PDA

Zobacz pełną wersję : Akceptacja SOS



I Miss Extasy
16-01-2022, 12:04
No hej! ;)
Proponuję żeby Necron i Amaterasu przy pierwszych podejściach działały jak Wendigo. Chodzi konkretnie o akceptację pomocy do pierwszych trzech ubić, tak aby gracze na spokojnie mogli zebrać sobie ekipę, żeby ubić sobie swojego globala i zrobić questy (nie pamiętam jakie, ale coś było ze srebrnym pyłem na Amaterasu i że dostawało się coś z eq na 65 na Necronie). Zachęcam również do dyskusji na ten temat i do kulturalnego wyrażania swojej opinii odnośnie mojej propozycji.



Miłego dzionka! :o


PS: Nie potrafię dodać ankiety :mad:
PPS: Ankieta dodana, dzięki @Stara Gwardia za pomoc!

Patryk Szczęście
16-01-2022, 12:36
Dlaczego ma być do trzech ubić, skoro wystarczy tylko jedno by dostać nagrody od NPC?

I Miss Extasy
16-01-2022, 12:42
Dlaczego ma być do trzech ubić, skoro wystarczy tylko jedno by dostać nagrody od NPC?

Sugerowałam się tym, jak jest na Wendigo po prostu :>

Patryk Szczęście
16-01-2022, 13:21
Porównując Wendigo do globali z Devos można podkreślić, że do tych wcześniejszych nie ma questów powiązanych i ich pokonanie nie wiąże się ze wsparciem finansowym gry, jakie daje możliwość kupna Złotego Pyłu za MFy.

Sensei Sonquar
16-01-2022, 13:25
Porównując Wendigo do globali z Devos można podkreślić, że do tych wcześniejszych nie ma questów powiązanych i ich pokonanie nie wiąże się ze wsparciem finansowym gry, jakie daje możliwość kupna Złotego Pyłu za MFy.

Są te mini questy poza dziennikowe (EQ na 65 za Necrona i Srebrny pył za Amaterasu), więc dla kogoś na 65 to zawsze coś.

damianxp
16-01-2022, 17:18
Z drugiej strony czy to jest potrzebne? Jakoś nie widziałem żeby były osoby co nie dają ubić do questa, wystarczy napisać i się spytać czy osoby mają czas się pomęczyć i pomóc klikać i po problemie.

Squadron
16-01-2022, 17:26
nie widzę potrzeby, na wendigo zostało to dodane ze względu na wyścig o artefakt, artefakty rozdane więc problemu już nie ma