PDA

Zobacz pełną wersję : [P4] Nie widać okna walki



EneDueRabe
07-04-2021, 20:57
Po odpadnięciu z króla góry się wylogowałem i pojawił się komunikat "Czy na pewno chcesz się wylogować zaraz rozpocznie się walka" <<<--- jakoś tak, myślałem, że to jakiś błąd bo nie pojawiło się okno do przygotowania do walki (walka automatyczna). Wchodzę do gry a tu 1 HP, podczas twojej nieobecności stoczyłeś walkę na arenie.

https://mfo3.pl/r/b7fac8bc3

Dakard
08-04-2021, 09:21
Jest jakieś minimalne opóźnienie i gdy ktoś zaatakuje, a ty w tym samym czasie wychodzisz z gry to okno walki się jeszcze nie pojawiło, a właśnie taki komunikat wyskakuje, też tak raz miałem

Apollyon
08-04-2021, 10:50
Aha, no to widocznie ja też tak miałem. Po walce przeciwnik napisał mi, że byłem online w trakcie walki- z mojej perspektywy oglądałem walkę z jajkiem, nie będąc świadomy o walce na arenie.

https://mfo3.pl/r/be5218b28

Oma Ghostrick
03-05-2021, 17:32
Błąd z przeszłości: https://forum.mfo3.pl/showthread.php?43516-P2-Walka-na-arenie-auto-nie-wy%C5%82%C4%85cza-obrony-top-15
Tylko tym razem zapisałem się ręcznie na tylko 1 walkę a zostałem złapany 2 razy. Reszta tak samo. Strasznie irytujące bo chciałem stoczyć tylko 1 walkę a musiałem dwie.

Przeglądarka/OS: Windowsz 10, Firefox

Pirrat
03-05-2021, 17:41
Widocznie ten błąd (https://forum.mfo3.pl/showthread.php?45318-P4-Arena-Tylko-na-jedn%C4%85-walk%C4%99) nadal jest żywy.

Apollyon
03-05-2021, 19:10
Problem w tym, że na TOP 15 nie da się ustawić profilu a jak zapiszemy się z poprawnym profilem to stoczymy walkę na arenie, pozostając zapisanym na TOP 15.

Oma Ghostrick
03-05-2021, 21:14
Problem w tym, że na TOP 15 nie da się ustawić profilu a jak zapiszemy się z poprawnym profilem to stoczymy walkę na arenie, pozostając zapisanym na TOP 15.

Nie, bo ja miałem 3 walki dzisiaj. najpierw sam złapałem, to mi zdjęło obronę top 15. Potem dogadałem się z kolegą na 1 walkę. Sam zapisałem się na 1 walkę i mnie 2 razy złapano. A jestem pewien, że zapisałem się tylko na 1 walkę. Poza tym to 2-gie złapanie było zbudowane. Było dokładnie tak jak opisywałem w poprzednim zgłoszeniu błędów. Nawet był problem, bo profilu nie dało się zmienić. Jak klikałem w miejsce zmiany profilu, to się chowało od razu. Zamiast klikać trzeba było przytrzymać i wybrać profil, potem dopiero puścić klawisz myszki.

Apollyon
04-05-2021, 09:22
Nie, bo ja miałem 3 walki dzisiaj. najpierw sam złapałem, to mi zdjęło obronę top 15. Potem dogadałem się z kolegą na 1 walkę. Sam zapisałem się na 1 walkę i mnie 2 razy złapano. A jestem pewien, że zapisałem się tylko na 1 walkę. Poza tym to 2-gie złapanie było zbudowane. Było dokładnie tak jak opisywałem w poprzednim zgłoszeniu błędów. Nawet był problem, bo profilu nie dało się zmienić. Jak klikałem w miejsce zmiany profilu, to się chowało od razu. Zamiast klikać trzeba było przytrzymać i wybrać profil, potem dopiero puścić klawisz myszki.

a, to wiem o co Ci chodzi- też tak miałem.

Kamillo
06-10-2021, 20:57
Ktoś mnie zaatakował na arenie i nie widziałem okna walki. (tak zapomnailem o f5)

Przeglądarka/OS: win 10 google chrome

Apollyon
06-10-2021, 21:14
Zawsze tak jest podczas ataku na arenie tuż po skończonej walce

Kamillo
06-10-2021, 21:15
Zawsze tak jest podczas ataku na arenie tuż po skończonej walce

Akurat nie mialem innej walki :P

Apollyon
06-10-2021, 21:39
Akurat nie mialem innej walki :P

To dziwne, pewnie inna interakcja? Niestety, trzeba pamiętać o F5, to "czuć" kiedy zostajemy zaatakowani na arenie, tj. czat przestaje być aktywny (musimy aktywować go kursorem) i tym podobne. Również tak miałem ostatnio, F5 oczywiście rozwiązuje problem.

Kyuubi
07-10-2021, 23:07
jak ci się komunikat pojawił to po co logasz ?

Golden Fish
08-10-2021, 18:26
Komunikat nie pojawia się od tak bez powodu, można było się domyśleć że jak nie pokazuje Ci okna walki to powinieneś dać f5, jesteś sam sobie winien

Cumliak
22-10-2021, 11:46
Potwierdzam też tak mam

Oma Ghostrick
07-01-2022, 00:40
Naprawcie to, proszę.

Sensei Sonquar
07-01-2022, 00:56
Wydaje mi się (nie jestem pewny, bo teraz to mało co się dzieje na arenie) jak złapie Cie ktoś na TOP 15 i odświeżysz stronę po rozpoczęciu walki / zapiszesz się na arenie na 1 walkę i wypiszesz w trakcie trwania walki to raczej nie złapie Cie kolejna walka.

damianxp
07-01-2022, 03:46
Ten błąd jest związany z tym że od razu po walce nie ma jakiejś przerwy np. jak jesteś zapisany na stałe i można Cię od razu zaatakować że nawet nie zamkniesz wyników.
Ten błąd nie występuje często ponieważ ciężko tak szybko kogoś złapać po walce zanim system zdąży nas wypisać dlatego polecam wypisywać się w trakcie trwania walki a nie po :)

Oma Ghostrick
08-01-2022, 16:41
(...) dlatego polecam wypisywać się w trakcie trwania walki a nie po :)

Jak mam się wypisać z obrony top 15?

damianxp
09-01-2022, 02:22
wylogować się/przelogować na inną postać i nie wchodzić na postać w TOP 15

Varvinex
13-01-2022, 21:21
https://imgur.com/a/Rux3oiO

W czasie mojej nieobecności zaatakowano mnie na arenie manualnej, jak to możliwe?

Przeglądarka/OS: W10 Google Chrome

Hubiot
13-01-2022, 21:26
Wylogowałeś się za pomocą przycisku w prawym górnym rogu gry czy wyłączyłeś kartę/przeglądarkę?
Jeżeli to drugie to nie zostałeś od razu wylogowany z gry, tylko użycie przycisków nawigacyjnych to umożliwia.
Dodatkowo, walka rozpoczęła się o 20:19:30, sprawdź w swoim profilu (profil -> wydarzenia) kiedy system zarejestrował twoje wylogowanie się z gry.

Varvinex
13-01-2022, 21:57
Wylogowałeś się za pomocą przycisku w prawym górnym rogu gry czy wyłączyłeś kartę/przeglądarkę?
Jeżeli to drugie to nie zostałeś od razu wylogowany z gry, tylko użycie przycisków nawigacyjnych to umożliwia.
Dodatkowo, walka rozpoczęła się o 20:19:30, sprawdź w swoim profilu (profil -> wydarzenia) kiedy system zarejestrował twoje wylogowanie się z gry.

Raczej przeglądarkę całą zamknąłem. Wylogowanie zapisane jest o 19:30, sekund niestety nie podano, ale musiało to być przed walką, skoro okno walki zamyka się po minucie z tego co wiem i rozpoczyna się walka + kolejne 120 sekund na dwie tury, aby przeszło w tryb automatyczny.

Majkel
19-01-2022, 09:40
U mnie również błąd kilkukrotnie wystąpił. Najczęściej działo się to podczas eventów, kiedy byłem wpisany na arenę i spalałem enę na potworkach eventowych. Normalnie biegałem, nie pojawiało się żadne okno walki, a po chwili komunikat o przegranej walce automatycznej.

Sensei Sonquar
19-01-2022, 11:18
To jest typowe działanie sesji w przeglądarce (raczej nie da się tego skrócić przy wyłączaniu przeglądarki).

Żeby zminimalizować ryzyko takich sytuacji musicie się normalnie wylogować (panel gracza / wyloguj, przy tym też pokazuje się ostrzeżenie że np. rozpoczęła się walka).

Nie jestem pewny ale szybkość wylogowania z gry w zależności od sposobu to kolejno:
1. Panel gracza (tutaj chyba najszybciej sesja jest zabijana)
2. Wyloguj
3. Wstecz
4. Wyłączenie przeglądarki
Chyba do 40 sekund po zamknięciu przeglądarki sesja jeszcze trwa.

Oma Ghostrick
01-02-2023, 21:31
Błąd dalej występuje. Zapisałem się na 1 walkę auto. Po jej odbyciu zostałem od razu złapany 2-gi raz. I to w ramach tego samego zapisania się na arenę (tylko na 1 walkę).


EDIT:
Dziwne, bo minęła ponad 1 minuta między walkami. Specjalnie czekałem do końca czasu (pełne 60 sekund).
17009