PDA

Zobacz pełną wersję : Multi... ale nie do konca...



Nyhariel
03-08-2011, 21:02
Wystapil pewien problem. Mianowicie chodzi o gracza o nicku Squadron. Owy gracz mial pare multi w tym - muTT, przyszedl mu komunikat to skasowal to konto, ale nie skasowal postaci - hINATA. Prawdopodobnie dlatego, ze gra na 2 kompach, albo cos w ten desen, nie wiem jak to ustawia. W kazdym razie wielu graczy jest sfrustrowanych faktem, ze nie da sie go zlapac. Po to jest ta opacja, zeby to bylo mozliwe. Niestety on kiedy expi sobie Squadron'em i ktos go zlapie, szybko loguje sie na hINATA i sobie pomaga. Co lepsze, ostatnio znajomi zrobili sytuacje, zeby Jedno zlapalo Squadrona (Weronika), a drugie ma pilnowac hINATA (Drugs). Tak jak sie tego spodziewali, kiedy Weronika zlapala Squadrona, szybko zalogowal sie na hINATA i chcial sobie pomoc, Drugs wykonal swoje zadanie i zlapal hINATA... ale niestety hINATA od razu poddal walke i pomogl Squadronowi. Sytuacji jest sporo, bo sam nie raz probowalem go zlapac i zawsze powtarzala sie ta sama sytuacja.

PRZEBIEG SYTUACJI Weroniki i Drugsa:
https://mfo3.pl/game/report.php?bid=12358895&vpid=12916&vtid=0 Drugs zatrzymuje hINATA, po czym ona od razu sie poddaje, zeby pomoc Squadronowi.
https://mfo3.pl/game/report.php?bid=12358838&vpid=4092&vtid=0 hINATA sie poddal i od razu pomogl Squadronowi.

Nie ma godziny, zeby go zlapac... nawet o 1 w nocy jak sie go zlapie on zaloguje sie na minute hINATA i sobie pomaga. Wielu graczy kombinuje jak go odciac od swojego multi, jednak nie ma mozliwosci. Nie ma jak go zlapac, bo on zawsze sobie pomoze. Problem najwiekszy jest w tym, ze tak jak juz wspomnialem, skoro usunal postac - muTT dlatego, ze mu przyszlo powiadomienie o multi, to nie skasowal postaci hINATA, dlatego ,ze znalazl inny sposob na ominiecie kary (zapewne 2 komputery).

Jaskier
03-08-2011, 21:06
NIestety prawda. Jesto irytujace. A jak nie z hinata, to wsie wyloguje, jak jestes kilka krokow obok^^

Drugs
03-08-2011, 21:22
Potwierdzam wszytsko co napisał Ashariel, już dawno chciałem założyć ten temat. Przez takich graczy jak Squadron odechciewa się grać, godziny polowania na niego i tak wszystko na marne. BAN 100%.

ADIHC1
03-08-2011, 21:27
Problem najwiekszy jest w tym, ze tak jak juz wspomnialem, skoro usunal postac - muTT dlatego, ze mu przyszlo powiadomienie o multi, to nie skasowal postaci hINATA, dlatego ,ze znalazl inny sposob na ominiecie kary (zapewne 2 komputery).
Nie jest po prostu tak, że ten mechanizm został wyłączony (już po usunięciu przez niego pierwszego konta), przez co mógł sobie spokojnie zrobić kolejne konto?

Będzie panel, zrobi się porządek ;)

Nyhariel
03-08-2011, 21:35
Tak jak tez napisalem, nie wiem jak on to tam robi, ale to przechodzi ludzkie pojecie.

Bicek
03-08-2011, 21:49
Szkoda , że nie poczyta , bo dostał bana na 3 dni ;]
A co do tematu to też ostatnio na niego zwróciłem uwagę , ale wszystko się wyjaśni jak wejdzie panel .
Wtedy nie będzie "przebacz" ;D

Weronika
03-08-2011, 21:59
NIestety prawda. Jesto irytujace. A jak nie z hinata, to wsie wyloguje, jak jestes kilka krokow obok^^ Co to wylogowania nie mam zadnych zastrzezen. bo to zecz normalna poluje na Praksytelesa juz 7 dzien i zawsze sie wygoluje ;] ale Squadron to juz czysta przesada -.-

HappY NeW YeaR
03-08-2011, 22:54
42

Bicek
03-08-2011, 23:11
Będzie panel , będzie specjalny temat.

Tomi
04-08-2011, 00:39
Maskuje się może i nieźle, ale to nie znaczy, że system nie wykrył powiązań. Owszem wykrył, ale nie wszystkie są automatycznie wyświetlane.
Tak więc nawet jeśli nie ma automatycznego komunikatu nadal można zarobić bana od GM'a za multikonto. GM dysponuje rozszerzonym pakietem wykrywania multi w porównaniu do automatu.