PDA

Zobacz pełną wersję : Zadania z różnych okazji np. świąt



ZELERRbot
17-07-2011, 19:02
Witam,

Z góry informuję, że nie wiem czy już padła taka propozycja.

Chciałbym zaproponować pojawianie się specjalnych świątecznych zadań dla każdego gracza (zadanie musi być łatwe by pierwsze poziomy też mogły je wykonać, np. w rodzinnym mieście, podobne do tego by zerwać kwiaty na grób) a nagrodą byłoby ubranie ... np w Halloween był by strój duszka a w święta wielkanocne ubranie królika jak i ubranie mikołaja w grudniu itd
Zadanie trwałoby kilka dni w zależności od trudności zadania.

Pamiętam z MFO 2 że pojawiało sie kilka ubrań w grudniu ale były dostępne chyba przez miesiąc.
Te zadanka za wykonane zadanie były by na stałe (jak by były kupione) :)

Gubol
17-07-2011, 19:09
fajny pomysł popieram ; )

Falkon
17-07-2011, 19:59
Ja też masz mój głos :P

Warrior Master
17-07-2011, 23:42
O coś kolejnego co by nam urozmaiciło nam grę :) TAk jestem na tak ^^

Jaskier
18-07-2011, 00:25
Na 99% obstawiam, ze cos takiego bedzie (stroje), mozliwe, ze nawet bez specjalnego questa, quest pewnie bylby poprostu dodatkiem.

Mita bank
18-07-2011, 01:32
będzie pewnie ;P tylko na razie admini skupiają sie na fabule i miastach, a nie na tych okazyjnych questach, wszystko po to żeby nowy gracz jak przyjdzie to mógł pograć trochę dłużej niż 1-2miesiące zanim dojdzie do końca fabuły :)
a questy możliwe że będa na przedziały lvl'owe i od tego ich trudnosć będzie zależeć :P

ADIHC1
18-07-2011, 01:43
Z góry informuję, że nie wiem czy już padła taka propozycja.
A minusa chcesz za lenistwo? ;)

Jak pojawią się pomocnicy do tworzenia map/questów, to takie eventy pewnie będą miały miejsce.

MaX Zino
18-07-2011, 09:28
Jak najbardziej na tak :D
Mogłyby się pojawić do kupienia (dajmy na to za 40MF) stroje bardzo dobrze znanych nam postaci np. spidermana, batmana, assassyna, wiedźmina, mógłby być też Darth Vader (chyba tak to się pisze :P), Sherlocka Holmesa, Harrego Pottera, klona z Gwiezdnych Wojen, Frodo z LoTR

Bardzo urozmaiciłyby te postacie MFO3 :P

Chaos
18-07-2011, 09:33
@up
Coś takiego?
https://untamed.wild-refuge.net/images/rpgxp/darthvader.png

Co do twojego pomysłu to jest na Nie!
Bo mfo to nie star wars.

Mita bank
18-07-2011, 14:23
jak juz wybierać postacie filmowe/z kreskówek/anime to niech bardzo nie odstają od klimatu mfo ;]
takie postacie mogłyby sie pojawiać właśnie za te eventy :P nie jako odblokowany strój tylko żeby właśnie po ukończeniu eventu można było go odblokować (miałoby się na to tydzień)

ZELERRbot
18-07-2011, 18:06
@up
Coś takiego?
https://untamed.wild-refuge.net/images/rpgxp/darthvader.png

Co do twojego pomysłu to jest na Nie!
Bo mfo to nie star wars.

czy ja coś wspomniałem o star wars ??!!??!!
Miałem na myśli świąteczne a nie filmowe,
Filmowe to była propozycja MaX Zino
Więc czemu moja propozycja na nie

Seraventiis
19-07-2011, 19:50
No, na pewno nie Darth Vader itp. Ale jeśli postacie nie odstawały by za bardzo od klimatu (Np. Robin Hood) To czemu nie? :d