PDA

Zobacz pełną wersję : Knebel na shoutbox



Coni
12-07-2020, 12:23
Hejka dostałem knebel na shoutboxie, nie otrzymałem za to żadnej informacji - od kogo, za co i na jak długo.

Liczę zatem na odpowiedź w tym temacie, wydaję mi się że takie podstawowe informacje przy nadawaniu knebla powinny być podawane.

Pozdrawiam, Coni.

Bicek
12-07-2020, 12:24
no ja po 24 godzinach bym cię odbanowal ewentualnie po 48 Kubuś ;)

Coni
12-07-2020, 12:25
No ale ja się nie czepiam czasu, bo po prostu nie wiem na jaki czas dostałem knebel.
Powód, od kogo i na jak długo - wydają mi się podstawowymi informacjami, które powinny być podawane przy każdym warnie/kneblu/banie czy jakie to forum miało jeszcze opcje.

Squadron
12-07-2020, 12:28
Dokładnie tak, zero informacji zero wiadomości, moderatorzy do przeszkolenia, chociaż wydaje mi się że zawsze taki poziom był.

Ashley
12-07-2020, 12:30
Dokładnie tak, zero informacji zero wiadomości, moderatorzy do przeszkolenia, chociaż wydaje mi się że zawsze taki poziom był.

Miałem ten sam problem, i też to samo myślę :)

Coni
12-07-2020, 12:44
moderatorzy do przeszkolenia, chociaż wydaje mi się że zawsze taki poziom był.
Ciężko mi porównać, bo w sumie naprawdę już tutaj dawno nie byłem i zapomniałem trochę jak było kiedyś. Ale chyba nawet kiedyś jako tako najpierw ostrzegali, upominali, a potem jak coś było nie tak to przynajmniej wiadomo było od kogo mute (wcześniej upominał) i za co.
A tutaj po prostu mi zniknął shoutbox bez słowa i nie dostałem żadnej, ale to żadnej informacji na ten temat.

- - - - - - - - - -

No fajne forum, zabrać shoutbox bez słowa i olać. Od razu aż zachciało się znowu grać i przechodzić tego apdejta.

Azekar
12-07-2020, 12:55
Knebel wiadomo, że za przeklinanie. Jednak samo to, że nie ma żadnej informacji na ile został nałożony, jest nieciekawy. Przy każdym banie czy oscie jest informacja od kogo, za co i na ile. Przy kneblu brak, a to przecież też część forum.

Coni
12-07-2020, 13:03
Eh, dawno tutaj nie byłem. Wydawało mi się, że wyzwiska są zakazane ale same przekleństwa typu np. "kurwa" to nie są problemem.
No jak widać, myliłem się - już dawno nie czytałem regulaminu.
Tak czy inaczej, te podstawowe informacje podczas nadawania kary powinny być podawane zawsze.

musaraj
12-07-2020, 13:32
Z tego co widzę poszedł na 3 dni od YourShadow.

Zamykam.

Coni
12-07-2020, 14:06
Z tego co widzę poszedł na 3 dni od YourShadow.
Okej. Czemu zatem moderator nie dał mi znać że nakłada na mnie mute, za co i na ile? Tylko muszę zakładać tematy żeby się o tym dowiadywać?


Zamykam.
Pytanie powstałe w temacie jest aktualne. Czy to ma tak wyglądać że użytkownicy nie są o niczym informowani czy może warto przemyśleć by jakoś użytkowników informować o tym co jest aktualnie robione z nimi. Jakiś minimalny szacunek miejmy do siebie.

Antybristler II
12-07-2020, 14:14
Ja dostałem bana za minecrafta, więc na tym forum wszystko jest możliwe :D

Clover
12-07-2020, 15:32
Według polityki Krychy, sb to nagroda, więc jak ci nie przysługuje, to ci nie przysługuje i tyle. Nie ma i chyba nigdy, z wyjątkiem może pojedyńczych przypadków nie było info, na ile jest knebel. Jak dostałeś, to dostałeś, sam musiałeś się dowiadywać za co.

- - - - - - - - - -

Jakbyś mi nie wierzył, prosz
https://forum.mfo3.pl/showthread.php?15540-Knebel&highlight=Knebel
Od lat nie informowano.

herbatoholik
12-07-2020, 15:46
Ja dostałem bana za niewinność, a konkretnie za wstawienie skryptu na Arktosa, kiedy była już stoczona z nim walka, więc skrypt napisałem na jej podstawie :)

Lilka II
12-07-2020, 19:07
Dokładnie tak, zero informacji zero wiadomości, moderatorzy do przeszkolenia, chociaż wydaje mi się że zawsze taki poziom był.

[QUOTE=Coni;321558]Ciężko mi porównać, bo w sumie naprawdę już tutaj dawno nie byłem i zapomniałem trochę jak było kiedyś. Ale chyba nawet kiedyś jako tako najpierw ostrzegali, upominali, a potem jak coś było nie tak to przynajmniej wiadomo było od kogo mute (wcześniej upominał) i za co.
A tutaj po prostu mi zniknął shoutbox bez słowa i nie dostałem żadnej, ale to żadnej informacji na ten temat.


No zawsze panował tu pewien nieład i niesprawiedliwość, ale uwierzcie mi że w porównaniu do innych systemów gier tu panuje jeszcze ład i porządek, dawno mnie tu nie było i dużo się pozmieniało na lepsze, ale nie można wymagać od gry która nie przynosi kolosalnych przychodów twórcom, że będzie idealna, a nawet te które taki przychód przynoszą idealnych systemów nie mają

Coni
12-07-2020, 19:37
Jak się ma zarządzanie forum do tego czy gra przynosi zyski czy nie? Skoro jest zarządzane i jest na to czas i chęci, to chyba lepiej żeby było zarządzane lepiej jak gorzej. Dlatego warto proponować poprawki, sugestie nt działania serwisu itd.

Lilka II
12-07-2020, 19:53
Jak się ma zarządzanie forum do tego czy gra przynosi zyski czy nie? Skoro jest zarządzane i jest na to czas i chęci, to chyba lepiej żeby było zarządzane lepiej jak gorzej. Dlatego warto proponować poprawki, sugestie nt działania serwisu itd.

No nie okłamujmy się tu wszystko jest z opóźnieniem, polecam zaprojektować swoją własną grę online ze społecznością, założyć własne forum gdzie będą się przewijały setki, jak nie tysiące ludzi i mieć garstkę ludzi do ogarniania tego syfu. Porady, pomysły zawsze są spoko, ale twój post brzmi jak żądanie. Nigdy nie było mówione za co jest ban na sb i skoro to działa to po co się w to zagłębiać. Pamiętam, że jak post był niestosowny albo komentarz to zawsze było mówione na pw co dokładnie a co do ściągnięcia nieokreślonych banów to już tylko dobry gest adminów lub modów danej społeczności ludzi, ponieważ w 99% przypadków jest on słuszny a zawsze istnieje możliwość odwołania się do kogo innego, aby świeżym okiem spojrzał na sprawę. Twój post wiele nie wnosi do społeczności tej gry więc według mnie jest niepotrzebny :) (Ale to tylko moje zdanie i nie każdy ma obowiązek się z nim zgadzać)

Pozdrawiam. Zamykam dyskusję ze mną

Kim Chi
12-07-2020, 20:28
No nie okłamujmy się tu wszystko jest z opóźnieniem, polecam zaprojektować swoją własną grę online ze społecznością, założyć własne forum gdzie będą się przewijały setki, jak nie tysiące ludzi i mieć garstkę ludzi do ogarniania tego syfu. Porady, pomysły zawsze są spoko, ale twój post brzmi jak żądanie. Nigdy nie było mówione za co jest ban na sb i skoro to działa to po co się w to zagłębiać. Pamiętam, że jak post był niestosowny albo komentarz to zawsze było mówione na pw co dokładnie a co do ściągnięcia nieokreślonych banów to już tylko dobry gest adminów lub modów danej społeczności ludzi, ponieważ w 99% przypadków jest on słuszny a zawsze istnieje możliwość odwołania się do kogo innego, aby świeżym okiem spojrzał na sprawę. Twój post wiele nie wnosi do społeczności tej gry więc według mnie jest niepotrzebny

To, że od zawsze tak było nie znaczy, że takie rozwiązanie jest ok... Kiedyś niewolnictwo i obozy koncentracyjne były legalne. Skoro to działało to po co się w to zagłębiano????

Lilka II
12-07-2020, 23:28
[FONT=Verdana]

To, że od zawsze tak było nie znaczy, że takie rozwiązanie jest ok... Kiedyś niewolnictwo i obozy koncentracyjne były legalne. Skoro to działało to po co się w to zagłębiano????

Co mordowanie ma wspólnego z działaniem internetowego forum? To są zupełnie dwie różne, nieporównywalne sprawy :)

Krycha
13-07-2020, 00:18
Nigdy nie informowano, ale przemyślę w jaki sposób to wprowadzić. Myślę, że temat w dziale Forum na zbiorcze informowanie o kneblach wystarczy.

Ale jeszcze raz przeklniesz w poście, to wiadomość o długości bana przeczytasz w PW.