PDA

Zobacz pełną wersję : Publiczny licznik energii



Cumliak
06-07-2021, 19:50
Moja propozycja jest bardzo prosta. Tak jak jest pokazywana ilość złota czy też doświadczenia można było by też było dodać licznik energii którą ma posiadana postać. Umieścił bym go tam gdzie są statystyki lub na głównej prezentacji gracza. Mogło by to pomóc w dobieraniu osób do wymian i uważam że to dobre rozwiązanie w dodatku raczej nie trudne do zrobienia.

Pozdrawiam i zapraszam do kulturalnej wypowiedzi poniżej.

Oma Ghostrick
06-07-2021, 20:25
Ale energia zmienia się cały czas. Co 3 i pół minuty dostajesz 1 punkt energii. A te liczniki w profilu to co jakiś czas się aktualizują. Przy złocie i expie to nie zmienia wiele, ale przy energii już tak.

Antybristler II
06-07-2021, 22:16
Przydało by się. Chociaż z drugiej strony nie będę mógł używać wymówki z brakiem eny :(

Infinitum
06-07-2021, 22:43
Proponował bym dodać ankiete do tematu.

Poza tym jestem na nie. Jak napisał wyżej oma, energia odnawia się ok co trzy i pół minuty. Taka częstotliwość odświeżania danych w statystykach gracza mogła by najpierw spowodować różnego rodzaju błędy przy wprowadzaniu lub też po prostu lagi serwera.

Ps. To że ktoś ma wystarczającą ilość energii nie oznacza że chce coś wymieniać.

PowerISO
06-07-2021, 23:12
na nie :mad:



Już nie przesadzajmy że wszystko musi być do wglądu wszystkich graczy
ile mam energii to moja prywatna sprawa :)

Cumliak
06-07-2021, 23:13
Zawszę można przecież dodać możliwość z prywatyzowania tego wedle uznań gracza :)

Sensei Sonquar
07-07-2021, 00:04
W takim razie może zróbcie możliwość wrzucania na profil postaci informacji "wymienię" z możliwością dodawania minibossów i później Ci gracze pokazują się na tablicy informacyjnej w mieście.

Antybristler II
07-07-2021, 00:35
W takim razie może zróbcie możliwość wrzucania na profil postaci informacji "wymienię" z możliwością dodawania minibossów i później Ci gracze pokazują się na tablicy informacyjnej w mieście.

Tablice wywalić/zostawić jako ozdobę, a cały interfejs przenieść do zakładki jak to zostało zrobione z areną.

Tensa Zangetsu
07-07-2021, 01:12
Na nie, totalnie to nikomu niepotrzebne, zaraz może jeszcze plecak do wglądu i skrypty ;-;

Cumliak
07-07-2021, 01:36
Na nie, totalnie to nikomu niepotrzebne, zaraz może jeszcze plecak do wglądu i skrypty ;-;

Nie no nie o to mi chodzi żeby wszystko było publiczne lecz uważam że takie funkcje czasami mogą się przydać i też nie mówię że na siłę one takie mają być. Uważam że zawsze powinna być opcja w takich sprawach gdzie gracz ustawia widoczność takich rzeczy na Publiczne/Niepubliczne

shayne
07-07-2021, 09:52
Tak szczerze to niby w jakim celu? Ktoś nie chce wymienić to nie będzie wymieniał, nawet jeśli ma enę. Może chce ją przeznaczyć na co innego, może jest już umówiony, cokolwiek. Wgląd na to przecież nic nie da. Jedynie zaspokoisz swoją ciekawość (jakbyś nie mógł spytać, jeśli ktoś mówi nieprawdę to najwidoczniej ma do tego powód).

Kagome
07-07-2021, 13:57
Tablice wywalić/zostawić jako ozdobę, a cały interfejs przenieść do zakładki jak to zostało zrobione z areną.

I to jest bardzo dobra propozycja