PDA

Zobacz pełną wersję : Hyde Park



Antybristler II
03-07-2020, 15:35
Jak jeszcze moderowałem dział Hyde Park, Krycha przekonywał mnie, że jest dostępny od razu dla nowych graczy. Niestety jest ukryty i wymaga stażu 30 dni na forum. Proponuję to zmienić, aby był dostępny od razu z innymi działami.

Bez HP forum jest nieco wybrakowane, a nowi użytkownicy nie mają gdzie pisać o rzeczach nie związanych z grą i jeszcze za to są karani - zdarzało się, że ktoś w rozmowie zakładał temat, który już był w Hyde Parku, ale ta osoba o tym nie wiedziała.

herbatoholik
03-07-2020, 15:51
Popieram :)

Luxferre
03-07-2020, 15:55
bezsensowne jest ograniczenie na hydepark, jestem za

DEWASTATOR Leon Full
03-07-2020, 16:16
Zbędne te ograniczenie, podobnie na SB. Wiem że zabezpieczenia przed multi, ale dobry rajd może być przygotowany z wyprzedzeniem, przez kilka osób itp., natomiast jak ktoś założy konto bo jest zbanowany na forum i chce popisać, to przecież można mu przedłużyć forum i dać jeszcze na grę. Natomiast najbardziej obrywają zwykli nowi gracze, ewentualnie ci co powracają z nowym kontem.

Hide
04-07-2020, 11:42
Zbędne te ograniczenie, podobnie na SB. Wiem że zabezpieczenia przed multi, ale dobry rajd może być przygotowany z wyprzedzeniem, przez kilka osób itp., natomiast jak ktoś założy konto bo jest zbanowany na forum i chce popisać, to przecież można mu przedłużyć forum i dać jeszcze na grę. Natomiast najbardziej obrywają zwykli nowi gracze, ewentualnie ci co powracają z nowym kontem.

Nie wiem czy wiesz, ale jeśli ktoś jest zbanowany to po to, żeby właśnie nie mógł korzystać z danej funkcji. W dodatku forum działa będąc wylogowanym.
A no i pomysł na tak, ta blokada jest już zbędna.

Samael
05-07-2020, 03:14
To ograniczenie z tego co pamiętam zostało wprowadzone w czasach, gdy gra i forum jeszcze jako tako tętniła życiem.
Swoją drogą świetnie się to sprawdzało jako ochrona przed trollami pokroju Leona.
Obecnie chyba nie ma sensu utrzymywania tych ograniczeń. Uważam, że nic złego by się nie stało gdyby HP i SB zostały odblokowane.

SebiKsus
21-07-2020, 14:48
Zgadzam się