PDA

Zobacz pełną wersję : Oznaczanie założonych gemów na liście przedmiotów



ADIHC1
22-07-2011, 01:06
Uzbrojenie jest oznaczane poprzez czerwoną ikonkę E. Dzięki temu mając, np. dwie takie same zbroje, nie sprzedamy komuś tej, która mamy założoną i nie zdziwimy się, że wyjściu z miasta przegrywamy walkę, bo nie mieliśmy na sobie zbroi i gemów. W przypadku gemów (sprzedaży, wymiany) nie mamy tego udogodnienia - nieświadomie możemy sprzedać gem, który akurat mamy na sobie. Założone gemy również powinny być oznaczane czerwoną ikonką E.

A co do samej czerwonej ikonki E, można by pokusić się o jej usprawnienie. Wracając do przykładu z handlem, załóżmy, że mamy dwie Ogrze Zbroje i Zieloną Szatę (i ten profil obecnie mamy aktywny). Przy Zielonej Szacie czerwoną ikonkę E, ale przy Ogrzej Zbroi już nie, znowu możemy sprzedać niewłaściwą sztukę i zdać sobie z tego sprawę dopiero po przegranej walce. Dobrze byłoby, żeby czerwona ikonka E pojawiała się przy każdym uzbrojeniu i przy każdym gemie, który jest założony w jakimkolwiek z naszych profili uzbrojenia.

Jaskier
22-07-2011, 01:07
Dobra propozycja, tylko w przypadku itemu niezalozonego, ale wliczajacego sie w profil, moglaby byc ikonka E, ale np na niebieskim tle.

TeraMisiu
22-07-2011, 08:29
Jak najbardziej ZA. Bardzo dobra propozycja.


Dobrze byłoby, żeby czerwona ikonka E pojawiała się przy każdym uzbrojeniu i przy każdym gemie, który jest założony w jakimkolwiek z naszych profili uzbrojenia.

To można rozbudować/rozszerzyć (tak jak napisał Jaskier):
aktywny ekwipunek: czerwona ikonka
nieaktywny profil: ikonka z innym kolorem

Warrior Master
22-07-2011, 10:15
Przydało byś się to bo jużpare razy sprzedałem swój nie włąśniwy przedmiot możel by tak było KOLOR zielony to że mamy założóny a czerwonony że nie ? :) Może takie kolory bo już każdy będzie wiedział że zielony aktywny a czerwony nie

Tomi
22-07-2011, 12:16
Nie wiem jak z trudnością implementacji, ale pomysł dobry

Jacek
22-07-2011, 12:18
Dodam do listy

Squadron
14-11-2012, 18:56
Gdy przeglądamy swoje gemy, nie wiemy które są aktywne w naszych profilach, dałoby rade to zmienić ?
Ja mam ich sporo, gdy np. chciałbym któryś sprzedać albo przerzucić na inną postać to muszę sprawdzać każdy profil osobno i lukać po ID, który z gemów jest założony.

Doktor Lewatywa
14-11-2012, 18:58
Jestem za.

lokin
14-11-2012, 19:02
Tak samo jak w Ekwipunku i byłoby dobrze ;) Jestem za : >

Jeahok
14-11-2012, 19:32
to by się przydało, jakieś delikatne wyróżnienie założonych gemów (najlepiej również na innych profilach), zawsze, gdy przerzucam komuś gemy speeda, obron, itd. wędrują do niego właśnie moje i nie raz zdarzyło się wejść do walki ogolonym z gemów

skarlet
14-11-2012, 20:05
bardzo przydatne na TAK :D

Dr press
14-11-2012, 20:10
Nic dodać nic ująć , jestem na tak !!

Ice Axe
15-11-2012, 18:32
Dobry pomysł , myślę że zostanie zrealizowany.

Tomi
15-11-2012, 21:48
Pożyteczny pomysł. O ile nie będzie zbytnio obciążający (niektórzy mają po kilkanaście profili) to raczej zostanie zrealizowany.