PDA

Zobacz pełną wersję : [#7] Poradnik - Nordia & Azarad



Antybristler II
05-02-2021, 23:55
https://docs.google.com/document/d/1JJDtNkHcFFwSPxOtsSal2M6lgxCWuX6iDARXdPN1ZIc/edit?usp=sharing

Ino
06-02-2021, 11:04
Róg Kozicy + Gałka Oczna Arimana/Orle Pióro/Polarny Pył/Kieł Warga/Kruszony Lód

Róg Arimana + Gałka Oczna Arimana/Orle Pióro/Polarny Pył/Kieł Warga/Kruszony Lód



Tyci błąd, bo nie kły warga, a pazury wilkołaka :D

Antybristler II
06-02-2021, 11:53
Tyci błąd, bo nie kły warga, a pazury wilkołaka :D

Poprawione. Najlepsze jest to, że napisałem Kieł Warga myśląc właśnie o Pazurze Wilkołaka :D

hurzysta
07-02-2021, 13:24
Ukrytej Komnaty. Znajduje się w niej skrzynia zawierająca losowo (Magmowa Różdżka, Polarne Buty ???). Ja miałem tam polarny kaptur.

Łukasz
08-02-2021, 13:44
Ukrytej Komnaty. Znajduje się w niej skrzynia zawierająca losowo (Magmowa Różdżka, Polarne Buty ???). Ja miałem tam polarny kaptur.

Jest tam losowy przedmiot z setu Magmowego/Polarnego. Co do możliwego bonusu - nie wiem ale raczej jest możliwość.

Kagome
14-03-2021, 12:26
Chciałbym przekazać gdzie ja miałem dowody do znalezienia w zadaniu "Władza ponad wszystko"
- Na mapie Opuszczony Dom, w kołdrze w prawym górnym rogu
- Opuszczony Dom, dziura po prawej od schodów do parteru
- Zegar na parterze (tak jak masz w solucji)
- Stół (tak jak masz w solucji)

W skrzyni w domu fanatyków miałem 6 Kropli Do Oczu (tylko tak mi się wydaje, ale w tej skrzyni chyba będą przedmioty typu antidotum, krople itd, nie dowody, ale to tylko moje "wydaje mi się").

W skrzyni przy domu Asturiasa dostałem Lodowe Buty (pewnie można dostać tu Lodowy set).

Za wykonanie zadania dostałem Laske Zorzy.

Antybristler II
14-03-2021, 12:31
Dzięki. Jak znajdę czas to wszystko pouzupełniam.

Violetta Valery
14-03-2021, 13:43
Tak, u asturiasa można dostać cały lodowy set (ja miałem zbrojkę)

Kagome
17-05-2021, 17:07
Poradnik na forum do Viviego już jest, możesz uzupełnić link na stronie 46

Napisałeś też, że nie jesteś pewien czy kartka z pamiętnika, którą trzeba znaleźć po naświetleniu wszystkich run zawsze będzie tam gdzie u Ciebie (szkielet w budynku w prawym górnym rogu mapy). Otóż ja znalazłem to również w tym miejscu co Ty (sprawdziłem również na filmikach Asasynka i on też tam znalazł) możliwe jest więc że kartka zawsze sie tam respi

Oddając kartke postać powiedziała:
Udało mi się znaleźć kartkę z dziennika jakiegoś mieszkańca, leżała w jednym ze zrujnowanych budynków. Oto ona.

Możliwe że dialog (kartka leży po drugiej stronie podestu za portalem) był taki przez przypadek i już jest naprawiony.

W Komnacie Pomroku (tam gdzie jest Kamień negacji) w skrzynce dostałem 2x Odnówki 3 ( u Ciebie jest napisane Odnówka 4, więc można też coś innego dostać)

A w skrzynce w Ukrytej Pieczarze dostałem 27 żetonów

Kotek c
02-08-2021, 16:26
Na 26 stronie poradnika jest napisane że za stącenie skrzynki za pomocą snieżek dostajemy losową zdolność lodowy krąg, Eksplozja 2 ,ale ja akurat z tej skrzynki dostałęm dowałowanie proszę poprawcie to

DĘBOWE MOCNE
05-08-2022, 17:40
W Domu Handlowym na piętrze znajduje się skrzynka zawierająca losowo (10x Antidotum, 10x Sole Trzeźwiące)

Osobiście dostałem 10 sztuk przedmiotu Rumiankowy Okład

Przy NFZ koło Leona otrzymałem Szafir

Memekino
02-05-2023, 18:49
W queście "władza ponad wszystko" w opuszczonym domu znalazłam jeszcze jedno miejsce w którym może być dowód. u mnie to był zdobiony sztylet i to miejsce jest na piętrze na prawo od worków w mysiej dziurze. (10,8) i zwrócić się w górę

Kubikpl
03-02-2024, 12:58
Miasto krasnoludów -> Most

Optymalna kolejność: przyciski #3, #2, #3 no chyba, że ustawienia początkowe się różnią.
Przycisk #1 - sam nie wiem, bo jak już powciskałem to nie mogę sprawdzić.
Przycisk #2 - sam nie wiem, bo jak już powciskałem to nie mogę sprawdzić.
Przycisk #3 zmienia ustawienie płytek 1, 2, 4, 6

Xbox
19-04-2024, 17:23
Ja ze skrzynki w sekretnej lecznicy miałem osłonkę fizyczną a nie magiczną