PDA

Zobacz pełną wersję : 15 punktów energi co lvl.



Chaosek
08-03-2011, 18:04
Tak jak w temacie.
Wpadłem na pomysł aby dodać stary dobry system z mfo2 czyli dodatkowe 15 pktów do wykorzystania po każdym wbitym lvl.
Na początku gry może to i jest dużo, ale potem jak będzie się wbijało 1 lvl raz na kilka dni, to nie będzie to taki duży bonus.

Co o tym myślicie?

Bidzia
08-03-2011, 18:53
Założenie nowej postaci i wbicie 2 lvla to 3-4 ruchy, nie ma takiego grania za darmo ;)

Chaosek
08-03-2011, 18:58
Jak to?
3-4 ruchy?
To nie wiem na czym ty expisz na 1lv.

No dobra to niech za wbicie z 1 na 2 nie będzie bonusu ok?
Bonus obowiązywał by dopiero po naexpieniu 3lv?
Pasi?

ADIHC1
08-03-2011, 18:59
Tak właściwie nie ma to większego znaczenia. Gra od początku powstaje z myślą o takim limicie i ma to odzwierciedlenie w założeniach powiązanych mechanizmów - wysokości zysków z walk, progi doświadczenia awansu postaci na wyższy poziom, progi AP awansu czarów, zdolności, gemów na kolejne gwiazdki. Jeśli zostanie zwiększony limit energii to i te wartości ulegną zmianie, zachowując pierwotne proporcje.

Bidzia
08-03-2011, 19:03
3-4, nie 2-3. Żeby awansować na 2 poziom potrzeba 8 PD, za króliki masz po 2, za osy 3. Po tym możesz usunąć postać i cieszyć się z 15 punktów :)

Chaos Rank, zostawiłem Ci wiadomość na MF na 3 świecie bo nie wiem, jaki masz nick. Odczytaj proszę ;)

Chaosek
08-03-2011, 19:05
Jakie proporcje?
Na 5 czy 10lv nie posiada się golda żeby kupić choć połowe eq ze sklepu.
Co do AP to już na 13lv miałem prawie nabity gem na 15lv (brak 1 ap).


@Bidi
na s3 posiadam kilka charów:
Chaos
Ćhaosek
Chaos rank
Ecchi (best char)

Bidzia
08-03-2011, 19:12
Napisałem do Ciebie na postać Chaos rank.

Takie ładownie energii nie przejdzie, chyba, że było by to max 5 pkt energii oraz postać, która wbija lv, musi mieć największy lv na koncie, żeby otrzymać tę energie.

Val Gaav
08-03-2011, 19:16
wystarczy żeby bonus się zaczynał od 20 lv wtedy to ma sens , szkoda też że awans już nie leczy może to nic ale jakoś tego brak

ADIHC1
08-03-2011, 19:38
Na 5 czy 10lv nie posiada się golda żeby kupić choć połowe eq ze sklepu.
To nie problem limitu energii, a samego mechanizmu ograniczania dropów. Po to są testy, żeby odpowiednio to zbilansować.

Co do AP to już na 13lv miałem prawie nabity gem na 15lv (brak 1 ap).
Pewnie piszesz o zaklęciu, nie o gemie (obecnie "nie mają" wymagań odnośnie minimalnego poziomu). W przypadku zaklęć jest to zamierzone - mają nabijać się stosunkowo szybko (niedawno zostało to zmienione i właśnie dlatego zostały dodane wymagania minimalnego poziomu).