PDA

Zobacz pełną wersję : Chyba mały problem



I Miss Extasy
21-09-2021, 21:29
Dobry wieczór użytkownicy i administracjo forum,

Piszę ponieważ mam mały problem. (Mam nadzieję że wybrałam odpowiedni dział na ten post). Otóż zniknął mi ten śmieszny czacik na dole forum :confused: . Możliwe że albo coś popsułam, albo zostały mi zabrane "przywileje" z bliżej nieokreślonego powodu (ponieważ ja tam napisałam ledwie parę wiadomości). Jeśli to ja coś popsułam byłabym bardzo wdzięczna za rady jak to naprawić, a jeśli "ucięto mi przywileje" to bardzo bym chciała znać tego powód, co zrobiłam nie tak, by na przyszłość wiedzieć i tego nie robić, ponieważ nie przyszła mi żadna wiadomość, powiadomienie z takową informacją.

Dziękuję i przepraszam za kłopot, dobrej nocy ;)

Kamillo
21-09-2021, 21:30
Dobry wieczór użytkownicy i administracjo forum,

Piszę ponieważ mam mały problem. (Mam nadzieję że wybrałam odpowiedni dział na ten post). Otóż zniknął mi ten śmieszny czacik na dole forum :confused: . Możliwe że albo coś popsułam, albo zostały mi zabrane "przywieleje" z bliżej nieokreślonego powodu (ponieważ ja tam napisałam ledwie parę wiadomości). Jeśli to ja coś popsułam byłabym bardzo wdzięczna za rady jak to naprawić, a jeśli "ucięto mi przywileje" to bardzo bym chciała znać tego powód, co zrobiłam nie tak, by na przyszłość wiedzieć i tego nie robić, ponieważ nie przyszła mi żadna wiadomość, powiadomienie z takową informacją.

Dziękuję i przepraszam za kłopot, dobrej nocy ;)

Dostałaś knebla. za jakiś czas się pojawi

I Miss Extasy
21-09-2021, 21:32
Dostałaś knebla. za jakiś czas się pojawi

Co to "knebel" i za co dostałam? I skąd taka informacja?

Łukasz
21-09-2021, 21:36
Tak jak kolega wyżej wspomniał to zapewne knebel (Nazwa mówi sama za siebie - zakneblowane usta do udzielania się na shoutboxie) Wszystko powinno wrócić do normalności najprawdopodobniej w ciągu 24 najbliższych godzin. Zaś powód dlaczego w ogóle został on nałożony znany jest raczej tylko moderatorowi, który to uczynił.

Squadron
21-09-2021, 21:36
knebel to taki ban, za co? tego się raczej już nie dowiesz, twoje wiadomości zniknęły, zostały w archiwum co oznacza że dostałaś knebla.

MasterOfPuppets
21-09-2021, 21:36
Pewnie zasilacz z czarnej listy.
Powinno polecieć na dział forum

I Miss Extasy
21-09-2021, 21:40
Tak jak kolega wyżej wspomniał to zapewne knebel. Wszystko powinno wrócić do normalności najprawdopodobniej w ciągu 24 godzin najbliższych. Zaś powód dlaczego w ogóle został on nałożony znany jest raczej tylko moderatorowi, który to uczynił.

Wybacz, ale taka odpowiedź mnie nie satysfakcjonuje, bo dalej nie wiem co zrobiłam nie tak i w takim razie nie jestem świadoma czego mam nie robić na przyszłość :/

(Oprócz pisania na forum)

Violetta Valery
21-09-2021, 21:43
Zgodnie z tym co gadał kiedys Krycha- najlepiej kierowac takie zapytania w wiadkach prywatnych do moderatorów- mają na nie odpisywać, a nie sa to sprawy na tyle istotne zeby cale forum o nich wiedzialo xd.
Osobiście polecam pisać do PowerISO.

I Miss Extasy
21-09-2021, 21:44
Zgodnie z tym co gadał kiedys Krycha- najlepiej kierowac takie zapytania w wiadkach prywatnych do moderatorów.
Osobiście polecam pisać do PowerISO.

Dziękuję za odpowiedź, tak zrobię :D

Squadron
21-09-2021, 21:48
Zgodnie z tym co gadał kiedys Krycha- najlepiej kierowac takie zapytania w wiadkach prywatnych do moderatorów- mają na nie odpisywać, a nie sa to sprawy na tyle ostotne zeby cale forum o nich wiedzialo xd.
Osobiście polecam pisać do PowerISO.
dobrze, tylko skąd mają wiedzieć o tym nowi użytkownicy forum? zawsze polecasz pisać do PowerISO?

Krycha
22-09-2021, 08:39
Ban został nałożony na 3 dni z uwagi na spam o evencie halloween.

Każdy spamer będzie takowe dostawać.