PDA

Zobacz pełną wersję : Ignorowanie na czas nieokreślony



Bukłak
29-07-2020, 20:40
Proponuję dodać opcję ignorowanie gracza na dłużej niż 90 dni, najlepiej na stałe.
Dodatkowo przydałaby się możliwość wpisania komentarza do ignora w celu opisania za co zablokowaliśmy danego gracza.

Mając na liście ignorowanych kilkadziesiąt osób uciążliwe jest że muszę co jakiś czas każdemu "odnowić" blokadę na 90 dni i kompletnie nie pamiętam kogo za co zablokowałem.

Antybristler II
29-07-2020, 20:41
I trochę więcej slotów do listy ignorowanych by się przydało.

Bukłak
29-07-2020, 20:52
A to nawet nie wiedziałem że jest jakiś limit, póki co szczęśliwie go nie osiągnąłem. Ale jeśli jest to jak najbardziej, to również powinni wprowadzić.

Antybristler
29-07-2020, 21:15
Każdy powinien mieć prawo do drugiej szansy i zmiany postawy, dlatego nie było ignorów całkowitych. Po 90 dniach jest szansa na odnowienie relacji, kto nie skorzysta to kolejna szansa za kolejne 90 dni.

Stara Gwardia
29-07-2020, 21:21
Każdy powinien mieć prawo do drugiej szansy i zmiany postawy, dlatego nie było ignorów całkowitych. Po 90 dniach jest szansa na odnowienie relacji, kto nie skorzysta to kolejna szansa za kolejne 90 dni.

Nie do końca, są osoby poprotu przedłużające ignory, przez co wcale nie mamy szansy do nich napisać.

Antybristler
29-07-2020, 21:23
No trudno, trzeba się z tym pogodzić, każdy ma prawo ignorować kogo chce i jak długo chce, ja jednak zachęcam do nieprzedłużania kar bez powodu.

Bukłak
29-07-2020, 22:25
Jeśli ktoś nie chce dawać drugiej szansy to jego wybór i nie powinniśmy ograniczać ludziom wyboru. Ktoś preferuje grę solo i najchętniej ignorowałby wszystkich graczy to jego sprawa. Chyba taki jest sens opcji ignoruj, po co narzucać komuś na siłę kontakt z innymi graczami.
Ja natomiast ignoruję tylko czat więc zawsze można do mnie napisać wiadomość za co ma ignora - i parę razy tak się zdarzyło co zwykle kończy się zdjęciem blokady.

W moim przypadku musiałem przez 9 lat gry - luźno szacując - przynajmniej z tysiąc razy przedłużać okres ignorowania. To spora upierdliwość dla gracza który zwyczajnie chce spokoju od pytań o minibossy i handel.

Clover
29-07-2020, 22:44
Jeśli ktoś nie chce dawać drugiej szansy to jego wybór i nie powinniśmy ograniczać ludziom wyboru. Ktoś preferuje grę solo i najchętniej ignorowałby wszystkich graczy to jego sprawa. Chyba taki jest sens opcji ignoruj, po co narzucać komuś na siłę kontakt z innymi graczami.
Ja natomiast ignoruję tylko czat więc zawsze można do mnie napisać wiadomość za co ma ignora - i parę razy tak się zdarzyło co zwykle kończy się zdjęciem blokady.

W moim przypadku musiałem przez 9 lat gry - luźno szacując - przynajmniej z tysiąc razy przedłużać okres ignorowania. To spora upierdliwość dla gracza który zwyczajnie chce spokoju od pytań o minibossy i handel.

No masz taki wybór, nikt ci nie blokuje przecież przedłużania ignora. Prawda jest jednak taka, że sam nie pamiętasz po tych 3 miesiącach za co był ignor, więc nie wiem, jaki jest sens przedłużać. Zgadzam się, pytania o mini i handel są upierdliwe, też nie raz za nie ignorowałem, ale 3 miechy spokoju wystarczą jak na moje. Jak znowu zapytają, to znowu wlepię na 3 miechy, nie muszę pamiętać o przedłużaniu. Też nie musisz pamiętać o przedłużaniu, wystarczy odświeżyć, gdy znowu się pojawi.

Bukłak
29-07-2020, 22:55
Prawda jest jednak taka, że sam nie pamiętasz po tych 3 miesiącach za co był ignor, więc nie wiem, jaki jest sens przedłużać.

Sens jest taki żeby nie wyświetlały mi się denerwujące podświetlone okienka czatu. Siedząc afk na świetlikach przez kilka lat dostałem tysiące spamowych wiadomości, gdyby była opcja stałego ignora to ilość spamu ograniczyłoby o ponad 90%.

lejdis
29-07-2020, 22:57
Sens jest taki żeby nie wyświetlały mi się denerwujące podświetlone okienka czatu. Siedząc afk na świetlikach przez kilka lat dostałem tysiące spamowych wiadomości, gdyby była opcja stałego ignora to ilość spamu ograniczyłoby o ponad 90%.

przestań się mazać, masz opcję zablokowania całego chatu jak siedzisz na świetlikach, to korzystaj z tego

Bukłak
30-07-2020, 00:13
Całkowite blokowanie czatu to nie rozwiązanie gdy chcesz rozmawiać z normalnymi ludźmi i uniknąć spamu. Nie widzę żadnego rozsądnego powodu dla braku możliwości ignorowania na stałe.

Kim siedzę bo lubię, nie to jest istotą tematu.

Widzę że temat nie ma pozytywnego odzewu, myślę że można uznać za zamknięty.

Azekar
30-07-2020, 00:23
Na dobrą sprawę, nie widzę przeciwskazań dla ignorowania na stałę jednym kliknięciem. Jeśli ktoś lubi grać całkowicie sam to niech gra. Osobiście na tak, bo sam zablokowałbym permanentnie kilku delikwentów, a czasem zapominam odnowić ignora.

Antybristler II
30-07-2020, 00:31
A znacie to uczucie, kiedy ignorowana osoba pisze do innych, żeby napisali nam, żebyśmy odignorowali typa? Najgorzej :(

Blizzard
30-07-2020, 02:44
https://youtu.be/jGm94Rz-ptk?t=37

Patrzcie kurła, kiedyś to było, tak się ludzi ignorowało jak pan GM Żyga. Jeden klik i delikwent wyłączony na amen. Tak trzeba żyć. Zróbcie zawody, kto zbierze największą listę osób ignorowanych permanentnie, później jakaś pamiątka z dedykacją. Top rankerzy napiszą, że układają dla każdego pro elo staty, Kompania Żydowska ogłosi, że rozdaje hajs za darmo, Antybristler II znaczy pierwotny zrobi konkurs na rysunek żółwia, Antybristler, znaczy MapY zrobi pięćdziesiąty test wiedzy o mfo (w 2 zająłem miejsce na podium w v2, dzięki MapY). I cyk, cały spam do ignorowanych.

Musaraj, nie kasuj mojego postu, bo był od serca.

Fang
30-07-2020, 13:27
Mi obojętne, oraz przydałaby się Ankieta aby każdy mógł oddać swój głos.

Bukłak
30-07-2020, 13:58
Ankieta dodana, można zaznaczać kilka odpowiedzi.

damianxp
30-07-2020, 17:20
Całkowite blokowanie czatu to nie rozwiązanie gdy chcesz rozmawiać z normalnymi ludźmi i uniknąć spamu. Nie widzę żadnego rozsądnego powodu dla braku możliwości ignorowania na stałe.

Kim siedzę bo lubię, nie to jest istotą tematu.

Widzę że temat nie ma pozytywnego odzewu, myślę że można uznać za zamknięty.

Jak afkujesz na świetlikach i chcesz by do ciebie pisało kilka osób to po prostu blokujesz otwieranie nowych czatów, a zostawiasz otwarte tylko te, na których normalnie piszesz i po problemie

Antybristler
30-07-2020, 17:38
To wnoszę o zwiększenie czasu ignorowania do 6 miesięcy, wprowadzić można to praktycznie natychmiast - kilkanaście sekund przeróbek w kodzie.
Ban całkowity chyba nie jest celem tej gry.

Nie wiem ile wynosi limit ignorowanych, jednak jeśli jest nieduży można go nieco zwiększyć, by jednak na tej liście były osoby które zasłużyły na ignora, a nie dla zasady - wszyscy.

Poza tym widziałbym opcję taką, która by informowała przez ilu graczy jestem ignorowany, a także przez kogo.

lejdis
30-07-2020, 23:48
Poza tym widziałbym opcję taką, która by informowała przez ilu graczy jestem ignorowany, a także przez kogo.


po to żeby zobaczyć że jak ktoś zdjął knebelka to od razu spamić ? Albo robić głupie zabawy pt. kto zbierze więcej ignorów ?

jejak
31-07-2020, 00:33
po to żeby zobaczyć że jak ktoś zdjął knebelka to od razu spamić ? Albo robić głupie zabawy pt. kto zbierze więcej ignorów ?

Dokładnie!