PDA

Zobacz pełną wersję : Powiadomienie o zniszczeniu uzbrojenia



Cumliak
19-07-2021, 11:40
Witam propozycja krótka i raczej łatwa do zrealizowania. Powiadomienie o zniszczeniu danej części uzbrojenia bądź też całego eq.

Dajcie znać co sądzicie. Pozdrawiam.

Varvinex
19-07-2021, 12:00
Nie wiem po co to komu, skoro każdy wie, że 400 Walk = Zniszczony przedmiot, myślisz, że Tomi nie ma do roboty lepszych rzeczy takich jak np. Scythe?


Na nie.

Altair
19-07-2021, 16:29
Nie wiem po co to komu, skoro każdy wie, że 400 Walk = Zniszczony przedmiot, myślisz, że Tomi nie ma do roboty lepszych rzeczy takich jak np. Scythe?


Na nie.

No na pewno, będę zaglądał w eq za każdym razem jak się loguję i przy 90% na pewno będę sprawdzał / liczył ile walk jeszcze mam stoczyć.
Nawet jesli opozniloby to Scythe to co najwyzej o jeden dzień, a czymże jest jeden dzień przy 5-10 latach budowania nowego miasta ?


Dziwne, że czegos takiego nie ma od poczatku. Jest to w każdym MMO i bardzo się przydaje. Zdecydowanie na Tak.

Violetta Valery
19-07-2021, 19:01
Chyba było to kiedyś tam proponowane, miało wejść razem w pakiecie premium, czyli raczej szybko to nie nastąpi. Sugeruję czekanie
Co do samej propozycji- jak dla mnie może wejść, ale nie jest to mega potrzebne- sprawdzenie stanu tego paska nie zajmuje dużo czasu.

Sensei Sonquar
19-07-2021, 21:33
Ale rozmawiajcie kulturalnie, Varvinex jak masz zamiar krytykować "bo to opóźni czas czegoś" to nie wiem czy jesteś osobą, która może mieć jakiekolwiek informacje na temat ilości pracy jaka jest potrzebna do wprowadzenia tego konkretnego udogodnienia i nie dogryzaj osobie, która wymyśliła propozycję.

Co więcej temat dotyczy "paska uszkodzenia uzbrojenia", a nie pytania jak się ubrać na Tantosa, a teksty typu "krótko to powinni ciebie w domu trzymać przy tym kaloryferze" raczej nie są wskazane na forum.

Kagome
19-07-2021, 21:56
Dobry pomysł, według mnie takie powiadomienie mogłoby wyglądać jak wtedy kiedy np. dostajemy wiadomość na naszą skrzynkę odbiorcza.
Oczywiście nie proponuję żeby dostawać wiadomość o zepsuty eq, a tylko samo powiadomienie.

Harriours
19-07-2021, 22:05
Świetna propozycja, na tak. :cool:

Tensa Zangetsu
20-07-2021, 00:54
Byłbym w 100% na tak, jeżeli plusowe eq miałoby inną wytrzymałość w zależności od plusa, tak jak jest teraz to jak wyżej, każdy wie że 400 walk i do kowala trzeba, więc dla mnie nie, ale jak komuś bardzo potrzebne to nie będę mu wybijał tego pomysłu z głowy

Cumliak
20-07-2021, 20:36
Dobry pomysł, według mnie takie powiadomienie mogłoby wyglądać jak wtedy kiedy np. dostajemy wiadomość na naszą skrzynkę odbiorcza.
Oczywiście nie proponuję żeby dostawać wiadomość o zepsuty eq, a tylko samo powiadomienie.


Bardziej wyobrażałem sobie to powiadomienie jak te które się pojawia przy leczeniu w fontannie.

Kagome
21-07-2021, 07:42
Bardziej wyobrażałem sobie to powiadomienie jak te które się pojawia przy leczeniu w fontannie.

Też pasuje, różni się chyba tylko tym, że powiadomienie jest w innym rogu ekranu.