PDA

Zobacz pełną wersję : Czas serwer a zegar systemowy



Rykus
09-03-2011, 00:35
Czas serwera - czas wyswietlany w grze
Czas zegara systemowego - czas jaki masz ustawiony w swoim systemie operacyjnym

Czas serwera= czas zegara systemowego a tak byc nie powinna!!!

Chaosek
09-03-2011, 02:13
W sumie racja.
Powinno być tak jak w mfo2 czyli czas servera.
Mi się wydawało że tak właśnie jest.
Ale jeśli piszesz źe jest inaczej to ci wierzę xD
nie chce mi się o 2 w nocy logować aby to sprawdzić.

tester
09-03-2011, 10:06
Moim zdaniem tak właśnie jest, że wyświetla się czas serwera. Chyba, że przestawisz zegar systemowy w trakcie grania...

Rykus
09-03-2011, 16:05
Wlasnie pisze o tym ze czas serwera jest brany z zegara systemowego a nie z serwera gry. Ustawiony mam zegar na godzine wczesniejsza wchodze na targ magiczny mieczyk konczyl sie o 23:10 a tu zonk u mnie 22:10 a tu koniec aukcji. Stad tez wzial sie moj temat w ktorym pisalem ze wiadomosci maja przesunieta godzine a tu nie chodzi o to ze byly bledne tylko o to ze moj zegear serwera pokazuje moj czas systemowy dokaldnie co do sekundy

tester
09-03-2011, 17:25
Czas serwera wyświetlany na stronie nie jest brany z czasu systemowego tylko z serwera

Jeśli u Ciebie jest, to podaj System operacyjny i przeglądarkę i może filmik/screen całego ekranu

tester
09-03-2011, 17:31
Czy masz polską strefę czasową?

Tomi
09-03-2011, 18:33
Aby uprzedzić nieporozumienia - czas jest pobierany z serwera, ale zabawa zegarkiem systemowym w czasie gry powoduje błędne wyświetlanie godziny (do czasu przeładowania strony po zabawie). Tak więc jeśli ktoś musi koniecznie zmieniać godzinę systemową w czasie gry, to po każdej takiej operacji powinien odświeżyć stronę, aby zegarek wskazywał poprawną godzinę z serwera. Jeśli nie manipulujemy godziną na komputerze to zegarek w grze zawsze będzie działał poprawnie tj. wskazywał czas serwera, pomimo ustawienia zupełnie innej godziny ma komputerze.