PDA

Zobacz pełną wersję : Zadania dzienne



Bartolome
10-10-2022, 16:13
Poprawa systemu zadań dziennych tak żeby osoby co wykonują zadania dzienne od miesiąca nie startowały od najniższego progu tylko już od progu nagród za wykonywanie przez 7 dni. Drobne wzmocnienie bo tylko o 70 żetków więcej a opłacalne będzie robienie non stop przez kilka miesiecy

GalaxyPL
10-10-2022, 18:29
A więc za zrobienie kompletu zadań w danym miesiącu, w następnym start ma być od 8 zadania?
Generalnie taka "nagroda" za trud może nie byłaby zła, ale najpierw zająłbym się istotniejszymi problemami w tej kwestii.

Hydrei
12-10-2022, 16:30
A moją propozycją jest aby ten który wpadł na pomysł dawania potępionych na zadania dzienne mocno przemyślał swoje zachowanie i doszedł do właściwych wniosków


Edit. https://gyazo.com/5796626857f71f7d43b17f86135adb26.png

Mam nadzieję że się fajnie bawicie na tym testowym

Bartolome
12-10-2022, 16:40
Normalne zadanie tylko sporo roboty bo główne staty muszą być podzielne. Ale skoro kasować takie zadanie by trzeba również skasować zadania z łowieniem bo jest ryzyko pingwina

Hydrei
12-10-2022, 16:49
Masz rację, usuńcie też poławianie

GalaxyPL
12-10-2022, 17:40
Zadania dzienne po zakończonym miesiącu powinny być w pełni opublikowane, a gracze powinni wspólnie ustalić co nadaje się jako "dzienne", a co jest przesadzone (ewentualnie do ustawienia jako ostatnie 7 zadań w miesiącu dla najlepszych).

Varvinex
12-10-2022, 18:53
A moją propozycją jest aby ten który wpadł na pomysł dawania potępionych na zadania dzienne mocno przemyślał swoje zachowanie i doszedł do właściwych wniosków


Edit. https://gyazo.com/5796626857f71f7d43b17f86135adb26.png

Mam nadzieję że się fajnie bawicie na tym testowym

To samo z lodowymi wróżkami..

Cumliak
12-10-2022, 21:30
A moją propozycją jest aby ten który wpadł na pomysł dawania potępionych na zadania dzienne mocno przemyślał swoje zachowanie i doszedł do właściwych wniosków


Edit. https://gyazo.com/5796626857f71f7d43b17f86135adb26.png

Mam nadzieję że się fajnie bawicie na tym testowym

a na czym zadanie polega?

Stara Gwardia
12-10-2022, 21:42
a na czym zadanie polega?

na rzucaniu w denola śnieżkami
na biciu potępionych :confused:

Violetta Valery
12-10-2022, 22:54
Co jest takiego niemożliwie trudnego w konieczności zbicia zwykłych unikatów z upka?
Bo ja nie wiem ;c

GalaxyPL
12-10-2022, 23:18
Unikat to unikat, nie każdy to bije, a przede wszystkim nie każdy ma ochotę to bić.

Apollyon
12-10-2022, 23:30
Unikat to unikat, nie każdy to bije, a przede wszystkim nie każdy ma ochotę to bić.

Na tym polegają zadania dzienne, robisz rzeczy których nie robisz na co dzień. Te unikaty są łatwe, dajcie spokój.

Hydrei
13-10-2022, 09:25
ty chyba serio terror masz coś nie teges pod czupryną, po pierwsze tanoś wymaga 666/777 a po drugie jak koledzy wyżej, na chu... dają moby które respią unikaty?

Altair
13-10-2022, 10:57
ty chyba serio terror masz coś nie teges pod czupryną, po pierwsze tanoś wymaga 666/777 a po drugie jak koledzy wyżej, na chu... dają moby które respią unikaty?

idąc bić potępionych po prostu używasz profilu pod tanatosa i skoro nie potrafisz go zabić sam, to pisz do innych, chętnie pomogą. Nie wiem w czym problem. Po takim czasie z takim eq jak ludzie maja, żaden unikat nie jest wyzwaniem. Poza tym powinieneś się cieszyć, że dostałeś szansę na jakiś fajny drop.

A jak nie chcesz bić tanatosa to musisz poświęcić 10 eny więcej i przyjść jeszcze raz, straszna rzecz... Lub drugie rozwiązanie po prostu nie rób zadania skoro ono Tobie nie odpowiada.

To nie jest problem typu zaloguj się 5 razy bo nie wykonasz zadania lub licz na szczęście, że w 100 eny dropnie Ci 10 przedmiotów, bo ktoś inny musiał zmarnować 300 eny.
Akurat zadania zabij X potworów są jednymi z lepszych.

Apollyon
13-10-2022, 12:26
ty chyba serio terror masz coś nie teges pod czupryną, po pierwsze tanoś wymaga 666/777 a po drugie jak koledzy wyżej, na chu... dają moby które respią unikaty?

Tak, jak Altair napisał wyżej. Nie musisz walczyć z Tanatosem jeżeli naprawdę nie chcesz, albo możesz wezwać pomoc jeżeli nie potrafisz go zabić samemu. Nawet skrypty macie na forum więc nie trzeba się męczyć manu. Łatwiej być nie mogło.

Stara Gwardia
13-10-2022, 15:18
ty chyba serio terror masz coś nie teges pod czupryną, po pierwsze tanoś wymaga 666/777 a po drugie jak koledzy wyżej, na chu... dają moby które respią unikaty?

lepsze pytanie: czemu mam wymieniać kryształy jak nie mogę bo nie skończyłem questa :C

Cumliak
13-10-2022, 17:21
na rzucaniu w denola śnieżkami
na biciu potępionych :confused:

no to w czym problem to ubic?
przeciez to nic trudnego

Hydrei
13-10-2022, 18:00
idąc bić potępionych po prostu używasz profilu pod tanatosa i skoro nie potrafisz go zabić sam, to pisz do innych, chętnie pomogą. Nie wiem w czym problem. Po takim czasie z takim eq jak ludzie maja, żaden unikat nie jest wyzwaniem. Poza tym powinieneś się cieszyć, że dostałeś szansę na jakiś fajny drop.

A jak nie chcesz bić tanatosa to musisz poświęcić 10 eny więcej i przyjść jeszcze raz, straszna rzecz... Lub drugie rozwiązanie po prostu nie rób zadania skoro ono Tobie nie odpowiada.

To nie jest problem typu zaloguj się 5 razy bo nie wykonasz zadania lub licz na szczęście, że w 100 eny dropnie Ci 10 przedmiotów, bo ktoś inny musiał zmarnować 300 eny.
Akurat zadania zabij X potworów są jednymi z lepszych.

tylko że ja na żadnej postaci tego gówna nie bije czyli w moich profilach nie istnieje coś takiego jak profil "Tanatos"

Apollyon
13-10-2022, 18:44
tylko że ja na żadnej postaci tego gówna nie bije czyli w moich profilach nie istnieje coś takiego jak profil "Tanatos"

To go zrób, ułożenie uzbrojenia i gemów trwa góra 10 minut.

Alvi
13-10-2022, 20:19
XDD jak mozna narzekac ze sie trafia unikata- to nagroda sama w sobie. bicie zwyklych potworow ktore nie daja unikata to o wiele gorsza opcja niz zbicie unikata z ktorego w dluzszym czasie jest lepsza nagroda niz za te cale dzienne. ALE OCZYWISCIE KTOS SIE SPLAKAL ZE NIE UMIE UBIC POTWORKA NA KTOREGO SKRYPT MA PEWNIE 80% GRACZY LUB WYSTARCZY WZIAC JAKIEGOS KOLEZKE DO POMOCY(zaznacze ze z unikatami/minibosami od zawsze bylo mnostwo chetnych do pomocy-bo to free drop)

Hydrei
13-10-2022, 20:55
To go zrób, ułożenie uzbrojenia i gemów trwa góra 10 minut.

nie mam zamiaru sobie zaśmiecać profili takim gówno unikatem

Apollyon
13-10-2022, 21:05
nie mam zamiaru sobie zaśmiecać profili takim gówno unikatem

W takim razie nie narzekaj na te zadania, bo akurat bicie unikatów to jedno z najbardziej opłacalnych wśród zadań dziennych.

Cumliak
13-10-2022, 21:20
nie mam zamiaru sobie zaśmiecać profili takim gówno unikatem

no to jak nie lubisz śmiecić to też nie zaśmieszaj też forum swoimi żałosnymi komentarzami dotyczącymi tego unikata. nikt cie nie zmusza do robienia tych zadań. jak ci sie nie podoba to ich nie rob proste.

Altair
14-10-2022, 11:39
tylko że ja na żadnej postaci tego gówna nie bije czyli w moich profilach nie istnieje coś takiego jak profil "Tanatos"

Wczoraj na dwóch postaciach miałem 75x potępiony i po złości nie trafił się tanatos, ach ten los...

Chorwat
21-10-2022, 00:18
Najlepsze to by była możliwość zmiany zadania i tyle