PDA

Zobacz pełną wersję : Arena top15



Leonardo
20-09-2021, 16:16
Zablokujcie przymus obrony "top 15" areny dla osób które mają 1 punkt rankingu.
Przecież to nonsens, absurd, głupota by osoby ewidentnie nie chcące brać udziału w pvp były do tego zmuszane przez system "areny".
Od zmuszania do walk są mapy bójkowe, gracz mający 1 punkt rankingu nie powinien móc zostać zaatakowany w mieście gdzie robi sobie grzecznie fabułę - a takiego wymuszenia przez system nie da się nazwać inaczej niż atak.

Apollyon
20-09-2021, 18:03
Wiele razy było pisane, ogólnie top 15 jest śmieszne przy liczbie walczących na danym przedziale mniejszej niż 15, a wygląda to tak prawie na każdym przedziale. Na moje top 5 w sam raz.

Leonardo
20-09-2021, 18:20
Po prostu chrońmy sztucznie osoby mające jeden punkt rankingowy.
Wyjdzie na to samo, a nawet lepiej - na niektórych przedziałach jest więcej niż 5 osób.

PowerISO
20-09-2021, 19:08
A to teraz nie jest tak że gracz mający 1 pkt nie jest wliczany do rankingu?

Leonardo
20-09-2021, 19:16
15993
jak widać - nie

I żeby było jasne - nie zapisywałem się z własnej woli.

king of fire
13-10-2021, 13:55
Zablokujcie przymus obrony "top 15" areny dla osób które mają 1 punkt rankingu.
Przecież to nonsens, absurd, głupota by osoby ewidentnie nie chcące brać udziału w pvp były do tego zmuszane przez system "areny".
Od zmuszania do walk są mapy bójkowe, gracz mający 1 punkt rankingu nie powinien móc zostać zaatakowany w mieście gdzie robi sobie grzecznie fabułę - a takiego wymuszenia przez system nie da się nazwać inaczej niż atak.

temat poruszany przez wiele graczy, i tak nikt nic z tym nie robi. nawet 200 osob z 1 rankiem trafilo do top 15 przez blad, bo kazdy z rankiem 1 mial te same miejsce. ale jestem na tak bo walki na przymus sa zenujace i nie mozna normalnie grac.

EDIT: nawet blad dalej trwa mozesz se zobaczyc walki pvp 40 poziom, tam ponad 100 osob ma ten sam ranking i jest w obronie topki