PDA

Zobacz pełną wersję : Wspólne aukcje na wszystkich postaciach



Fuckinslayin
20-07-2020, 16:37
Proponuję dodanie wspólnych aukcji, tak jak to było z depozytem. Wiadomości o kupieniu, bądz wygrania licytacji będą trafiały na główną postać

Clover
20-07-2020, 16:45
bez sensu, wolę jak jest tak jak jest, od handlu mam specjalną postać, wolę dostawać wiadki tam, a nie na główną.

Luxferre
20-07-2020, 16:50
bez sensu, wolę jak jest tak jak jest, od handlu mam specjalną postać, wolę dostawać wiadki tam, a nie na główną.

to może dodać jakąś możliwość wyboru czy chce się wiadomości np. na aktualnie zalogowanej postaci (o ile to możliwe), czy tylko na tej, z której licytujemy

SebiKsus
20-07-2020, 17:31
to może dodać jakąś możliwość wyboru czy chce się wiadomości np. na aktualnie zalogowanej postaci (o ile to możliwe), czy tylko na tej, z której licytujemy

to już sens ma ;)

Luxferre
20-07-2020, 22:39
Podstawowe pytanie: Po co?
Mnie na przykład po to, że mam postać która tylko siedzi w mieście i licytuje. Więc jak ktoś mnie przebije to nie zobaczę tego na głównej postaci dopóki się nie wyloguję.

Luxferre
21-07-2020, 14:04
Też nie uważam żeby było to jakoś szczególnie potrzebne, ale skoro komuś się przyda to nie mam nic przeciwko. Sam też bym czasami na tym skorzystał.

Patryk Szczęście
04-08-2020, 23:52
Podobnie jak możemy ustawić postać główną, proponuję, aby była opcja ustawienia postaci handlowej w panelu gracza, jak i możliwość usunięcia tego ustawienia. Jeśli konto posiada postać handlową, tylko ta postać będzie otrzymywała wiadomości o aukcji.