PDA

Zobacz pełną wersję : Ukrycie raportów z walk z graczami.



Lubie Placki
10-03-2011, 19:37
Jak w temacie, całkowicie niszczy to magię PVP bo każdy gracz może każdego podpatrywać, zgapiać jego taktykę ewentualnie robić na niego resety statystyk specjalnie. Nic z tego nie będzie ......

FeNoMeN-W2
11-03-2011, 01:46
Ogólnie raporty z potworami i graczami itp itd, trochę prywatności się należy ;)
zostawić raporty z "bossami" via v2

Lubie Placki
11-03-2011, 03:45
To nie chodzi tutaj o nic innego tylko o to, że nie po to obmyślam jakąś strategię przez x czasu żeby potem każdy mógł popdatrzyć na czym polega mój styl gry by następnie zrobić na mnie reset statystyk, a mogę się założyć że przy obecnym stanie rzeczy będzie to miało miejsce nagminnie wręcz. Jednak należy pamiętać, że duża część graczy kładzie nacisk głównie na PVP


Swoją drogą ciekawe jest, że w walce nie widać ile hp i mp ma przeciwnik, a możemy przeglądać jego raporty :D

Goddess Of War-W2
11-03-2011, 11:47
zgadzam się ; )

Val Gaav
11-03-2011, 16:54
więcej resetów to lepiej dla gry , po za tym chyba już zauważyłeś że nie da się zrobić antypostaci bo cie limit nie puści , zawsze możesz wezwać pomoc ja jestem za nie zmienianiem niczego , dobrze że raporty są widoczne

Lubie Placki
11-03-2011, 18:07
Jeśli twierdzisz że nie da się zrobić anty to się grubo mylisz :) Jaki limit cie nie puści jak szybkość musisz dawać i szczęście i tak więc tracisz 10 punktów na przeciwną obronę i u siebie maksujesz i już masz anty kolego :) Nie ma co tłumaczyć dobrem gry, gdzieś musi być kompromis !!