PDA

Zobacz pełną wersję : Zmiana w dropie Tanatosa



Cumliak
03-07-2021, 07:37
Witam.
Moja propozycja dotyczy aby zwiększyć szansę na drop lub ewentualnie dodać do dropu bardziej atrakcyjne przedmioty ponieważ stosunek wymagań do zrespienia i zabicia tanatosa oraz przy tym zazwyczaj ciągłego naprawiania eq do dropu jest według mnie żartem. Nic ciekawego nie zdobywamy z Tanatosa a musimy na niego ubierać konkretne uzbrojenie i zazwyczaj respić go bardzo powoli na Potępionych x1 ponieważ raczej nie mamy szans się ubrać tak aby mieć jakiekolwiek szansę w pojedynkę z Tanatosem i Bić Potępione x2 chyba że jesteśmy bazowo mega deferem. Ale co do sedna według mnie drop jest za słaby jak na prawdopodobnie obecnie najtrudniejszego do zrespienia i zabicia potwora unikatowego w grze.

Zapraszam do udzielania swoich opinii poniżej i napisania co o tym sądzicie ewentualnie co byście zmienili.
Pozdrawiam.

Misiak
04-07-2021, 01:36
Osobiście jestem na tak. Bardziej podoba mi się propozycja dodania czegoś ciekawego do dropu. Jeżeli porównamy stosunek trudności do zysku z unikata Shakti i Tanatosa to ten drugi wypada bardzo słabo.
Shakti jest do ubicia solo już od 73 poziomu i można zdobyć ciekawy set zorzy, który rok po aktualizacji nadal trzyma cenę i jest przydatny w instancji.
Do Tanatosa przed 80 poziomem postaci nie ma podjazdu, a drop także nie powala.

Tanatos jest bity tylko dla karty.

shayne
04-07-2021, 09:25
Ja na tak, pamiętam jak miałem ochotę spędzić przy Tanatosie trochę czasu ale drop mnie totalnie zniechęcił. Już faktycznie ta Shakti jest lepsza.

Hydrei
04-07-2021, 09:26
Wiedziałeś na co się piszesz wiec nie użalaj się tak nad tym dropem tylko odpowiedz sobie w duchu po co ci się chciało je w ogóle respić? Karta która grosze kosztuje. Nic tylko powinszować

Cumliak
04-07-2021, 17:20
Już nie chodzi o to że się użalam nad sobą i nad tym ile się męczyłem tylko po prostu uważam że ten stosunek dropu wypada zmienić ponieważ jak na trudność zrespienia go i zabicia uważam że to co możemy zyskać nie jest wartę naszej uwagi i przez to prawie nikt nie bije tanatosa. (Chyba że jak ja dla karty.)

Lokithor
04-07-2021, 17:28
Zgadzam sie drop do zmiany chciałem sam bić ale drop mnie zniechęcił kompletnie

Karoxus
13-07-2021, 01:22
Jestem na tak, ciekawszy drop byłby zdecydowanie dobrym pomysłem, gdyż aktualnie tanatosa biję się jedynie pod kartę.

kone
13-07-2021, 19:01
Ja bilem tylko i wylacznie dla karty. Z racji ze slaby drop to nie zamierzam dropic . Inaczej ma sie z shakti. Gdzie jej drop nadal jest w cenie. Jestem za propozycja

Young Fish
13-07-2021, 19:44
Może redaktory porozmawiają na ten temat z twórcami gry? (Jak mają kontakt oczywiście)

Hubiot
13-07-2021, 20:02
Może redaktory porozmawiają na ten temat z twórcami gry? (Jak mają kontakt oczywiście)
Nie porozmawiają.

Young Fish
13-07-2021, 20:30
Nie porozmawiają.

Szkoda bo ten Tatanos to chyba najbardziej powalona rzecz w tym upku