PDA

Zobacz pełną wersję : Częstsze KG



Asteronitum
06-12-2021, 15:05
Jako iż przez nastepne 4 lata dopóki nie wyjdzię Scythe i Oazis jedynym ciekawym zajęciem będzie KG, proponuje powiększenie ilości eventu w tygodniu do 3/4 razy.

Apollyon
06-12-2021, 15:16
Pisze się częstsze, nie częstrze. Scythe wyjdzie za rok. Ludzie mają życie poza grą (wiadomo, są wyjątki), przy KG 3/4 razy w tygodniu cykl wygrywałyby osoby poświęcające miłe wieczorki z rodzinką na zdobywanie góry w grze przez ~połowę dni w tygodniu- not good, 2 poświęcone miłe wieczorki z rodzinką wystarczą.

Squadron
06-12-2021, 15:24
Raz w tygodniu to i tak za dużo. Powinno być raz w miesiącu z lepszymi nagrodami. Dajcie ludziom żyć.

Stara Gwardia
06-12-2021, 15:27
Pisze się częstsze, nie częstrze. Scythe wyjdzie za rok. Ludzie mają życie poza grą (wiadomo, są wyjątki), przy KG 3/4 razy w tygodniu cykl wygrywałyby osoby poświęcające miłe wieczorki z rodzinką na zdobywanie góry w grze przez ~połowę dni w tygodniu- not good, 2 poświęcone miłe wieczorki z rodzinką wystarczą.

Przecież na kg punkty do cyklu wpisują się tygodniowo, więc nieważne czy jest raz, dwa... siedem razy w tygodniu wystarczy iść raz i można wygrać cykl :confused:


Raz w tygodniu to i tak za dużo. Powinno być raz w miesiącu z lepszymi nagrodami. Dajcie ludziom żyć.

*2 razy jak już (bo wydaje mi się, że odnosisz się do stanu obecnego)

Asteronitum
06-12-2021, 15:30
Raz w tygodniu to i tak za dużo. Powinno być raz w miesiącu z lepszymi nagrodami. Dajcie ludziom żyć.

Ale czemu wypowiadasz się na temat KG skoro nawet na to nie chodzisz????

Squadron
06-12-2021, 15:32
*2 razy jak już (bo wydaje mi się, że odnosisz się do staniu obecnego)

napisałem że raz w tygodniu to za dużo. mam nadzieję że zrozumiałeś. nie wiem ile razy jest obecnie bo mnie to nie interesuje, kolega prosi o 3,4 co oznacza że jest mniej niż 3,4

GalaxyPL
06-12-2021, 15:33
Bardzo podobają mi się te ortograficzne zagadki. Powinny być wymogiem logowania do gry, aby tego typu błędów jak w nazwie tematu nie popełniano.

Do tematu - jestem na tak. Im więcej rozrywki, tym lepiej.

Lucy Gray
06-12-2021, 16:30
Na nie, kg juz jest martwe a częstsze eventy tylko to spotęgują.

Dakard
06-12-2021, 16:44
Raz w tygodniu to i tak za dużo. Powinno być raz w miesiącu z lepszymi nagrodami. Dajcie ludziom żyć.

Popieram, nie każdy ma wolny wieczór codziennie, poza tym i tak jest dużo różnych aktywności, jak ktoś nie ma co z wolnym czasem robić

Harriours
06-12-2021, 17:33
Przecież dwa eventy tygodniowo w zupełności wystarczają, na nie.