PDA

Zobacz pełną wersję : Skarga na moderację



Antybristler II
24-10-2020, 18:37
Moderatorzy proof i Yourshadow nie potrafią odpowiedzieć w temacie, ale bardzo lubują się w docinkach i podśmiechujkach z użytkowników na shoutboxie. I to nie jest pierwsza taka sytuacja. Moim zdaniem nie tak powinien zachować się ktoś z taką funkcją.

Ponadto często bez ostrzeżenia kasowane są moje (i pewnie nie tylko) posty nad którymi często poświęciłem sporo czasu. Ale wiadomo, lepiej skasować szybko, bo jeszcze ktoś przeczyta coś sprzecznego z wizją moderacji i zacznie kwestionować ich decyzje.

proof
24-10-2020, 18:44
Co ten temat ma na celu? Rozumiem rozgoryczenie związane z odrzuceniem prośby o powrót na testowy, ale nie musisz się na nas wyżywać

nie potrafią odpowiedzieć w temacie
w jakim temacie i na co? ktokolwiek ma obowiązek by udzielać informacji na każdy temat? Nie sądzę

YourShadow
24-10-2020, 18:45
W sensie chodzi ci o to, że napisałem, że nie masz racji co do opłacalności ścinania drzew?

Pirrat
24-10-2020, 18:47
Za dużo oczekujesz, a w szczególności tego, że obecna moderacja będzie przestrzegać regulaminu, bo nawet jak go łamię to administrator olewa taką skargę.

Antybristler
24-10-2020, 18:53
Kiedyś pisałem że najlepiej się przyzwyczaić do takiej "normalności". Albo akceptujesz taką "normalność", jeśli nie to najlepiej skasować konto, bo innej normalności nie będzie.

DEWASTATOR Leon Full
24-10-2020, 18:57
Nie wolno ich wywalić... i zastąpić kimś innym bo może wejdzie ktoś jeszcze gorszy. Sugeruję całkowite wywalenie moderacji z tego forum, liberalizację wolności słowa i interwencje admina tylko w ostateczności.

Violetta Valery
24-10-2020, 19:03
Antybristler w ankiecie zaznaczył opcję że jest zadowolony z pracy tych moderatorów, więc temat spokojnie można usunąć ze względu na wewnętrzną sprzeczność :)

PS: Proszę odliczyć mój głos "na tak" i dodać do "na nie". Zwykły missclik

Stara Gwardia
24-10-2020, 19:10
Antybristler w ankiecie zaznaczył opcję że jest zadowolony z pracy tych moderatorów, więc temat spokojnie można usunąć ze względu na wewnętrzną sprzeczność :)

Tak jak twój post :)

I może ja też teraz jestem ignorantem i pisze prześmiewcze posty? Ja się nie dziwię, że forum funkcjonuje jak funkcjonuje skoro wszyscy sobie piszą takie Trololololo posty, a potem "bo mi posta usunął". Co do tej af*ry to nie ma to żadnego związku z forum, więc nie wiem czemu zostało poruszone. No i wystarczy spojrzeć na posty tych niezadowolonych i się zaśmiać z tych P O T Ę Ż N Y C H argumentów.

Edit: Co do SB to nie wiem czego oczekujecie, że wszyscy sobie będą rozmawiać na luziku jak gdyby nigdy nic, a oni mają być jakimiś snobami, którzy nic nie piszą tylko kneble dają? No jak taki jest poziom rozmów na sb, to do takiego się dostosowują;)

Lucy Gray
24-10-2020, 19:36
Tak jak twój post :)

Ja się nie dziwię, że forum funkcjonuje jak funkcjonuje skoro wszyscy sobie piszą takie Trololololo posty, a potem "bo mi posta usunął". Co do tej af*ry to nie ma to żadnego związku z forum, więc nie wiem czemu zostało poruszone. No i wystarczy spojrzeć na posty tych niezadowolonych i się zaśmiać z tych P O T Ę Ż N Y C H argumentów.



Niektórzy piszą śmieszne posty, ale nie oznacza to, że moderatorzy mogą się z nich śmiać na SB, gdzie wydaje im się, że nikt tego nie widzi.
Sam tego często doświadczyłem. Myślałem, że tak ma być, że to tylko moja opinia, że tak nie powinno być. Ale się myliłem. Nie tylko ja uważam zachowanie kilku moderatorów na karygodne.

Głosuje, że jestem zadowolony z pracy modów, ale mój głos nie dotyczy wszystkich.

Dorek
24-10-2020, 20:41
Już od dawna można zauważyć, jak osoby posiadające jakiekolwiek uprawnienia na forum nagminnie ich wykorzystują.
Takie tematy nie mają sensu. Sam Krycha udowodnił już, że nie wyciąga żadnych konsekwencji z takowego zachowania.

Jeszcze zahaczając o temat z przekrętem o artefakt. Gracze nie zostali poinformowani w żaden sposób przez osoby w to zamieszane jak i samego Tomiego, czy jakiekolwiek działania zostały podjęte w tej sprawie.

Wniosek jest tylko jeden VV


Kiedyś pisałem że najlepiej się przyzwyczaić do takiej "normalności". Albo akceptujesz taką "normalność", jeśli nie to najlepiej skasować konto, bo innej normalności nie będzie.

Dodatkowo


Co ten temat ma na celu? Rozumiem rozgoryczenie związane z odrzuceniem prośby o powrót na testowy, ale nie musisz się na nas wyżywać

w jakim temacie i na co? ktokolwiek ma obowiązek by udzielać informacji na każdy temat? Nie sądzę

Nie podoba mi się twój roszczeniowy ton jak i zachowanie jakim się posługujesz wraz z twoim (Fanem/Hypemenem/klonem?) Yourshadow na sb. Wymagacie od graczy szacunku i szanowania waszej pracy, gdzie sami takowego szacunku nie odwzajemniacie. No i chyba dodawać nie muszę, że osobom z taką rangą na forum po prostu nie wypada się tak zachowywać? ;)

Podsumowując: Smutno się na to patrzy, jak skład forum zmienił się przez laty. Z doświadczonych, lubianych moderatorów do nagminnie nadużywających żartów z JP2 nastolatków.

Antybristler II
24-10-2020, 21:15
Co ten temat ma na celu? Rozumiem rozgoryczenie związane z odrzuceniem prośby o powrót na testowy, ale nie musisz się na nas wyżywać


Pierwsze słyszę :eek:
Ostatnią wiadomość jaką otrzymałem od Tomiego jest to, że dostanę dostęp na testowy na potrzeby solucji. Myślałem, że zwłoka jest ze względu na to, że gracze jeszcze nie przeszli Nordii na tyle, żeby im solucję podawać, a tu jednak chyba przekonaliście Tomiego, żeby mnie nie wpuszczać. Dzięki za info.

A temat powstał dlatego, że właśnie nie podoba mi się to co się dzieje na forum.

- - - - - - - - - -

A ankietę zwyczajnie źle zaznaczyłem. Ludzki błąd.

Azekar
24-10-2020, 21:39
Będę szczerym. Zwisa mi to i powiewa, dziękuję za uwagę.~redakcja

Antybristler II
24-10-2020, 22:07
Będę szczerym. Zwisa mi to i powiewa, dziękuję za uwagę.~redakcja

I po tym można zobaczyć jak forum stoczyło się do rynsztoka. Przypominam, że dawniej wielkie oburzenie wywołało moje stwierdzenie "wystarczy włączyć mózg".

A teraz reprezentanci forum piszą o zwisaniu i powiewaniu i podpisują jako redakcja i jest okej.

Azekar
24-10-2020, 22:11
Podpisuję jako redakcja, bo taką mam rangę. No shit, Sherlock. Nie mam nic do Ciebie czy kogokolwiek z tego forum, więc nie mam zamiaru toczyć dramy. Najzwyczajniej mnie to nie interesuje, bo nie mam żadnego problemu. Nawet jeśli bym miał to wolałbym wyjaśnić to w 4 oczy z daną osobą niż zakładać na forum tematy, w których wylewam swoje gorzkie żale. :)

Jeśli robienie sobie najzwyklejszych żartów jest dla Ciebie rynsztokiem to pozostaje mi serio współczuć.

Violetta Valery
24-10-2020, 22:14
Ciekawe jak można z którymkolwiek z nich o czymś porozmawiać skoro blokują wiadomości na forum :confused:

Azekar
24-10-2020, 22:18
A widzisz w tym coś dziwnego? Ja niezbyt. Też mam zablokowane wiadomości, bo nie chciałbym dostawać płaczu na skrzynkę. Przy okazji serio sądzisz, że ktoś chciałby czytać argumenty wyssane z palca, które nie mają w rzeczywistości żadnego odzwierciedlenia? A nawet jeśli to żadna osoba, która zarzuca cokolwiek nie potrafiłaby tego poprzeć. Anyway i tak byście nic tym nie zdziałali, bo tu liczy się tylko zdanie Krychy.

Squadron
24-10-2020, 22:38
Co mam zaznaczyć jeśli jestem zadowolony z tego co prezentuje sobą tylko jeden z wyżej wymienionych, a drugiemu nie powierzyłbym nawet sprzątania publicznego szaletu?
że nie jesteś zadowolony ponieważ co najmniej jeden cie nie zadowala

Fuckinslayin
24-10-2020, 23:35
Boli was to, że pierwszy raz musaraj ma szanse uczciwie zarobić

Clover
24-10-2020, 23:42
Edit: Co do SB to nie wiem czego oczekujecie, że wszyscy sobie będą rozmawiać na luziku jak gdyby nigdy nic, a oni mają być jakimiś snobami, którzy nic nie piszą tylko kneble dają? No jak taki jest poziom rozmów na sb, to do takiego się dostosowują;)

Jak najbardziej prawda. Osobiście nie spotkałem się z usuwaniem moich postów, nie licząc jednego, odnośnie którego wyjaśniłem sprawę i wstawiłem go normalnie ponownie. Sb jest miejscem praktycznie bez nadzoru. Jak będziesz spamował, czy prowokował kłótnie, to dostaniesz knebla, nic w tym dziwnego, praktycznie cała reszta zachowań jest dozwolona, więc i moderatorzy tam wyluzowują i można z nimi normalnie pogadać na zasadzie użyszkodnik-użyszkodnik, a nie mod-kandydat na bana. Nie mam co do ich pracy jako admini żadnych zastrzeżeń, jak miałem, to się osobiście tym zająłem i już nie mam najmniejszego problemu.

- - - - - - - - - -


Wymagacie od graczy szacunku

Chyba mnie dawno na sb nie było, bo ja tam nie pamiętam, by tam ktokolwiek wymagał szacunku. Może poza musem, który wymagał spokoju na sb, cała reszta regularnie pokazywała, że ma wszystkich innych na tym sb w poważaniu. Zarówno modzi, jak i użyszkodnicy.

Azekar
24-10-2020, 23:50
Boli was to, że pierwszy raz musaraj ma szanse uczciwie zarobić

Ma szansę dziś uczciwie zarobić*

- - - - - - - - - -


Jak najbardziej prawda. Osobiście nie spotkałem się z usuwaniem moich postów, nie licząc jednego, odnośnie którego wyjaśniłem sprawę i wstawiłem go normalnie ponownie. Sb jest miejscem praktycznie bez nadzoru. Jak będziesz spamował, czy prowokował kłótnie, to dostaniesz knebla, nic w tym dziwnego, praktycznie cała reszta zachowań jest dozwolona, więc i moderatorzy tam wyluzowują i można z nimi normalnie pogadać na zasadzie użyszkodnik-użyszkodnik, a nie mod-kandydat na bana. Nie mam co do ich pracy jako admini żadnych zastrzeżeń, jak miałem, to się osobiście tym zająłem i już nie mam najmniejszego problemu.

No i widać, że Ty przynajmniej korzystasz z organu zwanego mózgiem. Który w ramach ciekawostki - składa się w 60% z tłuszczu, co czyni go najtłustszym organem w naszym ciele. Więcej tłuszczu ma tylko brzuch pewnego użytkownika. Jeśli któryś mod ma zablokowane wiadomości na forum to można go łatwo złapać na sb czy w gierce i wyjaśnić problem. W ostateczności pozostaje Krycha.

Krycha
25-10-2020, 00:20
Przede wszystkim proszę o PW z opisem sytuacji i dowodami potwierdzającymi nieuzasadnioną działalność moderatora - w takim wypadku mogę w ogóle zacząć rozmowę.

Zdaje sobie sprawę, że panuje pewne niezadowolenie, nie będę natomiast dyskutował bez dowodów. Sam również nie chce mieć w kadrze osób, które trzeba "pilnować", bo kompletnie nie o to chodzi. A, niestety, to już nie pierwsza skarga.

Co do wiadomości prywatnych - każdy moderator otrzymał OBOWIĄZEK włączonych PW. Nie obchodzą mnie prywatne pobudki, natomiast nie wyobrażam sobie, żeby członek kadry nadal - pomimo mojego nakazu - PW wyłączał. Również w takich sytuacjach, gdy nie można do kogoś napisać, proszę o zgłoszenie sprawy.

Czekam na dowody w PW, wtedy dopiero mogę coś zrobić, bo takie gadanie, że "moderator X be, a moderator Y jeszcze gorszy" do niczego nas nie doprowadzi.