PDA

Zobacz pełną wersję : Blokada energii



ByQ-W1
09-03-2011, 15:35
Nie wiem czy to się pojawiło czy też nie , ale postaram się to logicznie opisać. Chodzi o to , że bez sensu marnujemy energię chodząc powiedzmy od Eterni do Dill na królikach czy innych takich żabojadach. Mądrym pomysłem byłoby dodanie czegoś takiego co po prostu na ten czas nie zabiera nam energii, lecz walka się odbywa tak jakby tej energii nie było ;). Druga rzecz to to, że energia jest zabierana przy każdej akcji czy to na targu czy przy teleportacji , tej energii po prostu będzie brakowało ,a jeśli cena która widnieje teraz w Usługach za 10 mf jest taka , jaka będzie to będzie to lekka przesada. (4,92zł)

Dark Skiter-W1
09-03-2011, 15:39
Słusznie. Przyłączam się do propozycji ByQa, energii będzie za mało zdecydowanie, szczególnie, że każda akcja tego wymaga. A opcja, żeby walczyć jak bez energii byłaby na pewno przydatna :D

Chaosek
09-03-2011, 15:56
Popieram.
Walki nie powinny zabierać energi.
Teraz i tak mało kto walczy.
A co będzie po premierze, jak każdy będzie oszczędzał te pkty.


Walczysz?
Nie szkoda mi punktów energi.

Val Gaav
09-03-2011, 17:43
zakładasz totem i masz to co opisujesz

ziomal1337-W1
11-03-2011, 17:49
Powinno być coś takiego jak Byq powiedział czyli blokada energi , bo te pkt za szybko lecą np jak chce dojść z eterni do smoka mroku to tej energij stracę z 50 na tych potworkach, a takto bym sobie zablokował i nic bym za walkę nie dostał ale tez bym energi nie stracił

Bidzia
11-03-2011, 18:13
Skąd ty wziąłeś 50 energii to ja nie wiem :
Przejście przez las- 2 punkty energii
Dojście z Dilli do jaskini- 1 punkt energii
Z jaskini do Groty Mrocznych Zjaw- 3 punkty energii
Z Groty Mrocznych Zjaw do Groty Szkieletów- 1 punkt energii
Dojście do smoka- 6 punktów energii
+walka, 14 energii.
Ale zgadzam się, że będzie to uciążliwe bez darmowych MF, np żeby zabić goblina, potrzebne będzie całe 100 energii ;p

ADIHC1
11-03-2011, 19:15
Przedmioty takie jak Totem częściowo rozwiązują problem. Obawiam się, że w tej materii nie ma co liczyć na cokolwiek więcej.