PDA

Zobacz pełną wersję : [P3] Podwójne chowańce z prezentów



Antybristler II
29-12-2020, 11:20
Zgłaszam błąd polegający na dostaniu z prezentu chowańca, którego już miałem.

Dla osób nie wiedzących o co chodzi - dodatkowe chowańce tego samego typu nic nie dają, nawet nie można go sprzedać. Taka sytuacja nie powinna mieć miejsca, gdyż to wygląda jakbyśmy właściwie nic nie dostali z prezentu i to nie byle jakiego tylko takiego za prawdziwe pieniądze.

Jeśli usunięcie usterki jest zbyt skomplikowane to proponuję chociaż opcję usunięcia nadprogramowych chowańców u jakiegoś NPCa za satysfakcjonującą nagrodę (najlepiej odpowiednik tego co moglibyśmy dostać z prezentu).

hurzysta
29-12-2020, 12:02
przy okazji można by zając się tym że chowańce innych graczy pojawiają się na mapach na których nie ma tych graczy

Platynowy
29-12-2020, 12:19
jest taka zasada w mfo - nie kupuj bzdetów za mfy w tym losy na loterie

Chowańce wypadają również z prezentów na poczcie za MF...


Proponuję przy okazji możliwość odsprzedaży chowańców u któregoś z NPC za przypuśćmy 10 MF lub wymianę za jakieś eq/przedmioty kolekcjonerskie/zdolności.
Dlaczego? Istnieje możliwość używania tylko jednego chowańca jednocześnie. Ja dostałem sporo prezentów nr 4 przez co mam łącznie 4 sztuki chowańców, z których nie zamierzam skorzystać. Jeśli to by nie pasowało to ewentualnie zrobić je handlowe, w tym wypadku problem również zostałby rozwiązany.

hakelbery fin
29-12-2020, 13:01
przy okazji można by zając się tym że chowańce innych graczy pojawiają się na mapach na których nie ma tych graczy

one nawet sie pojawiają na mapach gdzie nic nie ma . tzn na tych czarnych tłach na małych mapach

Baguesfi
30-12-2020, 04:34
Chowańce wypadają również z prezentów na poczcie za MF...


Proponuję przy okazji możliwość odsprzedaży chowańców u któregoś z NPC za przypuśćmy 10 MF lub wymianę za jakieś eq/przedmioty kolekcjonerskie/zdolności.
Dlaczego? Istnieje możliwość używania tylko jednego chowańca jednocześnie. Ja dostałem sporo prezentów nr 4 przez co mam łącznie 4 sztuki chowańców, z których nie zamierzam skorzystać. Jeśli to by nie pasowało to ewentualnie zrobić je handlowe, w tym wypadku problem również zostałby rozwiązany.

Ja również dostałem Aż 5 szt a jak nie zapomnę włączyć to mam a jak nie to nie lepiej juz dostac 5MF na poczcie zamiast tych chowańców lub odsprzedanie tak jak planytna mowił miało by sens

JarseQ
31-12-2020, 12:13
przy okazji można by zając się tym że chowańce innych graczy pojawiają się na mapach na których nie ma tych graczy

Mnie już one prześladują...I to się już robi serio trochę straszne ;-;

Platynowy
03-01-2021, 02:59
Ewentualną propozycją mogłaby być jeszcze możliwość wymiany chowańców za napoje energetyczne (1 za 1). Aby później nie było rozmów, że MF można wykorzystać na wiele sposobów :)

Nyan Cat
09-01-2021, 08:35
Jak już będziecie przy tym grzebać, to mogłyby być przy okazji depozytowe.