PDA

Zobacz pełną wersję : Potwierdzenie usunięcia skryptu



Kubaz
06-07-2020, 13:06
Proponuję dodać potwierdzenie usunięcia kiedy chcemy usunąć nasz skrypt. Właśnie przed chwilą usunąłem skrpyt nad którym pracowałem całe tygodnie na 2x cyklops...

Sensei Sonquar
06-07-2020, 14:00
Może doprecyzuj co masz na myśli, ponieważ skrypt można "usunąć" na kilka sposobów, poprzez:
- edycję skryptu,
- usunięcie profilu, gdzie znajduje się skrypt.

Baguesfi
06-07-2020, 15:00
Może doprecyzuj co masz na myśli, ponieważ skrypt można "usunąć" na kilka sposobów, poprzez:
- edycję skryptu,
- usunięcie profilu, gdzie znajduje się skrypt.

Ma na myśli to, Potwierdzenie Czy jesteś pewny że chcesz NP zmienić dany rodzaj EQ na inne (Wyskakujący komunikat)

A co do propozycji jestem na tak, chociażby nie miałem jeszcze takiego problemu ale warto by było :)

Stara Gwardia
06-07-2020, 15:05
Może doprecyzuj co masz na myśli, ponieważ skrypt można "usunąć" na kilka sposobów, poprzez:
- edycję skryptu,
- usunięcie profilu, gdzie znajduje się skrypt.

Chodzi chyba o usunięcie profilu. Jak dla mnie mógłby być komunikat, czy na pewno chcemy usunąć dany profil.

Kubaz
06-07-2020, 15:16
Wchodząc w zarządzanie profilami mamy przycisk usuń. Usuwa bez żadnego ostrzerzenia, co można przypadkowo kliknąć i usunie się cały pforil.

Belnel
07-07-2020, 08:05
Bardzo było by to przydatne, na tak.

damianxp
07-07-2020, 12:01
Mi się wydaje że chodzi o usunięcie profilu, bo jak się usunie skrypt w kodzie to można nie zapisywać zmian, a w profilu jak wciśnie się usuń przez przypadek to znika.

Dodaj ankietę

Patryk Szczęście
09-07-2020, 12:19
Jestem na tak. Raz zrobiłem missclicka na duplikat skryptu i gdy go usunąłem, uświadomiłem sobie, jak niebezpieczny jest przycisk usunięcia, zwłaszcza przy potencjalnych missclickach.