświeżeniem mamy sobie specjalnie zapisywać wiadomości w notatniku? Ten skrót jest skrótem przydatnym tylko w paru przypadkach. Przewinięcie nadmiernej ilości animacji wciąż nie da się przewinąć "bez strat".

Lucy Gray
01-11-2022, 14:19
Lucy Gray może pozwolę sobie na ponowne zacytowanie swojej wypowiedzi... Użycie F5 jednocześnie zamyka ci wszystkie chaty w grze ;) A czasem istotne jest coś, o czym się rozmawia. Co, przed odświeżeniem mamy sobie specjalnie zapisywać wiadomości w notatniku? Ten skrót jest skrótem przydatnym tylko w paru przypadkach. Przewinięcie nadmiernej ilości animacji wciąż nie da się przewinąć "bez strat".

polecam wrócić do szkoły i nauczyć się czytać ze zrozumieniem.
Opcja w ustawieniach "pomiń animacje"(żadnych animacji podczas walki nie będzie) jestem za, skrót klawiszowy na nie,