PDA

Zobacz pełną wersję : Targ i Depozyt



Gortalon
18-07-2011, 21:27
Witam, jeśli oddajemy przedmioty na targ, który jest w każdym mieście, na grafice targu wyraźnie widać że przedmioty ma przy sobie, to czemu jak oddajemy na targ i płacimy za % za sprzedasz Gerwazemu, to czemu zajmuje się miejsce w depozycie ? złotej skrzyni otwieranej tylko przez nas? Bez sensu, powinien on brać to na swoje wozy a nie zapychać nam depozyt :/

I czemu jak jesteśmy na Targu możemy korzystać z depozytu?? jak skrzynia jest pól miasta dalej.

Coni
18-07-2011, 22:02
A gdzie tu propozycja?

Nyhariel
18-07-2011, 22:09
To po pierwsze, a po drugie tak ciezko wyjac cos z depozytu i wrocic na targ? Ja rozumiem, ze klikanie myszka, badz stukanie w klawiature moze byc dla niektorych uciazliwe, ale nie przesadzajmy.

Adeaem
18-07-2011, 22:13
Tu chyba bardziej koles mierzyl w logike tego zajscia. Ze niby dlaczego stojac przy targu mozna zajrzec do skrzyni depozytu bedacej kilka pol dalej na mapie i dlaczego targ jest z depozytem powiazany. Stary wiem o co Ci chodzi, sam tez nie rozkminiam, jestem z Toba calym sercem!

Tomi
18-07-2011, 22:16
Naprawdę chcecie biegać z targu do depozytu, aby coś sprawdzić/wyjać? To jest w jednym miejscu dla wygody użytkowania. Nie przesadzajmy z tym realizmem - prawie wszystko można by w ten sposób zakwestionować.

Ash
18-07-2011, 22:21
Nie, to tylko szukanie dziury w całym. Ja pierw musiałem poczytać 3 razy post autora, bo nie wiedziałem o co mu chodzi.

Doktor Lewatywa
18-07-2011, 22:38
Kolego, a bardziej realistyczne by było gdyby przedmiot z wygranej aukcji pojawiał się nagle w plecaku gdy jesteś w jakiejś zapuszczonej jaskini? :)