PDA

Zobacz pełną wersję : Turniej dla znajomych



Mistrzunio
07-12-2021, 20:50
Mam 2 opcje, pierwszą zaraz przedstawię, i druga która jest bardziej skomplikowana.

Rzeczy przydatne do obu opcji:
Znajomi: Tam po lewej stronie ekranu podczas odpalonej gry tam gdzie "Arena" czy "Drużyna" będzie zakładka "Znajomi" która po włączeniu dzieliła by się na 3 sekcje: Znajomi, Zaproszenia, Dodaj znajomego
Pierwsza to osoby, które mamy dodane, drugie to zaproszenia od innych graczy, a trzecie to dodanie znajomego przez nazwę LUB jeśli nazwa jest powtarzalna: specjalny kod gracza.

1 opcja: Na arenie w każdym mieście była by opcja: "Turniej dla znajomych" który jest dla twórcy i jego znajomych. Najlepiej było by aby były trzy opcje:
Stwórz (dobrze by było, aby była opcja gry otwartej i zamkniętej: na zaproszenie/twórca to znajomy lub dla każdego)
Dołącz (Do znajomych, lub na grę otwartą)
Zrezygnuj (Jeśli jednak nie chcesz)
I polega to na zwykłej bitwie pomiędzy sobą, lub możnaby było dodać też opcję specjalnych ustawień, na przykład turniej każdy z każdym, czy w sensie eliminacji.

2 opcja: Najlepiej by było w dilli, choć to nie do końca dobry pomysł (według mnie) ale najlepiej, żeby to było dla każdego. Przechodząc do propozycji w jakimś mieście (najlepiej eternia ale tam ma niby nie być już update tak samo jak w Lange, a Urkaden trochę daleko) byłby specjalny budynek, nie da się do niego normalnie wejść, i tu wklejamy pierwszą opcję, ale bardziej zaawansowanie, np. Dołączenie do bitwy przez kod gry, stworzenie gry z jakimiś zasadami, ale nie trzeba choć tak by było najlepiej.

Apollyon
07-12-2021, 20:55
Jakby nie paliło potek to spoko opcja to pierwsze.

Mistrzunio
07-12-2021, 20:58
Jakby nie paliło potek to spoko opcja to pierwsze.

No chodzi że to "dla znajomych" a jak grałem w inne gry to jak coś było "dla znajomych" to (oczywiście nie zawsze) nic nie tracisz, i raczej nie zyskujesz. Chyba że ktoś by chciał dodać turniej "dla znajomych" z nagrodą

TanKer
21-12-2021, 19:30
Bardzo fajna opcja na nude graczy nie wiem tylko jak by to działało z poziomami to mogłby być taki KG ale bez nagród ani strat tylko coś typu 4fun

- - - - - - - - - -

Można to by było robić wszędzie by znajomemu wyświetlało sie zaproszenie na turniej dla znajomych i byśmy poprostu sie teleportowali z 2 innymi znajomymi na jakąś arene i by się walczyło.