PDA

Zobacz pełną wersję : [#7] Pomoc w statystykach dla poziomów 66-80



Hubiot
08-11-2020, 17:23
W tym temacie prosimy o pomoc/udzielamy jej w przedziale levelowym 66-80.

Bukłak
01-12-2020, 21:33
Witam, potrzebuję informacji jak rozdawać statystyki na poziomach 71 - 80. Interesują mnie jak najbardziej uniwersalne statystyki do przechodzenia fabuły.
Do tej pory trzymałem się poradników poziomowych ale kończą się one na zakresie 65-70. Oczywiście brałem pod uwagę rozdawanie automatyczne ale bardzo się ono różni od tego co jest umieszczone w poradnikach poziomowych (chyba największą różnicą jest sugerowana ilość szczęścia u maga, skąd taka rozbieżność?).

Moje obecne statystyki(mag 70 poziom):
HP 130
MP 60
Atak magiczny 186
Obrona 75
Obrona magiczna 75
Szczęście 47
Szybkość 187

Proszę o radę czy skorzystać z rozdania automatycznego które w tej chwili (77 poziom) sugeruje dawanie wszystkiego w szczęście, mp i hp?
Czy może ktoś zaproponuje jakieś innego rozdanie statystyk?

Clover
02-12-2020, 12:38
Witam, potrzebuję informacji jak rozdawać statystyki na poziomach 71 - 80. Interesują mnie jak najbardziej uniwersalne statystyki do przechodzenia fabuły.
Do tej pory trzymałem się poradników poziomowych ale kończą się one na zakresie 65-70. Oczywiście brałem pod uwagę rozdawanie automatyczne ale bardzo się ono różni od tego co jest umieszczone w poradnikach poziomowych (chyba największą różnicą jest sugerowana ilość szczęścia u maga, skąd taka rozbieżność?).

Moje obecne statystyki(mag 70 poziom):
HP 130
MP 60
Atak magiczny 186
Obrona 75
Obrona magiczna 75
Szczęście 47
Szybkość 187

Proszę o radę czy skorzystać z rozdania automatycznego które w tej chwili (77 poziom) sugeruje dawanie wszystkiego w szczęście, mp i hp?
Czy może ktoś zaproponuje jakieś innego rozdanie statystyk?

2600 hp... dlatego nie polecam forumowego poradnika statów. Ogółem staty automatyczne proponują w przybliżeniu:
-2 punkty hp, ataku i speeda co poziom
-1 punkt obrony i obrony magicznej co poziom
-1 punkt many i szczęścia (u maga) lub 1,5 punkta szczęścia i 0,5 punkta many (u woja) co poziom.

Staty automatyczne u woja działają, u maga są okej, ale nie wybitne. polecam trochę zmodyfikować rozdawanie na jeden z tych sposobów:
1.mag w mp: rozdawaj 1,5 punkta w mp i 0,5 w lucka co poziom
2.tradycyjny mag pvp: co poziom wykonujesz ponownie 2 pierwsze punkty z statystyk automatycznych, po czym pozostałe 2:
a)dajesz w atak i speeda, jeśli nie przekroczyłeś limitu
b)dajesz w mp i lucka jeśli atak i speed osiągnęły limit.
3.ew. coś pomiędzy, np 1 punkt w mp zawsze, a ten ostatni punkt do rozdawania między speedem, atakiem magicznym, a luckiem, tak jak w sposobie drugim

Osobiście polecam sposób pierwszy, był dla mnie najwygodniejszy, ale to już jak wolisz.

Bukłak
02-12-2020, 19:27
Dzięki za pomoc, świetnie wszystko wyjaśniłeś. Bardzo pomogłeś:D

JarseQ
06-01-2022, 11:08
Zmienić coś w tych statystykach jeżeli mają być na otchłań?
Woj.
HP 180
MP 50
Atak 165
Obrona 95
Obrona magiczna 95
Szczęście 80
Szybkość 195

Encyklompendium
05-06-2023, 17:38
Wykonałam darmowy reset statystyk, wszystko mam na 10 i mogę je rozdać dowolnie. Jak rozdać statystyki żeby sobie poradzić z bossami które mi zostały? Czekają mnie wojownicy z tego co czytałam, ale nie chcę mieć statystyk tylko żeby wygrywać z wojownikami, chcę też radzić sobie dobrze przy ekspieniu.
Moje atrybuty magiczne to Wiatr i Lód.

Mag 80 lv

Bartolome
19-06-2023, 17:36
Wykonałam darmowy reset statystyk, wszystko mam na 10 i mogę je rozdać dowolnie. Jak rozdać statystyki żeby sobie poradzić z bossami które mi zostały? Czekają mnie wojownicy z tego co czytałam, ale nie chcę mieć statystyk tylko żeby wygrywać z wojownikami, chcę też radzić sobie dobrze przy ekspieniu.
Moje atrybuty magiczne to Wiatr i Lód.

Mag 80 lv

Nie da się udzielić odpowiedzi na to pytanie jednoznacznej. Robisz staty pod eq już posiadane tylko takie są najbardziej efektywne. Istnieje opcja robienia eq pod z góry ustawione statystyki ale jest to sporo droższa metoda. Przy obecnej śmierci gry jak prawie nikt nie wymienia mini to zapewne nawet niemożliwa