PDA

Zobacz pełną wersję : Moderator działu rozmowa.



Dziedzicuwka
02-11-2020, 21:55
Dobry wieczór, jak za pewnie wiecie, parę dni temu moderator działu rozmowa się skasował, co za tym idzie - rozmowa została bez moderatora. Aktualnie panuję tam spam, od spamerskich tematów aż po tematy botów, związku z tym proponuję otworzyć rekrutację na moderatora rozmowy, bądź przydzielenie tam kogoś. Przypominam że ten dział to jeden z najaktywniejszych teraz działów na forum, dlatego polecam się pośpieszyć. Pozdrawiam, Dziedzic.
Oczywistym faktem jest to, że ja się najbardziej na to stanowisko nadaję.

Bicek
02-11-2020, 22:49
mogę wrócić :)

Luxferre
03-11-2020, 00:43
Jakie niby masz "spamerskie tematy" w tym dziale? Temat z botem był, fakt, ale jest już skasowany więc nie widzę problemu. Mimo, że nie ma tam przydzielonego moderatora, to wciąż jest to chyba jeden z najlepiej moderowanych działów na forum (propozycje - 6 stron, tematy z 2016 roku; błędy - pozamykane tematy które z jakiegoś powodu dalej tam stoją; handel akurat też jest dobrze moderowany).

Hide
03-11-2020, 01:28
mogę wrócić :)

Bicek może wrócić :)

Squadron
03-11-2020, 01:34
mogę wrócić :)


Bicek może wrócić :)

Pozwalam

proof
03-11-2020, 12:12
nie widzę żadnych spamerskich tematów, a sam temat z "sufitami napinanymi" był niegroźny i praktycznie nieszkodliwy (brak wulgaryzmów, ataków itd.). Wystarczyło, żeby pozostałe osoby (w tym autor tematu) w nim nie spamowały :)
Jak administracja ogłosi rekrutację to pierwsi się o tym dowiecie.