PDA

Zobacz pełną wersję : Król Góry



Varvinex
05-10-2022, 19:36
Propozycja prosta, nie czasochłonna a przydatna moim zdaniem, mianowicie chodzi o to, żeby wprowadzić możliwość korekty, gdy ktoś się pomyli i zapisze złą postać na KG, mianowicie, żeby można było wyjść z KG przed rozpoczęciem rund postacią, którą nie chcemy walczyć i zapisać się inną postacią. Kwestia złota za wejście złą postacią może zostać pominięta, gdyż ktoś może wykorzystać to w ten sposób, że wejdzie, zobaczy ekwipunek, wyjdzie i dostanie zwrot golda i wejdzie drugą postacią, żeby przetasować sobie ekwipunek, dlatego ja bym nie zwracał golda.

Spotlight
05-10-2022, 20:47
Propozycja prosta, nie czasochłonna a przydatna moim zdaniem, mianowicie chodzi o to, żeby wprowadzić możliwość korekty, gdy ktoś się pomyli i zapisze złą postać na KG, mianowicie, żeby można było wyjść z KG przed rozpoczęciem rund postacią, którą nie chcemy walczyć i zapisać się inną postacią. Kwestia złota za wejście złą postacią może zostać pominięta, gdyż ktoś może wykorzystać to w ten sposób, że wejdzie, zobaczy ekwipunek, wyjdzie i dostanie zwrot golda i wejdzie drugą postacią, żeby przetasować sobie ekwipunek, dlatego ja bym nie zwracał golda.

Chcesz dodać możliwość wyjścia z KG gdy wejdziesz złą postacią?
Nie chce oceniać ale chyba nawet osoby pijane nie popełniają tego błędu.

Kamillo
05-10-2022, 21:49
Trzeba bylo patrzec na jaka postac wchodzisz xDDD

Bartolome
05-10-2022, 22:12
Trzeba bylo patrzec na jaka postac wchodzisz xDDD

xddddddddddddd, zgadzam się z przedmówcami. Za brak spostrzegawczości się płaci

Sensei Sonquar
06-10-2022, 00:19
Propozycja prosta, nie czasochłonna a przydatna moim zdaniem, mianowicie chodzi o to, żeby wprowadzić możliwość korekty, gdy ktoś się pomyli i zapisze złą postać na KG, mianowicie, żeby można było wyjść z KG przed rozpoczęciem rund postacią, którą nie chcemy walczyć i zapisać się inną postacią. Kwestia złota za wejście złą postacią może zostać pominięta, gdyż ktoś może wykorzystać to w ten sposób, że wejdzie, zobaczy ekwipunek, wyjdzie i dostanie zwrot golda i wejdzie drugą postacią, żeby przetasować sobie ekwipunek, dlatego ja bym nie zwracał golda.

Nie wiem jak można zapisać się zła postacią na KG, sama propozycja powinna wyglądać tak, proszę o dodanie potwierdzenia przed zapisem:
Pytanie: Czy na pewno chcesz się zapisać postacią Varxinex?
Odpowiedź: Tak

Znowu pytanie: Może jednak chodzi Ci o postać FireMental?
Odpowiedź: Nie

Znowu pytanie: Twierdzisz kategorycznie że chcesz się zapisać postacią VARVINEX?!
Odpowiedź: Tak

Znowu pytanie: Proszę podać nick postaci, którą chcesz się zapisać:
Odpowiedź: FireMental

Odpowiedź z serwera: Błąd logiczny, proszę zacząć od początku. xD

Ile kosztuje wpisowe na KG, chyba jakieś grosze, każdy z większą ilością postaci by wchodził, sprawdzał EQ i wychodził co byłoby niesprawiedliwe wobec osób, które nie mają takiej opcji, a jeśli już to za taką podmiankę wysoka "kara" w goldzie i można wejść inną postacią otrzymując to samo EQ (poza bronią).

Varvinex
06-10-2022, 07:31
Chcesz dodać możliwość wyjścia z KG gdy wejdziesz złą postacią?
Nie chce oceniać ale chyba nawet osoby pijane nie popełniają tego błędu.

Jak widać jest to możliwee :D

- - - - - - - - - -


Nie wiem jak można zapisać się zła postacią na KG, sama propozycja powinna wyglądać tak, proszę o dodanie potwierdzenia przed zapisem:
Pytanie: Czy na pewno chcesz się zapisać postacią Varxinex?
Odpowiedź: Tak

Znowu pytanie: Może jednak chodzi Ci o postać FireMental?
Odpowiedź: Nie

Znowu pytanie: Twierdzisz kategorycznie że chcesz się zapisać postacią VARVINEX?!
Odpowiedź: Tak

Znowu pytanie: Proszę podać nick postaci, którą chcesz się zapisać:
Odpowiedź: FireMental

Odpowiedź z serwera: Błąd logiczny, proszę zacząć od początku. xD

Ile kosztuje wpisowe na KG, chyba jakieś grosze, każdy z większą ilością postaci by wchodził, sprawdzał EQ i wychodził co byłoby niesprawiedliwe wobec osób, które nie mają takiej opcji, a jeśli już to za taką podmiankę wysoka "kara" w goldzie i można wejść inną postacią otrzymując to samo EQ (poza bronią).

Wiem, że może to być nadużywane w celu tasowania ekwipunku, ale z drugiej strony raczej jeśli ktoś wchodzi na kg jedną postacią, to nie wejdzie potem drugą, której nawet w cyklu nie ma, ewentualnie można dodać po prostu komunikat, czy aby na pewno chcesz wejść tą postacią, albo coś takiego.

Nullux
06-10-2022, 10:58
Propozycja prosta, nie czasochłonna a przydatna moim zdaniem, mianowicie chodzi o to, żeby wprowadzić możliwość korekty, gdy ktoś się pomyli i zapisze złą postać na KG, mianowicie, żeby można było wyjść z KG przed rozpoczęciem rund postacią, którą nie chcemy walczyć i zapisać się inną postacią. Kwestia złota za wejście złą postacią może zostać pominięta, gdyż ktoś może wykorzystać to w ten sposób, że wejdzie, zobaczy ekwipunek, wyjdzie i dostanie zwrot golda i wejdzie drugą postacią, żeby przetasować sobie ekwipunek, dlatego ja bym nie zwracał golda.

To, że ktoś popełnił błąd nie oznacza, że teraz trzeba zmienić coś w kg tylko dla tej osoby tylko dlatego, że ta osoba nie uważa. Następnym razem bądź ostrożniejszy, jeśli zapisanie się odpowiednią postacią jest dla ciebie problemem :D

Sensei Sonquar
08-10-2022, 00:01
Wiem, że może to być nadużywane w celu tasowania ekwipunku, ale z drugiej strony raczej jeśli ktoś wchodzi na kg jedną postacią, to nie wejdzie potem drugą, której nawet w cyklu nie ma, ewentualnie można dodać po prostu komunikat, czy aby na pewno chcesz wejść tą postacią, albo coś takiego.

Zróbcie wpisywanie nicku bez możliwości wklejania xD
Zrozumiałbym że jest problem jakbyś miał niemal identyczne nicki ale pomylić dwa różne nicki to słabo.