PDA

Zobacz pełną wersję : minotaur



piotrekrybka
17-05-2021, 17:24
Witam niewiem gdzie to co pisze dokøadnie powino sie znajdowac wiec przepraszam administracje xDDDD

mam problem z minotaurem

moje statystyki wiem ze mam duzo hp xDDDD
hp:113
mp:26
atak:53
obrona:46
obrona magiczna:32
szczescie:43
szybkosc:47



mój ekwipunek
skrzydlata wlocznia +1
bandycki kaptor
bandycka peleryna
buty anielskiej protekcji +1
amulet pomyslnosci


wazne atrybuty


topór +3
wlocznia +25




nie moge go pokonac prosze o pomoc xDDDD

Spotlight
17-05-2021, 17:54
Zamień Dodatek oraz buty ( Buty - Banickie lub Ogrze , Dodatek - Ogrzy wisiorek lub Bandycki Pierścień ) ,wbij topór na chociaż 10% ale i tak te HP wszystko psuje..

piotrekrybka
17-05-2021, 18:00
banicky pierescien mam na aukcji wiec moge jesli sie niesprzedal je zdjác

Antybristler II
17-05-2021, 18:42
I przez najbliższe 5 leveli ładuj punkty wyłącznie w szybkość.

piotrekrybka
17-05-2021, 19:11
ale nie bede expil 5 lvl skoro jak dobze go zatakuje zostaje mu okolo 1800 hp xDDDD

- - - - - - - - - -

xDDDD

- - - - - - - - - -

xDDDD

Asteronitum
17-05-2021, 19:20
Weź full ogrze eq i nie lecz się na tak wysokim hp bo mając 1k hp ty już używasz hp3 więc marnujesz tylko miksy.

Antybristler II
17-05-2021, 20:27
ale nie bede expil 5 lvl skoro jak dobze go zatakuje zostaje mu okolo 1800 hp xDDDD

- - - - - - - - - -

xDDDD

- - - - - - - - - -

xDDDD

Typie. Ja Ci tylko mówię co zrobić, żeby statystyki naprawić.

- - - - - - - - - -

xDDDD

Pustka
17-05-2021, 21:55
jak masz już dużo HP i mało szybkości to warto banickie buty

- - - - - - - - - -

O tak przyokazji używaj regenki one dużo dadzą najlepiej tak zacząć walke, a osłone dasz gdy regenka bedzie miała 1 ture jeśli przezyjesz ture

piotrekrybka
18-05-2021, 06:39
nie bede dawalem regenki
bo on daje wtedy mobilizzacje za kazdym razem a ja nie mam tego jak to sie nazywalo normalizacji chyba xDDDD

- - - - - - - - - -

o i prosze mi wytlumaczyc czemu ja np mam brac ogrze eq skoro ja na mojej zbroji mam np refleks pomyslnosc i bariera na samym poczatku i czemu mam ©wiczyc atrybut toporu wtedy mu wiecej bije tak mi sie chyba wydaje xDDDD

krówka
18-05-2021, 13:06
Ponieważ Ogrzy Ekwipunek jest bardzo nastawiony pod obronę. Minataur uderza tylko fizycznie, więc naprawdę zmniejsza to obrażenia. Co do atrybutu - dzięki temu będziesz dostawał niższe obrażenia (topór to atrybut Minotaura). Oczywiście to nie znaczy, że masz używać toporu do walki.

Clover
18-05-2021, 13:56
Autostatusy przydają się głównie do expienia, ewentualnie w pvp, bo możesz szybko zakończyć walkę. W walkach z bossami autostatusy nie są już takie silne, statystyki działają przez całą walkę, a nie tylko kilka tur. Jeśli nabijesz topór i weźmiesz eq pod obronę, to będziesz obrywał o wiele, wiele mniej. Jeśli rzucisz regenkę, a minotaur odpowie na to mobilką, to i tak nie jesteś stratny (będziesz regenerował sobie więcej hp, niż różbica między jego hitem na mobilce, a hitem bez), a po skończeniu się twojej regenki wrzucisz sobie osłonkę i praktycznie nic ci nie będzie robił w ogrzym eq i z nabitym toporem.

Ogółem jeśli masz tak dużo hp, to weź same gemy obrony, bo reszta gemów nie da ci za wiele.

piotrekrybka
18-05-2021, 15:35
ok bardzo dziekuje za wyjaśnienei xDDDD

piotrekrybka
19-05-2021, 18:54
jest udało sie!!!! bez ogrych itów wystarczylo zainwestowac w speeda i dobrze to rozegrac dziekuje kazdemu za rady xDDDD

- - - - - - - - - -

ej no co to ma znaczyc znowu boss ile mozna nieminelo nawet chyba 1 godzina a mam sie miezyc z bosem ktor zadaje mi 800 hp bosz

Julia Kołosera
19-05-2021, 21:22
Następnego bossa zabijesz zapewne na 35/37 lvlu więc na razie możesz sobie go odpuścić.

piotrekrybka
21-05-2021, 13:43
ok dziekuje