PDA

Zobacz pełną wersję : Wendigo



Lokithor
01-07-2021, 23:13
Zrobienie coś z Wendigo bo nikt tego nie bije moja propozycja to lepszy drop z niego/dodanie gemów v2 lub znerfienie jeszcze wendigo

Sally Whitemane
01-07-2021, 23:39
Chcesz nerfić jeszcze bardziej globala, który i tak jest teraz na poziomie Amaterasu na auto, może lekko trudniejszy? Problem leży tylko i wyłącznie w dropie.

DawidXD
01-07-2021, 23:44
uważam że dodanie do dropu gemów V2 to ciekawy pomysł ;)

Cumliak
01-07-2021, 23:47
Uważam że trudność to nie problem lecz drop w porównaniu co potrzebujemy do bicia jego

damianxp
01-07-2021, 23:52
Raczej nie wejdzie, ale ja bym dodał zmniejszenie kosztów zrobienia rogu, jeżeli to miało by być limitem to może powinno być lepsze rozwiązanie niż te nudne rogi. Można by było dodać kilka ciekawych zdolności, np. doładowanie

Nerf raczej na nie, bo ogólnie fajnie by było jak z wymagającą walką szła by ogromna opłacalność (jak z Amaterasu przed nerfami). Jakoś nie widzę, żeby potem były płacze, że za duża przewaga, no halo to jedyny global w grze (i mam nadzieję, że tak zostanie) którego trzeba respić i przegrana to utrata zrespienia, więc powinien być bardziej opacalny niż zwykłe mini (4 osoby muszą zrespić jednego a nie że 4 osoby biją 4 jak np. z arktosem).

Jeżeli miałby dostać buffy i być trudniejszy ale drop byłby warty tego to myślę, że było by więcej chętnych mimo tego.

- - - - - - - - - -


Uważam że trudność to nie problem lecz drop w porównaniu co potrzebujemy do bicia jego

Całkowicie się z tym zgadzam, może być nawet trudniejszy ale żeby bicie było warte poświęconego czasu.

kone
04-07-2021, 17:50
Gemy v2 dobra opcja