PDA

Zobacz pełną wersję : Interakcja z innymi graczami



Apollyon
14-10-2022, 18:05
Witam. Gracz A dodaje do grupy gracza B, chwilę potem gracz B dodaje do grupy gracza A. Proponuję, aby grupa tworzyła się automatycznie. To samo tyczy się pojedynków i handlu.

Nattat
14-10-2022, 18:35
Temat wałkowany wiele razy, następnym razem użyj wyszukiwarki: https://forum.mfo3.pl/showthread.php?47255-Grupowanie-się&highlight=grupy

A tak poważnie to jestem za. Już niejeden raz zdarzyło mi się proponować komuś grupę/handel, żeby ta osoba również mi ją proponowała. Bywa to trochę upierdliwe, także fajnie jakby taka drobna zmiana weszła.

GalaxyPL
15-10-2022, 14:59
Taki pomysł nawet i ja proponowałem. Rzecz która powinna być oczywistością chyba niektórych przerasta.

Pustka
15-10-2022, 15:57
Taki pomysł nawet i ja proponowałem. Rzecz która powinna być oczywistością chyba niektórych przerasta.

Mylisz się nie ma co wyolbrzymiać ludzi. Powód jest taki, że po prostu nie trzeba tym zatrzasnąć głowy. To są propozycję typu nieistotne i drobiazgowe. Wiadomo, że logiczne jest takie wprowadzenie, ale to nie jest istotne dla graczy i to z normalnego powodu... 99% graczy nawet zapominają że coś takiego istnieje. Właśnie nikogo to nie przerasta

Apollyon
15-10-2022, 16:20
Mylisz się nie ma co wyolbrzymiać ludzi. Powód jest taki, że po prostu nie trzeba tym zatrzasnąć głowy. To są propozycję typu nieistotne i drobiazgowe. Wiadomo, że logiczne jest takie wprowadzenie, ale to nie jest istotne dla graczy i to z normalnego powodu... 99% graczy nawet zapominają że coś takiego istnieje. Właśnie nikogo to nie przerasta

Naucz się pisać po polsku, albo używaj tłumacza. Kogo wyolbrzymiać, zatrzasnąć głowy? Jakie wprowadzenie? Tak, nikogo to nie przerasta. Łatwa rzecz do wprowadzenia.

GalaxyPL
15-10-2022, 16:46
Mylisz się nie ma co wyolbrzymiać ludzi. Powód jest taki, że po prostu nie trzeba tym zatrzasnąć głowy. To są propozycję typu nieistotne i drobiazgowe. Wiadomo, że logiczne jest takie wprowadzenie, ale to nie jest istotne dla graczy i to z normalnego powodu... 99% graczy nawet zapominają że coś takiego istnieje. Właśnie nikogo to nie przerasta

Mylisz się. Wprowadzono po latach obrazek martwej postaci kobiety dla osób grających płcią piękną. To jest jeszcze bardziej niepotrzebne, a jednak zostało wprowadzone. Pomijając, że ciężko czyta się Twoje rozprawki.

#up Destro +1 jazda z nim

Pustka
15-10-2022, 18:40
Naucz się pisać po polsku, albo używaj tłumacza. Kogo wyolbrzymiać, zatrzasnąć głowy? Jakie wprowadzenie? Tak, nikogo to nie przerasta. Łatwa rzecz do wprowadzenia.

nie wiem kogo miał na myśli tych ,,nie których'', więc żeby było wiadomo, że chodzi o tych nie których to napisałem ogólniakowo (odpowiedź na ,,kogo wyolbrzymiasz''). Tłumacza nie ma sensu używać, bo piszę po polsku. ,,Nie trzeba zatrzasnąć głowy'' (nie trzeba się na tym skupić, bo jak mówiłem później to nie ma negatywnego skutku, bo właśnie dzieje się wręcz przeciwnie do przerastania, bo ludzie nawet, by nie pamiętali o malutkim szczególe, że jak obaj dadzą sobie zaproszenie do grp itp to powinno być to automatyczne i muszą nadal akceptować. Ale ten szczegół pomimo, że nie jest istotny to i tak propozycja jest bardzo dobra. Jak coś jestem na tak i rozumiem was

Apollyon
15-10-2022, 19:24
nie wiem kogo miał na myśli tych ,,nie których'', więc żeby było wiadomo, że chodzi o tych nie których to napisałem ogólniakowo (odpowiedź na ,,kogo wyolbrzymiasz''). Tłumacza nie ma sensu używać, bo piszę po polsku. ,,Nie trzeba zatrzasnąć głowy'' (nie trzeba się na tym skupić, bo jak mówiłem później to nie ma negatywnego skutku, bo właśnie dzieje się wręcz przeciwnie do przerastania, bo ludzie nawet, by nie pamiętali o malutkim szczególe, że jak obaj dadzą sobie zaproszenie do grp itp to powinno być to automatyczne i muszą nadal akceptować. Ale ten szczegół pomimo, że nie jest istotny to i tak propozycja jest bardzo dobra. Jak coś jestem na tak i rozumiem was

Twoje zdania nie mają sensu, 5 razy przeczytałem Twój post i z trudem zrozumiałem co miałeś na myśli. Poćwicz polski zanim będziesz się udzielał na tym forum, tak będzie lepiej i dla nas, i dla Ciebie. (i to ja tu mieszkam za granicą?)

Sensei Sonquar
15-10-2022, 21:19
Jest w tej grze tyle rzeczy do optymalizacji to wzięliście na cel grupy xD

Już ciekawsza jest propozycja z usuwaniem zbędnych zdolności, niż jakieś poprawki na grupach, kilka klików i po problemie.