PDA

Zobacz pełną wersję : Niezwykle trudny konkurs PvE, w puli do wygrania aż 75kk golda!



Clover
05-12-2020, 21:29
Witam, chciałabym ogłosić, iż mam bardzo dużo złota! Właściwie tak dużo, że stwierdziłam, że jestem w stanie zapłacić duże sumy golda za niezwykłe raporty ze strony graczy!

Ogłaszam więc konkurs polegający na dostarczeniu mi jednego ze specyficznych raportów ze swojej walki z określonym bossem:


1. Pierwsza osoba, która podeśle mi raport z pokonania Kheer'amana, a dopiero potem zjaw, otrzyma ode mnie aż 15 milionów sztuk złota!

ZASADY

a)Bossa należy pokonać postacią znajdującą się na koncie osoby, która zgłasza raport w tym temacie;
b)Kheer'aman musi zginąć, zanim którakolwiek zjawa zginie;
c)Walka musi zakończyć się zwycięstwem gracza.
MAMY ZWYCIĘZCĘ, GRATULACJE MASTEROFPUPPETS (https://mfo3.pl/r/b93949ef5)!

2. Pierwsza osoba, która podeśle mi raport z pokonania Kheer'amana solo, otrzyma ode mnie aż 20 milionów sztuk złota!

ZASADY

a)Bossa należy pokonać postacią znajdującą się na koncie osoby, która zgłasza raport w tym temacie;
b)Dopóki Merlin nie zginie, gracz musi dążyć do jego śmierci, w przypadku, gdy uznam że w danej walce gracz wykorzystywał Merlina i zadawane przez niego obrażenia bardziej niż musiał, zamiast próbować go zabić, to raport zostanie zdyskwalifikowany;
c)Walka musi zakończyć się zwycięstwem gracza.

3. Pierwsza osoba, która podeśle mi raport z pokonania Kheer'amana mając 20 poziom postaci, otrzyma ode mnie aż 20 milionów sztuk złota!

ZASADY

a)Bossa należy pokonać postacią znajdującą się na koncie osoby, która zgłasza raport w tym temacie;
b)Postać biorąca udział w walce musi mieć maksymalnie 20 poziom doświadczenia;
c)Walka musi zakończyć się zwycięstwem gracza.
MAMY ZWYCIĘZCĘ, GRATULACJE ARCZAN (https://mfo3.pl/r/b1f5f2b75)!

4. Pierwsza osoba, która podeśle mi raport z pokonania Rapsa#2 mając 40 poziom postaci, otrzyma ode mnie aż 20 milionów sztuk złota!

ZASADY

a)Bossa należy pokonać postacią znajdującą się na koncie osoby, która zgłasza raport w tym temacie;
b)Postać biorąca udział w walce musi mieć maksymalnie 40 poziom doświadczenia;
c)Walka musi zakończyć się zwycięstwem gracza.

Poszczególne konkursy zakończą się, gdy ktoś podeśle zwycięski raport, a ostateczny termin dla wszystkich to wyjście następnego upka fabularnego.

donki
05-12-2020, 22:27
Problem byłby nie w pokonaniu bossa a w tym że każdy ma je pokonane (no możę tylko nie khermana)

tpt
05-12-2020, 22:28
Jak masz tak dużo golda to może dałbyś trochę?

Clover
05-12-2020, 23:32
Problem byłby nie w pokonaniu bossa a w tym że każdy ma je pokonane (no możę tylko nie khermana)

Od tego są kolejne sloty na postacie. I od tego jest tak długi czas trwania konkursu.

Zaznaczę jeszcze, że trzecie i czwarte wyzwanie raczej jest wykonalne tylko przez obniżenie poziomu (na 20 raczej nikt nie ubije np. minotaura).

- - - - - - - - - -


Jak masz tak dużo golda to może dałbyś trochę?

Nie. Chcesz złoto? Wygraj ten konkurs.

- - - - - - - - - -

Jeszcze jedno: lista wyzwań nie jest zamknięta, niewykluczone, że w przyszłości dodam kolejne wyzwania. Jeśli macie ciekawe pomysły na takie raporty, wysyłajcie mi te pomysły w grze. Jeśli będą na tyle ciekawe, bym je tu dodał, to was wynagrodzę. Wartość wynagrodzenia dla pomysłodawcy będzie zależna od wartości nagrody za wyzwanie, którą ustalę w zależności od tego, jak ciekawe i trudne do wykonania będzie to wyzwanie.

Bergsteiger
06-12-2020, 03:27
Co do 1 wyzwania.

Zjawy biją nieredukowalne obrażenia, na poziomach 30 po ~320, 40 po ~360, 50 po ~490, 65 po ~600, na 80 po ~800. Z tym że to też zaniżone wartości, bo potrafią bić średnio nawet 100 dmg więcej. Skoro nie da się zredukować, to oczywiste że najefektywniejsze statystyki to full HP.
Kheer co turę traci 1% + 100 HP, a odnawia sobie od 1 do 100 HP (całkowita najbliższa średniej 51). Na 30 Kheer ma 11k HP, na 40 - 12k, na 50 - 15k, na 65 - 21k, a na 80 - 26k. Czyli bez zadawania mu obrażeń trzeba czekać średnio:
30lv - 69 tur
40lv - 71 tur
50lv - 75 tur
65lv - 81 tur
80lv - 84 tur
samego Kheera. Z tym że Zjawy mają tę samą szybkość (Kheer nigdy nie dubluje Zjaw). Czyli np. na 40 poziomie trzeba przyjąć 213 hitów od Zjaw, średnio 76680 obrażeń.

Licząc maksymalne HP "do zbicia" jakie uzyskamy mając bazowe 10 MP (maks. HP + autostatus Regeneracja + mikstury HP + Mikstury Regeneracji + Leczenie 1 + leczenia i mega leczenia od Merlina):
30lv (8k maks. HP, 1600 HP Merlina) - około 41k HP do zbicia, Zjawy w 69 tury Kheera zadadzą nam 66k obrażeń. Deficyt ponad 25k HP.
40lv (13k maks. HP, 1900 HP Merlina) - około 64k HP do zbicia, Zjawy w 71 tury Kheera zadadzą nam 77k obrażeń. Deficyt ponad 10k HP.
50lv (16k maks. HP, 2300 HP Merlina) - około 82k HP do zbicia, Zjawy w 75 tury Kheera zadadzą nam 110k obrażeń. Deficyt niecałe 25k HP.
65lv (21k maks. HP, 3000 HP Merlina) - około 106k HP do zbicia, Zjawy w 81 tury Kheera zadadzą nam 145k obrażeń. Deficyt niecałe 40k HP.
80lv (26k maks. HP, 3700 HP Merlina) - około 124k HP do zbicia, Zjawy w 84 tury Kheera zadadzą nam 202k obrażeń. Deficyt niecałe 80k HP.
Lekko zawyżałem też np. maks. HP, bo nie chciało mi się szukać ile maksymalnie itemek w HP da tej statystyki.

W teorii Tygrysie Pazury + 3x Drenaż w Kheera by go zabiły na 40lv, ale Merlin i tak zabije Zjawy na 99,999%. Ta jedna dziesięciotysięczna to prawdopodobne zbugowanie skryptu, bo mi po 200 turze Merlin zaczął spamować Miksturami Many na full MP, więc może jest scenariusz gdzie:
Chybiamy minimum 6 razy Tygrysimi Pazurami
Jednocześnie trafiamy 3 Drenażami bez maksymalnej gwiazdki
Merlin nie ginie przez niemożność wyleczenia go (Zombie)
Merlin zbija HP Zjaw poniżej 600 HP
Skrypt Merlina się buguje i zaczyna nie bić Zjaw

Jeżeli jest, to wystarczy jakieś 100 000 walk by go znaleźć. Powodzenia.

Clover
06-12-2020, 07:23
Piękne obliczenia, zaimponowałeś mi tym staraniem, jednakże nie uwzględniają wszystkich możliwości niestety. Jest pewna opcja, o której nie chcę wspominać, bo wtedy musiałbym zredukować nagrodę do 7-10kk za ten raport. Jeśli ktoś sam dojdzie do tego, o czym myślę, może wygrać z o wiele większą łatwością, niż raz na 100 000 walk. Nie jest to też wiedza, którą posiadam tylko ja, bo parę osób już ze mną o tym rozmawiało. Także nie martwcie się, nie potrzebujecie kolegi testera, tylko przeanalizowania wszystkich faktów, wszystkich możliwości i wszystkich słabych punktów bossa. Jednakże wciąż przyznam, że to naprawdę ładna analiza.

Nattat
06-12-2020, 13:59
Proponuję zabicie ptaszyska na 1 lvlu, które jest niewykonalne lub szansa jest tak mała na perfekcyjną walkę, że nikt tego nie osiągnie. (pdk)
A z takich bardziej realnych(?) to proponuję wygranie walki z Zackiem na postaci z 40 lvlem.

Violetta Valery
06-12-2020, 14:04
Kraken solo na 65
Troll górski na 65 z 40% unik
Lodowy troll przed 80
Sarin na 58
Serafin na 30
Gustaw rapier na 58

fewfefwfweweffwewefw
06-12-2020, 14:57
Kraken solo na 65
Troll górski na 65 z 40% unik
Lodowy troll przed 80
Sarin na 58
Serafin na 30
Gustaw rapier na 58

Wszystkie do zrobienia. Z lodowym trollem może być jedynie problem, ale woj powinien ubić jeśli będzie odpowiednio przygotowany. Sarin może być też problemem, ale poniżej 60 na pewno padnie.

- - - - - - - - - -

Herman nie jest możliwy do zabicia na 20, bo żadna postać w żadnym eq na takim poziomie nie ubije poprzedzających go bossów

DEWASTATOR Leon Full
06-12-2020, 15:00
Herman nie jest możliwy do zabicia na 20, bo żadna postać w żadnym eq na takim poziomie nie ubije poprzedzających go bossów

Miseris już to zaznaczył, że tylko przez usługę blokowania lvla da się to zrobić. Bossów przed Rapsem #2 też się nie da zabić.

fewfefwfweweffwewefw
06-12-2020, 15:02
Miseris już to zaznaczył, że tylko przez usługę blokowania lvla da się to zrobić.
Nie doczytałem, my bad.

Tensa Zangetsu
06-12-2020, 15:04
żeby ubić rapsa #2 na 40lvl, trzeba ubić lewiatana i zmore najpierw, a one też w ranqu na 50 wiszą, więc raczej średnio wykonalne, prędzej oczekiwałbym między 45 a 48 lvl pokonanie ;-;

@down

Blokada lvlowa.

co?


.
aa dobra o to chodziło, nevermind

fewfefwfweweffwewefw
06-12-2020, 15:04
żeby ubić rapsa #2 na 40lvl, trzeba ubić lewiatana i zmore najpierw, a one też w ranqu na 50 wiszą, więc raczej średnio wykonalne, prędzej oczekiwałbym między 45 a 48 lvl pokonanie ;-;

Blokada lvlowa.

Hubiot
06-12-2020, 15:21
żeby ubić rapsa #2 na 40lvl, trzeba ubić lewiatana i zmore najpierw, a one też w ranqu na 50 wiszą, więc raczej średnio wykonalne, prędzej oczekiwałbym między 45 a 48 lvl pokonanie ;-;

@down


co?

Za MF możesz wykupić usługę "Poziom rankingowy", który cofa twój poziom do poziomu rankingowego (20/30/40/50/65/80).
Aby móc spróbować dokonać tego, musisz pokonać wszystkie poprzednie bossy na normalnym poziomem, a przed walką z Rapsem#2 cofnąć poziom.

Clover
06-12-2020, 17:08
Kraken solo na 65
Troll górski na 65 z 40% unik
Lodowy troll przed 80
Sarin na 58
Serafin na 30
Gustaw rapier na 58

Nie widzę w tych pomysłach nic ciekawego, tak na przyszłość: pomysł pod tytułem "pokonaj bossa x na rekordowo niskim levelu" jest zazwyczaj niczym niezwykłym. Wyjątek stanowi raport, gdy jest to przypadek bossa, którego bije się we 2. Minibossy są meh, bo raporty z mini znikają, jak się ich nie doda do ulubionych. Nie jestem w stanie sprawdzić, czy ktoś miał 40% uników, czy 33%.

- - - - - - - - - -


Proponuję zabicie ptaszyska na 1 lvlu, które jest niewykonalne lub szansa jest tak mała na perfekcyjną walkę, że nikt tego nie osiągnie. (pdk)
A z takich bardziej realnych(?) to proponuję wygranie walki z Zackiem na postaci z 40 lvlem.

To jest... interesująca propozycja. Ta oraz Leona były jedynymi sensownymi, które mają szansę się dostać na tą listę, jeszcze zobaczę.

fweefwefwfewfewefwfw
06-12-2020, 21:17
A i jak coś, ptaszysko na 1 lvlu jest niemożliwe do zabicia.

jestę nietoperę
07-12-2020, 01:32
Zabicie Banitów, Tarantul lub Jastrzębi jednocześnie np. multiatakiem na jak najniższym poziomie - trzeba każdemu przeciwnikowi zbić hp do jak najniższej wartości a następnie dobić atakiem obszarowym.

Bergsteiger
07-12-2020, 04:02
Zabicie Banitów, Tarantul lub Jastrzębi jednocześnie np. multiatakiem na jak najniższym poziomie - trzeba każdemu przeciwnikowi zbić hp do jak najniższej wartości a następnie dobić atakiem obszarowym.

Co w tym "niezwykle trudnego"?

jestę nietoperę
07-12-2020, 10:36
Co w tym "niezwykle trudnego"?

To że przeciwnicy przez całą walkę są żywi i zadają ci dodatkowe obrażenia, bo nie możesz zabijać każdego po kolei + trzeba to zrobić na minimalnym możliwym poziomie

Clover
07-12-2020, 14:37
Zabicie Banitów, Tarantul lub Jastrzębi jednocześnie np. multiatakiem na jak najniższym poziomie - trzeba każdemu przeciwnikowi zbić hp do jak najniższej wartości a następnie dobić atakiem obszarowym.

Nic niezwykłego, do tego problem z ustaleniem czym dokładnie jest minimalny poziom. Oznacza to brak jasnych reguł zwycięstwa, co oznacza kiepską propozycję.

Kim Chi
07-12-2020, 14:58
Mój pomysł na konkurs:
Pokonanie Siostry Leokadii w Langeburgu, włącznie z walkami przed ogłoszeniem konkursu, nagroda 50kk :rolleyes:

Spotlight
07-12-2020, 15:08
Zabicie Goblina Królewskiego na 14 poziomie. ( Rekord wynosi 15lv )

Dlaczego akurat na 14?

Ponieważ od 15 dochodzą Życia 2 Odno 1 oraz nowe uzbrojenia, więc trzeba się wysilić żeby go ubić ( o ile to możliwe ).

Clover
07-12-2020, 20:16
Mój pomysł na konkurs:
Pokonanie Siostry Leokadii w Langeburgu, włącznie z walkami przed ogłoszeniem konkursu, nagroda 50kk :rolleyes:
To podeślij raport z walki :rolleyes:

- - - - - - - - - -


Zabicie Goblina Królewskiego na 14 poziomie. ( Rekord wynosi 15lv )

Dlaczego akurat na 14?

Ponieważ od 15 dochodzą Życia 2 Odno 1 oraz nowe uzbrojenia, więc trzeba się wysilić żeby go ubić ( o ile to możliwe ).


tak na przyszłość: pomysł pod tytułem "pokonaj bossa x na rekordowo niskim levelu" jest zazwyczaj niczym niezwykłym. Wyjątek stanowi raport, gdy jest to przypadek bossa, którego bije się we 2.


.

Bicie z mniejszą ilością miksów/gorszym eq nie wymaga zmiany taktyki, a jedynie użycia leczenia mniej razy. Odbicie bossa pvp na minimalnym levelu: ciekawa zmiana taktyki. Zabicie bossa bitego z npcem na minimalnym levelu: zmiana taktyki na defensywę. Proszę nie podawać takich pomysłów.

cień smoka
20-01-2021, 16:31
Nie zdziwie sie że jak wyjdą większe lvl to dasze wyzwanie na zabicie arboribusa bijąc pierwszs kryształy

Clover
20-01-2021, 16:49
Nie zdziwie sie że jak wyjdą większe lvl to dasze wyzwanie na zabicie arboribusa bijąc pierwszs kryształy

Nie, bo



Poszczególne konkursy zakończą się, gdy ktoś podeśle zwycięski raport, a ostateczny termin dla wszystkich to wyjście następnego upka fabularnego.

Innymi słowy: jak wejdą wyższe maksymalne levele, to konkurs się zakończy.

Violetta Valery
20-01-2021, 16:49
Zasadniczo (jeśli mop mnie nie okłamał) Khera przed zjawami da się ubić magiem, od 65 lvl.
Szanse są dość duże, sam będę próbował :)
Mogę udzielić podpowiedzi, za 1kk golda, i tak to znacznie mniej niż możesz wygrać :)
Moim zdaniem, opłaca się

hurzysta
20-01-2021, 17:12
Moje propozycje są takie:
1. Zabicie Sebastiana przed użyciem złotego strzału
2. Pokonanie Kalvadora na 48lv bez używania odbicia
3. pokonanie Goblina Karłowatego samemu na 7-8lv

Myślę że są one ciekawe jak i trudne w wykonaniu

Hydrei
20-01-2021, 18:16
Ramelia pokonała Kalvadora na 48 bez odbicia

Empiryk
18-02-2021, 21:51
Kheer'aman na 20 poziomie:
https://mfo3.pl/r/b1f5f2b75

Misiak
18-02-2021, 21:54
Oficjalne gratulacje :D

Violetta Valery
18-02-2021, 22:49
Moje gratulacje.
Ile prób potrzebowałeś?

Altair
18-02-2021, 23:41
Moje gratulacje.
Ile prób potrzebowałeś?

za 24 razem mu się udało

Clover
19-02-2021, 02:26
Kheer'aman na 20 poziomie:
https://mfo3.pl/r/b1f5f2b75

Gratulacje! To oznacza, że jeden z konkursów został rozstrzygnięty! Jednakże zachęcam nie osiadać na laurach, a spróbować swoich sił w jednym z pozostałych!
Jeśli chodzi o nagrodę, postaram się ją przekazać jak najszybciej, jednakże ze względu na to, że w tym tygodniu pracuję na nocki, to nie gwarantuję, że mi się uda. Nie martw się więc, jak nie spotkamy się w kilku najbliższych dniach, nie zapomnę o przekazaniu nagrody.

Clover
20-02-2021, 19:27
Nagroda przekazana Arczanowi, ponownie zachęcam do próbowania swoich sił w konkursie, dodatkowo mała zachęta w postaci czegoś prostszego:

Do wygrania 1kk dla pierwszej osoby, która podeśle mi raport z wygranej walki z bossem, w którym tylko pomijała tury cały czas. Tury MUSZĄ być pominięte, zrobienie skryptu, który będzie rzucał ciągle antidotum nie będzie się liczyć. Prawdopodobnie najłatwiejszym bossem do dokonania tego będzie Goblin Karłowaty. Jednakże ze względu na to, jak łatwy jest ten konkurs, to ma również ograniczenie czasowe, tylko do 10.03.2021. Powodzonka ;*

Fresher
20-02-2021, 20:29
https://mfo3.pl/r/bced0b5f5 Anastazy podołał

Clover
20-02-2021, 20:37
https://mfo3.pl/r/bced0b5f5 Anastazy podołał

Szybkie zwycięstwo, szybka nagroda.

MasterOfPuppets
26-02-2021, 22:03
https://mfo3.pl/r/b93949ef5

Clover
28-02-2021, 01:43
https://mfo3.pl/r/b93949ef5

Nareszcie! Ktoś tego dokonał! Po 19:00 postaram się z tobą skontaktować w sprawie odbioru nagrody.

- - - - - - - - - -

Oke, nagroda dostarczona, zostały dwa konkursy!

- - - - - - - - - -

Konkurs numer 2, mała zmiana zasady:


b)Merlin musi zginąć w przeciągu pierwszych pięciu swoich tur;
na


b)Dopóki Merlin nie zginie, gracz musi dążyć do jego śmierci, w przypadku, gdy uznam że w danej walce gracz wykorzystywał Merlina i zadawane przez niego obrażenia bardziej niż musiał, zamiast próbować go zabić, to raport zostanie zdyskwalifikowany;
Zmiana ta oznacza, że Merlin nie musi koniecznie zginąć w przeciągu 5 tur, ale musi zginąć nie później niż to konieczne.
Nie podoba mi się to, że muszę formułować tą zasadę w taki nie do końca jasny sposób, ale lepszego wyjścia nie znalazłam.
Jak ktoś ma pomysł na lepszy zapis tej zasady, to proszę proponować.

Mężczyzna
15-03-2021, 20:57
Jak pokonał ktoś kheer'amana na 20 lvl jak rekord pokonania strażnika urkade to 30 lvl?

- - - - - - - - - -

A trzeba najpierw pokonać strażnika urkade żeby wejść do świątyni.

Tabson
15-03-2021, 21:23
Jak pokonał ktoś kheer'amana na 20 lvl jak rekord pokonania strażnika urkade to 30 lvl?

- - - - - - - - - -

A trzeba najpierw pokonać strażnika urkade żeby wejść do świątyni.

Zapewne ubił strażnika i cofnął poziom do 20

Misiak
15-03-2021, 23:13
Zapewne ubił strażnika i cofnął poziom do 20

Tak było

Pustka
27-03-2021, 22:40
To troche inny temat nawet różniący się, ale pytanie jest takie, że gdyby ktos np: Rzuciłby jakieś wyzwanie, no np pokonanie powiedzmy Krakena na 65 lvl solo, bo ponoć jest możliwe szczerze choć to musiałby być mag i udało mu się serio pokonać takim niespodziewanym momencie, to czy za to można, by cos dodatkowego dostać za takie męczenie się? Bo ogólnie teraz zeby w ogole wbic ranking pokonywania mini bossów i innych trzeba mieć poświecone mfy tak samo jak przy bossów. (W ogóle to by nawet można, by zrobić taki nowy specialny temat dotyczący, że za kazde ekstremalne przebicie rankingow, ktore sa wymagajace i troche kosztowne beda wynagrodzenia) ponieważ, żeby nie patrzeć nikomu się nie chce serafina na 30 lvl pokonać zbytnio choć to akurat jest bardziej boss. Mam nadzieje, że to co powiedziałem ma trochę sensu gdyż właśnie to się dzieje, że motywacja dała właśnie nie co skoku nad khermanem już.

Waleczna gwiazda
28-03-2021, 15:03
Zabicie gacków używając tylko leczeń (bez miksów)na poziomie max.5 i/lub zbicie ważki drapieżnej na 15 lvl bez używania regenerek

hurzysta
28-03-2021, 15:08
Zabicie gacków używając tylko leczeń (bez miksów)na poziomie max.5 i/lub zbicie ważki drapieżnej na 15 lvl bez używania regenerek

gacki można zabić na poziomie 4 bez używania mikstór

Apollyon
28-03-2021, 15:12
Przecież tutaj nie chodzi o wygraną walkę z bossem na jak najniższym poziomie tylko pokonanie bossa przy podanych przez twórcę tematu warunkach, a tutaj trzeba mocno pogłówkować.

Antybristler II
07-04-2021, 16:41
Pomysł na bardziej eksperyment niż wyzwanie:

Wykonać wszystkie wyścigi z eventu jednym kurczakiem :D
Najlepiej zapisując czasy i cenę.

Jeśli nie zapomnę to za rok to zrobię.

Waleczna gwiazda
08-04-2021, 12:09
Pomysł na bardziej eksperyment niż wyzwanie:

Wykonać wszystkie wyścigi z eventu jednym kurczakiem :D
Najlepiej zapisując czasy i cenę.

Jeśli nie zapomnę to za rok to zrobię.
Popytaj adminów czy dodadzą coś takiego co pokazuje ile wyścigów da rade zrobić 1 kurczak, zajmując 1. i 2. miejsce...

Nattat
04-04-2022, 03:01
Sugeruję uwalenie Arboribusa używając kostki lodu na nim w pierwszej turze. Jak to nie będzie dopisane tu, to i tak mogę zaproponować 5kk gelda jak komuś się uda. Powiedzmy, że termin też do wydania Scythe.

Ashley
04-04-2022, 08:09
Sugeruję uwalenie Arboribusa używając kostki lodu na nim w pierwszej turze. Jak to nie będzie dopisane tu, to i tak mogę zaproponować 5kk gelda jak komuś się uda. Powiedzmy, że termin też do wydania Scythe.

Na 80lv antywojem z eq +6 nie bedzie to raczej zbyt trudne

Amaski
04-04-2022, 16:22
A gdyby dać z maksymalnym levelem 79? Wydaje mi się że na poziomie 75-79 nadal pokonanie go mogłoby być możliwe w taki sposób, ale z pewnością nie byłoby łatwe.

Apollyon
04-04-2022, 16:51
A gdyby dać z maksymalnym levelem 79? Wydaje mi się że na poziomie 75-79 nadal pokonanie go mogłoby być możliwe w taki sposób, ale z pewnością nie byłoby łatwe.

https://media.discordapp.net/attachments/917376737581613106/960552034388545546/unknown.png

Nie przekonasz niszczyciela

Spotlight
05-04-2022, 10:29
Sugeruję uwalenie Arboribusa używając kostki lodu na nim w pierwszej turze. Jak to nie będzie dopisane tu, to i tak mogę zaproponować 5kk gelda jak komuś się uda. Powiedzmy, że termin też do wydania Scythe.

https://mfo3.pl/r/be99415d9

Od siebie samego dorzucam 1kk bo ciekawi mnie czy jest to wykonalne.

(Będę jeszcze próbował sam w międzyczasie )

Apollyon
05-04-2022, 11:12
https://mfo3.pl/r/be99415d9

Od siebie samego dorzucam 1kk bo ciekawi mnie czy jest to wykonalne.

(Będę jeszcze próbował sam w międzyczasie )

Jakby dobrze rozegrać walkę to powinno dać radę. W twoim przypadku dużo obrywałeś i nie miałeś uników, małe szanse na wygraną. Sam spróbuję jak będę miał postać na 80 (a może przed?) z dostępem do drzewa.

Spotlight
05-04-2022, 11:14
Jakby dobrze rozegrać walkę to powinno dać radę. W twoim przypadku dużo obrywałeś i nie miałeś uników, małe szanse na wygraną. Sam spróbuję jak będę miał postać na 80 (a może przed?) z dostępem do drzewa.

Nie potrzebne są jakoś mocno uniki, przydają się ale nie są nie zbędne, wystarczy duża szybkość oraz obrona, obrony miałem ponad 400 jeżeli dla ciebie jest to ,, za mało za dużo obrywałeś,, to ja podziękuje.

Apollyon
05-04-2022, 11:47
Nie potrzebne są uniki, wystarczy duża szybkość oraz obrona, obrony miałem ponad 400 jeżeli dla ciebie jest to ,, za mało za dużo obrywałeś,, to podziękuje.


Nie potrzebne są uniki, wystarczy duża szybkość oraz obrona, obrony miałem ponad 400 jeżeli dla ciebie jest to ,, za mało za dużo obrywałeś,, to podziękuje.

A, bo to na mobilce było, zwracam honor. Nie, nie trzeba dużo szybkości, a uniki się przydają (obrażenia arbuza wiele się nie różnią od 350+ deffa, lepiej zainwestować 1 item i gemy w uniki oszczędzając sobie tym samym ~1/3 hitów (wojem)). https://mfo3.pl/r/be69a3c01 w tej walce miałem 355 deffa a obrywałem co najwyżej tyle samo co Ty. Chybień mniej niż wojem bo ledwo 117 szczęścia ale i tak jest się na + inwestując w uniki zamiast w dodatkowy deff.


Tak dorzuce od siebie, ze deff przy jakiejś tam ilosci po prostu "przestaje działać"


(...) obrażenia arbuza wiele się nie różnią od 350+ deffa (...)

Infinitum
05-04-2022, 17:49
Tak dorzuce od siebie, ze deff przy jakiejś tam ilosci po prostu "przestaje działać"

Hydrei
05-04-2022, 23:17
Nie potrzebne są uniki, wystarczy duża szybkość oraz obrona, obrony miałem ponad 400 jeżeli dla ciebie jest to ,, za mało za dużo obrywałeś,, to podziękuje.

walka wygrana tylko dzięki unikom dz dobranoc

https://mfo3.pl/r/be94cb344

Asteronitum
05-04-2022, 23:47
walka wygrana tylko dzięki unikom dz dobranoc

https://mfo3.pl/r/be94cb344

Miałeś użyć kostki lodu na początku walki a nie ubić normalnie :confused:

Misiak
06-04-2022, 00:07
Miałeś użyć kostki lodu na początku walki a nie ubić normalnie :confused:

To walka z 1 stycznie 2022.
Hydrei chciał rozwiązać wątpliwości pozostałych dot. znaczenia uników w walce z Arboribusem.

Hydrei
06-04-2022, 11:40
To walka z 1 stycznie 2022.
Hydrei chciał rozwiązać wątpliwości pozostałych dot. znaczenia uników w walce z Arboribusem.

niech ci bóg w dzieciach wynagrodzi