PDA

Zobacz pełną wersję : Nagroda w postaci punktów MF za zadania dzienne



Pierrozek
08-10-2022, 18:27
Mianowicie, skoro za 29, 30 i 31 misję dzienną jest szansa otrzymania mikstur premium, to myślę, że nie byłoby aż takiego problemu wprowadzić nagrody w postaci MF za np 100 lub 150 misję dzienną. Generalnie nagroda mogłaby być jednorazowo na konto, żeby nie było farmienia MFów postaciami - po prostu tam gdzie jakakolwiek jako pierwsza zrobi tam określony próg tych misji, to otrzyma te kilka punktów MF(dana postać robi 100 misji - MF, ta sama lub inna postać musi zrobić 200 misji aby otrzymać MF, więc kolejna lub ta sama postać musi mieć wykonanych 300 misji - można to dopracować jeszcze). Co do ilości punktów, myślę, że uczciwie byłoby dać ich 10, oczywiście nie można byłoby nimi handlować. Więcej ludzi by się zdeterminowało robić misje po darmowe punkty MF oraz nie zniszczyłoby to aż tak mocno ekonomii, jeżeli te 10mf wpływało co około 3/4 miesiące czyli 90-120 zrobionych misji dziennych, biorąc pod uwagę to, że ktoś by je robił codziennie, to rocznie wychodzi 30-40mf ~~około 20zł biorąc pod uwagę obecną cenę MF za PSC na 1 użytkownika rocznie.
Według mnie, przyciągnęło by to więcej osób do robienia misji, mając świadomość, że otrzymają za ten wkład walutę premium!
Oczywiście, ostateczna decyzja co ile i ile tych MFów miałoby trafiać do graczy należy do administracji, o ile w ogóle pomysł zostanie zaakceptowany.
Rozumiem też, że misje dzienne zostały wprowadzone niedawno i są niejako "testowane w rzeczywistych warunkach", więc dopiero się to wszystko rozwija, ale myślę, że taka nagroda co ileś tych misji zachęciłaby graczy do robienia ich na trochę dłużej niż tylko miesiąc.

Zapraszam do dyskusji na ten temat i rozwijania swoich pomysłów jak można byłoby usprawnić tę propozycję, jeżeli jesteście za :)
Jeżeli jesteście przeciw, to również zachęcam do dyskusji, może to znacznie wpłynąć na ten pomysł.

Hydrei
08-10-2022, 18:52
jestem za

damianxp
08-10-2022, 21:53
Jestem za, ogólnie proponuję co 50 zadań na postać bo szkoda kasy na tą gre :D

Spotlight
08-10-2022, 23:05
Już wprowadzamy oczekujcie zmiany na dniach :rolleyes:

Dodatkowo wszystkie osoby dostaną bilet wstępu do Scythe w gratisie.

Apollyon
08-10-2022, 23:25
Już wprowadzamy oczekujcie zmiany na dniach :rolleyes:

Dodatkowo wszystkie osoby dostaną bilet wstępu do Scythe w gratisie.

Oprócz tych skazanych na oborę

GalaxyPL
09-10-2022, 13:59
Oni mają wielki problem z kosmetyczną zmianą nie-dziennych zadań czy wymianą na inne, a oczekujecie, że dodadzą nagrody za MF...

Pierrozek
09-10-2022, 16:35
Oni mają wielki problem z kosmetyczną zmianą nie-dziennych zadań czy wymianą na inne, a oczekujecie, że dodadzą nagrody za MF...

Zawsze jednak warto próbować. Zaznaczyłem przecież, że mam pojęcie o tym, że te zadania dopiero są nowe i będą poprawiane, ulepszane. Mimo wszystko nagroda w postaci MF zachęciłaby większą ilość osób do robienia tych misji, co przełożyłoby się na to, że nie robili tego na marne, bo ludzie po 2 miesiącach by sobie odpuścili.