PDA

Zobacz pełną wersję : Blokada otrzymywania rankingu pvp



Lauriel
19-03-2022, 10:34
Dałoby radę coś takiego wprowadzić? Po prostu włączamy opcję i nie otrzymujemy ranku za walki pvp.

damianxp
19-03-2022, 11:33
Przecież jest taka opcja i nazywa się wyzerowanie punktów rankingowych.
Jak ktoś Cię zaatakuje i wygrasz to nie otrzymujesz rankingu a co za tym idzie żetonów.

Chyba że chodzi Ci o takie coś że ty bijesz innych a nie chcesz być bita, to nie ma tak i mam nadzieję że nie będzie

Lauriel
19-03-2022, 12:00
Przecież jest taka opcja i nazywa się wyzerowanie punktów rankingowych.
Jak ktoś Cię zaatakuje i wygrasz to nie otrzymujesz rankingu a co za tym idzie żetonów.

Chyba że chodzi Ci o takie coś że ty bijesz innych a nie chcesz być bita, to nie ma tak i mam nadzieję że nie będzie

Ale inni otrzymują. A chodzi o to żeby po włączeniu takiej opcji wszystkie twoje walki były bezrankingowe.
Poza tym to, że jest płatna to kpina.

damianxp
19-03-2022, 12:05
chodzi Ci o wszystkie walki czy jak Ciebie ktoś zaatakuje w bójce? :D

Kamillo
19-03-2022, 14:22
sądzę że chodzi o taką opcję ma wyzwanie manu lub auto i nie ma eq albo chęci do pvp, to zeby go samą ja WYPISAŁ xd

Sensei Sonquar
19-03-2022, 18:56
Dałoby radę coś takiego wprowadzić? Po prostu włączamy opcję i nie otrzymujemy ranku za walki pvp.

Dokładnie tak jak napisał Damian, wystarczy wyzerować punkty rankingowe i jeśli nie będziesz agresorem (ewentualnie przegrasz walkę jeśli będziesz) w bójce / na arenie to nie otrzymasz punktów rankingowych.


Ale inni otrzymują. A chodzi o to żeby po włączeniu takiej opcji wszystkie twoje walki były bezrankingowe.
Poza tym to, że jest płatna to kpina.

Czyli zniechęcenie agresora żeby nie atakował xD Przecież zawsze możesz wezwać pomoc jak jesteś nieklasyfikowana (agresor chyba musi mieć przynajmniej 1 pkt) i wtedy agresor nie dostaje punktów rankingowych.

Hydrei
19-03-2022, 21:26
Jej chodzi o to że ci którzy jej wcześniej nie napisali że będą chcieli z nią walczyć nie dostawali rankingu za arenę, ponieważ jaśnie księżniczka sobie nie życzy

Sensei Sonquar
20-03-2022, 08:45
Ja bym usunął arenę i punkty rankingowe + opróżnił plecaki, do tego cały ekwipunek też to wywalenia (spodziewajcie się takiej propozycji) - wszyscy będą bić w sklepowym i będzie sprawiedliwość! Temat raczej do zamknięcia.

Lauriel
21-03-2022, 08:50
Ja bym usunął arenę i punkty rankingowe + opróżnił plecaki, do tego cały ekwipunek też to wywalenia (spodziewajcie się takiej propozycji) - wszyscy będą bić w sklepowym i będzie sprawiedliwość! Temat raczej do zamknięcia.

W sumie to też ciekawa propozycja ;) Usunięcie wszystkich itemów z gry z pewnością dobrze by wpłynęło na mfo, ale ograniczenie pojemności plecaków myślę, że raczej by wystarczyło :)

Jeśli ktokolwiek ma prawo sugerować usunięcie areny to jestem to ja bo to ja ją wprowadzałam xd Ale jestem daleka od tego, co najwyżej usunąć autozapis. Akurat autozapis to był pomysł Tomiego i nie byłam w stanie go przekonać żeby od niego odszedł :p Walczyłam jak lew, ale albo autozapis albo ulepszone gemy defów xd Wybór był oczywisty. Auto nie jest zły, ale ma mieszane rezultaty i może w dzisiejszych realiach faktycznie lepiej byłoby go usunąć.

Btw. przecież już było raz wszystko za darmo u npc i sprawiedliwość dziejowa ;) Równie dobrze można odwrócić sytuację - zgodnie z ustawodawstwem Amerykańskim jest precedens :D

Majkel
21-03-2022, 10:07
Czyli podsumujmy. Chcesz móc na życzenie wyłączyć dla swojej postaci walki rankingowe przy jednoczesnym zachowaniu obecnych pkt. rankingowych? Naprawdę nie widzisz jak bardzo zły jest to pomysł? Jeżeli dążymy w kierunku jeszcze większego zabicia pvp to faktycznie, jest to wspaniała propozycja. Poza tym spójrz jak bardzo jest to egoistyczne. Wyłączasz sobie walki rankingowe i gdy ktoś cię złapie na arenie, marnuje swój czas na otrzymanie (?)
Bo ani żetony, ani rank. Chcesz utrudnić graczom pvp rozgrywkę? Bo tak to wygląda :/

- - - - - - - - - -

A i jeszcze mnie naszło. Zobacz jak bardzo może to zepsuć pvp. Jak dużo osób będzie sztucznie nabijać sobie ranking przez blokowanie i odblokowywanie ranku w taki sposób, żeby walczyć tylko z osobami, z którymi mają pewną wygraną.

Lisu aka wróciłem
21-03-2022, 21:04
Ten temat zmierza w złym kierunku

Propozycja bez sensu, to raczej jasne dla każdego.

Mnie natomiast zastanawia jak to jest, że jeszcze nie tak dawno gdy takie się pojawiały, nikt nie zwracał na nie uwagi i sobie wisiały, ewentualnie raz na rok ktoś odkopał i napisał że wArToŚcIoWe propozycje leżą bez odzewu, nikt nic nie robi i kiedy scythe. Natomiast od niedawna co by się nie pojawiło, praktycznie natychmiast podnosi się krzyk o to, że TAKA ZMIANA zabije handel, pvp, globale, zbieractwo, robactwo, matactwo. Zastanawiam się z czego to wynika? Nie wszystko jest chyba takie zero-jedynkowe.

Majkel
22-03-2022, 07:59
Żeby coś zabić to ta rzecz musi najpierw żyć :rolleyes:

Obecnie pvp jest jedną nogą w grobie, ale moim zdaniem dałoby się je ożywić.

Na przykład propozycja ze zwiększeniem expa za pvp mogłaby to delikatnie ruszyć na niższych poziomach (tak, nie uważam, że wszystkie propozycje lauriel są złe).