PDA

Zobacz pełną wersję : Mały Szybki Problemik



Lilka II
12-07-2020, 19:07
Witam szanowną społeczność,
Mam pewien bardzo bolący mnie problem, otóż nie mogę ustawić sobie awatara ani nic tutaj, ponieważ system odmawia mi posłuszeństwa, czy ktoś mógłby (nie wiem jak) mi pomóc?

Z góry dziękuję i pozdrawiam :)

Hyżek
12-07-2020, 19:22
Musisz mieć 100 + postów.
Daj reputa ;)

Antybristler II
12-07-2020, 19:26
Wymagania postowe to najgorsze co można wprowadzić, bo zachęca do pisania byle czego, żeby tylko sobie odblokować tak podstawową rzecz na forum jak avatar...

Vigor
12-07-2020, 19:31
Musisz mieć 100 + postów.
Daj reputa ;)

Można też mieć awatar za miesięczny staż.

Ale reputa ci dam

Fresher
12-07-2020, 19:32
Kiedyś trzeba było mieć 100 postów lub mieć konto x czasu (sam jestem tego przykładem) a ten warunek raczej spełniasz.

Lilka II
12-07-2020, 22:26
Wymagania postowe to najgorsze co można wprowadzić, bo zachęca do pisania byle czego, żeby tylko sobie odblokować tak podstawową rzecz na forum jak avatar...


Można też mieć awatar za miesięczny staż.

Ale reputa ci dam


Kiedyś trzeba było mieć 100 postów lub mieć konto x czasu (sam jestem tego przykładem) a ten warunek raczej spełniasz.

Jak ja z 5 lat tu jestem :( Nie wiem czemu nie da się. A dobry format daje itp. Postów też kiedyś sporo miałam

Hyżek
13-07-2020, 09:21
To , że jesteś tu pięć lat to nie jest tłumaczenie. Tak jak mówiłem ja można mieć awatar za 100 postów lub tak jak mówił Vigor za miesięczny staż.

Stara Gwardia
13-07-2020, 09:48
Wiesz, że jak jest tutaj 5 lat, to ma miesięczny staż?

Lilka II
13-07-2020, 10:22
Wiesz, że jak jest tutaj 5 lat, to mam miesięczny staż?

Ktoś tu umie liczyć xD. Ja już kiedyś ustawiałam i na profilu mam a tu się nie wyświetla, a w sumie chciałam zmienić i wyskakuje błąd. A postów nw ile mam

- - - - - - - - - -

Dokładniej wyskakuje błąd o nieprawidłowości pliku. Moje zdjęcie ma format jpg 120 na 120 pikseli dokładnie

musaraj
13-07-2020, 10:35
Ktoś tu umie liczyć xD. Ja już kiedyś ustawiałam i na profilu mam a tu się nie wyświetla, a w sumie chciałam zmienić i wyskakuje błąd. A postów nw ile mam

- - - - - - - - - -

Dokładniej wyskakuje błąd o nieprawidłowości pliku. Moje zdjęcie ma format jpg 120 na 120 pikseli dokładnie

Spróbuj zahostować np. na imgurze (https://imgur.com) i wrzucić jako link

Lilka II
13-07-2020, 10:56
Spróbuj zahostować np. na imgurze (https://imgur.com) i wrzucić jako link

Komunikat
Nieprawidłowy plik

Zahostowałam na imagurze, wkleiłam link do obrazu i dalej ten sam komunikat

EDIT. Udało mi się za 3 próbą, dzięki za pomoc i proszę o zamknięcie tematu

Hubiot
13-07-2020, 11:02
@summon Bidi
Napisz gdzieś w dziale forum wymagania na Avatara (bo sygnatury mają wyłącznie modzi z tego co mi się wydaje) tak aby raz na zawsze był problem z głowy xd
Tak samo dostęp do HP i SB

musaraj
13-07-2020, 11:02
No to plik jest nieprawidłowy ¯\_(ツ)_/¯

możesz ew. podrzucić mi to sprawdzę czy na moim koncie wchodzi, ale raczej bym kombinował ze zmienianiem formatu czy coś, a nie z błędem forum

Lilka II
13-07-2020, 11:07
No to plik jest nieprawidłowy ¯\_(ツ)_/¯

możesz ew. podrzucić mi to sprawdzę czy na moim koncie wchodzi, ale raczej bym kombinował ze zmienianiem formatu czy coś, a nie z błędem forum

Ale napisałam edit że już weszło ;) Dzięki wielkie za pomoc. Wrzuciłam w konwerter i przerobiłam na jak najmniejszą wagę i weszło